3767 посетителей онлайн
6 204 19

Бербок призвала на Генассамблее ООН принять резолюцию против Путина

бербок,анналена

Министр иностранных дел Германии Анналена Бербок призвала к решительному сигналу против российского диктатора Владимира Путина.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

По ее словам, особенно в это время, когда российский президент атакует не только европейский мирный порядок, но и Устав ООН, в Организации Объединенных Наций также не может быть "бизнеса как всегда".

"Несмотря на все кризисы в этом мире, мы должны не только продвигать Устав ООН, особенно в эти дни, но и отстаивать его вместе. Устав – это наш мир, ... наше страхование жизни во всем мире", - подчеркнула глава МИД ФРГ.

В контексте российской агрессии Бербок выделила вопросы детей, похищенных Россией из Украины, а также вопросы ответственности Путина.

Топ комментарии
+9
показать весь комментарий
19.09.2023 08:35 Ответить
+6
Так мокшандія вивезла, прихватизувала, вкрала, узурпувала все що можна під гаслом - вона нащадок срср.
показать весь комментарий
19.09.2023 08:35 Ответить
+5
Республіку Китай (Тайвань) викинули з радбезу в 70-х просто, швидко і неза нішо, просто так - бо Ніксон з китайськими комуняками потоваришував. І рашистів би давно видворили якщо б хотіли, не заглядали наввипередки хйлу в анус бо в того "1700 ядерних ракет (с)"
показать весь комментарий
19.09.2023 08:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та називається вона: "Резолюціон гєгєн *****".
показать весь комментарий
19.09.2023 08:16 Ответить
Як незрозуміло та незаконно, як завжди, влізла московія в Радбез ООН після розпаду СРСРу, так тепер треба з нього їй і вилітати, але ведучи війну проти Мирної України !
показать весь комментарий
19.09.2023 08:22 Ответить
Так мокшандія вивезла, прихватизувала, вкрала, узурпувала все що можна під гаслом - вона нащадок срср.
показать весь комментарий
19.09.2023 08:35 Ответить
повага Бербок але не вважаю що це щось змінить
показать весь комментарий
19.09.2023 08:25 Ответить
Класна кубіта👍
показать весь комментарий
19.09.2023 08:28 Ответить
На жаль, із постійних членів Ради Безпеки ООН росію викинути не можливо. Вона правонаступник одного із співзасновників ООН - СРСР. Взяла на себе всі зобов'язання і всі борги СРСР, і водночас всі права СРСР.
Щоб росію позбавити статусу постійного члена, треба змінювати Статут ООН, а на це в ООН ніхто не піде. Той випадок, коли краще не вдосконалювати машину, що так-сяк працює, тому що немає ніякої впевненості, що після вдосконалення вона запрацює знову.
показать весь комментарий
19.09.2023 08:31 Ответить
це не зовсім так-по перше не всі права як правонаступник совка має параша а по друге її викинути можливо але немає у декого це робити нажаль...
показать весь комментарий
19.09.2023 08:40 Ответить
Я написав ясно - "а на це в ООН ніхто не піде".
У світовому співтоваристві охочих викинути росію з постійних членів Ради Безпеки більш ніж достатньо.
У самому ООН цього не хочуть, бо одна фундаментальна зміна потягне за собою другу, третю... десяту і під кінець уже постане питання - А кому ця ООН взагалі потрібна. Яка користь від неї?
Виходьте з того, що за 75 років існування ООН, за Першим Законом Бюрократії, перетворилася на організацію, що працює насамперед на саму себе.
показать весь комментарий
19.09.2023 08:49 Ответить
перечитайта свій перший пост-бо ви самі написали що викинути не можливо...
показать весь комментарий
19.09.2023 08:52 Ответить
Республіку Китай (Тайвань) викинули з радбезу в 70-х просто, швидко і неза нішо, просто так - бо Ніксон з китайськими комуняками потоваришував. І рашистів би давно видворили якщо б хотіли, не заглядали наввипередки хйлу в анус бо в того "1700 ядерних ракет (с)"
показать весь комментарий
19.09.2023 08:47 Ответить
Рашку можна взагалі викинути із ООН, як колись СССР викинули з Ліги Націй за напад на Фінляндію.
показать весь комментарий
19.09.2023 09:20 Ответить
показать весь комментарий
19.09.2023 08:35 Ответить
треба міняти стіліста, костюма нема, на голові якесь гніздо
показать весь комментарий
19.09.2023 08:36 Ответить
бачите, в європі жінки дуже сильні політики.
то може, юльку в президенти?
(сарказм)
показать весь комментарий
19.09.2023 08:40 Ответить
"...російський президент атакує не лише європейський мирний порядок, але й Статут ООН...",-особисто атакує?
Ті 300,000 загарбників, що вже в Україні знищені-то клони Путіна?
Шо знову "нібудєм расчєлавєчівать уZкіх"?
показать весь комментарий
19.09.2023 08:43 Ответить
Бенладен вбив 3+тисячі людей, і він терорист номер 1.
проти нього підняли всі сили та засоби і вбили.
***** вбило вже більше півмільйона людей і ця цифра лиш росте
половина вбитих, а це кілька сот тисяч, це ні в чому не винуваті УКРАЇНЦІ!!!!
і ***** не терорист,
то виходить що американські люди більше люди ніж Українці
виходить що ми трохи недолюди проти них....
тому пропоную діставати з лабораторій бактерії та зробити кількасот ракет з ними
лиш тоді єс та сша зачешуться
живий приклад, КІМ ЧЕН ИН
живе по принципу
НЕ ПІДХОДЬ, ПОКУСАЮ!!!!
в інакшому випадку, нам всеодно кісдєц
як не від *****, то від МВФ і мегакорпорацій
показать весь комментарий
19.09.2023 08:47 Ответить
це випадок коли один каже інші мовчки слухають і роблять свою справу...на бункерного це ніяк не впливає
показать весь комментарий
19.09.2023 09:14 Ответить
Все эти резолюции ***** до лампочки.
показать весь комментарий
19.09.2023 11:00 Ответить