8691 відвідувач онлайн
6 204 19

Бербок закликала на Генасамблеї ООН ухвалити резолюцію проти Путіна

бербок,анналена

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала до рішучого сигналу проти російського диктатора Володимира Путіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

За її словами, особливо в ці часи, коли російський президент атакує не лише європейський мирний порядок, але й Статут ООН, в Організації Об'єднаних Націй також не може бути "бізнесу як завжди".

"Попри всі кризи в цьому світі ми повинні не тільки просувати Статут ООН, особливо в ці дні, але й відстоювати його разом. Статут – це наш мир, ... наше страхування життя в усьому світі", - наголосила глава МЗС ФРН.

У контексті російської агресії Бербок виділила питання дітей, викрадених Росією з України, а також питання відповідальності Путіна.

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
19.09.2023 08:35 Відповісти
+6
Так мокшандія вивезла, прихватизувала, вкрала, узурпувала все що можна під гаслом - вона нащадок срср.
показати весь коментар
19.09.2023 08:35 Відповісти
+5
Республіку Китай (Тайвань) викинули з радбезу в 70-х просто, швидко і неза нішо, просто так - бо Ніксон з китайськими комуняками потоваришував. І рашистів би давно видворили якщо б хотіли, не заглядали наввипередки хйлу в анус бо в того "1700 ядерних ракет (с)"
показати весь коментар
19.09.2023 08:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та називається вона: "Резолюціон гєгєн *****".
показати весь коментар
19.09.2023 08:16 Відповісти
Як незрозуміло та незаконно, як завжди, влізла московія в Радбез ООН після розпаду СРСРу, так тепер треба з нього їй і вилітати, але ведучи війну проти Мирної України !
показати весь коментар
19.09.2023 08:22 Відповісти
Так мокшандія вивезла, прихватизувала, вкрала, узурпувала все що можна під гаслом - вона нащадок срср.
показати весь коментар
19.09.2023 08:35 Відповісти
повага Бербок але не вважаю що це щось змінить
показати весь коментар
19.09.2023 08:25 Відповісти
Класна кубіта👍
показати весь коментар
19.09.2023 08:28 Відповісти
На жаль, із постійних членів Ради Безпеки ООН росію викинути не можливо. Вона правонаступник одного із співзасновників ООН - СРСР. Взяла на себе всі зобов'язання і всі борги СРСР, і водночас всі права СРСР.
Щоб росію позбавити статусу постійного члена, треба змінювати Статут ООН, а на це в ООН ніхто не піде. Той випадок, коли краще не вдосконалювати машину, що так-сяк працює, тому що немає ніякої впевненості, що після вдосконалення вона запрацює знову.
показати весь коментар
19.09.2023 08:31 Відповісти
це не зовсім так-по перше не всі права як правонаступник совка має параша а по друге її викинути можливо але немає у декого це робити нажаль...
показати весь коментар
19.09.2023 08:40 Відповісти
Я написав ясно - "а на це в ООН ніхто не піде".
У світовому співтоваристві охочих викинути росію з постійних членів Ради Безпеки більш ніж достатньо.
У самому ООН цього не хочуть, бо одна фундаментальна зміна потягне за собою другу, третю... десяту і під кінець уже постане питання - А кому ця ООН взагалі потрібна. Яка користь від неї?
Виходьте з того, що за 75 років існування ООН, за Першим Законом Бюрократії, перетворилася на організацію, що працює насамперед на саму себе.
показати весь коментар
19.09.2023 08:49 Відповісти
перечитайта свій перший пост-бо ви самі написали що викинути не можливо...
показати весь коментар
19.09.2023 08:52 Відповісти
Республіку Китай (Тайвань) викинули з радбезу в 70-х просто, швидко і неза нішо, просто так - бо Ніксон з китайськими комуняками потоваришував. І рашистів би давно видворили якщо б хотіли, не заглядали наввипередки хйлу в анус бо в того "1700 ядерних ракет (с)"
показати весь коментар
19.09.2023 08:47 Відповісти
Рашку можна взагалі викинути із ООН, як колись СССР викинули з Ліги Націй за напад на Фінляндію.
показати весь коментар
19.09.2023 09:20 Відповісти
показати весь коментар
19.09.2023 08:35 Відповісти
треба міняти стіліста, костюма нема, на голові якесь гніздо
показати весь коментар
19.09.2023 08:36 Відповісти
бачите, в європі жінки дуже сильні політики.
то може, юльку в президенти?
(сарказм)
показати весь коментар
19.09.2023 08:40 Відповісти
"...російський президент атакує не лише європейський мирний порядок, але й Статут ООН...",-особисто атакує?
Ті 300,000 загарбників, що вже в Україні знищені-то клони Путіна?
Шо знову "нібудєм расчєлавєчівать уZкіх"?
показати весь коментар
19.09.2023 08:43 Відповісти
Бенладен вбив 3+тисячі людей, і він терорист номер 1.
проти нього підняли всі сили та засоби і вбили.
***** вбило вже більше півмільйона людей і ця цифра лиш росте
половина вбитих, а це кілька сот тисяч, це ні в чому не винуваті УКРАЇНЦІ!!!!
і ***** не терорист,
то виходить що американські люди більше люди ніж Українці
виходить що ми трохи недолюди проти них....
тому пропоную діставати з лабораторій бактерії та зробити кількасот ракет з ними
лиш тоді єс та сша зачешуться
живий приклад, КІМ ЧЕН ИН
живе по принципу
НЕ ПІДХОДЬ, ПОКУСАЮ!!!!
в інакшому випадку, нам всеодно кісдєц
як не від *****, то від МВФ і мегакорпорацій
показати весь коментар
19.09.2023 08:47 Відповісти
це випадок коли один каже інші мовчки слухають і роблять свою справу...на бункерного це ніяк не впливає
показати весь коментар
19.09.2023 09:14 Відповісти
Все эти резолюции ***** до лампочки.
показати весь коментар
19.09.2023 11:00 Відповісти