3593 відвідувача онлайн
4 063 25

Комунікаційником Південноукраїнської АЕС став екскоординатор руху Медведчука Маленченко

маленченко

Спікером Південноукраїнської АЕС став екскоординатор проросійського руху "Український вибір" Ярослав Маленченко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про призначееня нового спікера повідомила пресслужба Південноукраїнської АЕС.

"На посаду начальника управління інформації та громадських зв'язків ПАЕС призначено нового керівника – Ярослава Маленченка.

Він має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах і в сфері комунікацій, зокрема працював у центральних органах влади, державних і приватних компаніях. У своїй новій ролі Ярослав Маленченко буде відповідальним за забезпечення ефективної комунікації між ПАЕС та громадськістю, просування позитивного іміджу станції та підвищення рівня довіри до атомної енергетики", - заявили в пресслужбі Південноукраїнської АЕС.

Зазначимо, що, як повідомляло видання "0512", у 2013 році Маленченко був координатором руху Віктора Медведчука "Український вибір" у Миколаївській області. Це проросійська організація, яку в 2012 році заснував кум Путіна Віктор Медведчук. Керівникам цієї ГО пізніше оголосили підозри за участь в організації "референдуму" в Криму.

Комунікаційником Південноукраїнської АЕС став екскоординатор руху Медведчука Маленченко 01

Зокрема, судячи з матеріалів у ЗМІ, Маленченко у 2013 році брав участь у мітингу проти візиту до Миколаєва представника ЄС. Тоді він заявив, що "європейський шлях розвитку – це шлях до знищення незалежності України".

Топ коментарі
+17
Потужно! Непотопляємі гниди!
показати весь коментар
19.09.2023 21:22 Відповісти
+16
та виписуйте вже азірова. хазяйствєннікі потрібні як ніколи
показати весь коментар
19.09.2023 21:26 Відповісти
+15
Ну peaceдець за peaceдецем. Квартал-95 весь прилаштували вже? Мертвечуковські пішли?
показати весь коментар
19.09.2023 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зробимо їх разом!!! 😁
показати весь коментар
19.09.2023 21:17 Відповісти
Ну peaceдець за peaceдецем. Квартал-95 весь прилаштували вже? Мертвечуковські пішли?
показати весь коментар
19.09.2023 21:18 Відповісти
Ким став хто??
показати весь коментар
19.09.2023 21:18 Відповісти
Всю ******* зтягують
показати весь коментар
19.09.2023 21:19 Відповісти
Невдовзі Рабінович підтягнеться. Треба ж комусь заспівати. На цей раз Боже царя храні мабуть заволає.
показати весь коментар
19.09.2023 21:21 Відповісти
Потужно! Непотопляємі гниди!
показати весь коментар
19.09.2023 21:22 Відповісти
Очі теж від мертвечука...
показати весь коментар
19.09.2023 22:23 Відповісти
Прічєм здєсь зілєнській.
показати весь коментар
19.09.2023 21:22 Відповісти
та виписуйте вже азірова. хазяйствєннікі потрібні як ніколи
показати весь коментар
19.09.2023 21:26 Відповісти
Цього підора мертвечуковсього точно по ТЦК не таскають.
показати весь коментар
19.09.2023 21:28 Відповісти
Чим далі в ліс, тим більше підарасів від влади!
показати весь коментар
19.09.2023 21:32 Відповісти
Із цією владою Україні хана
показати весь коментар
19.09.2023 21:36 Відповісти
вава теж не пальцем дєланий - мільони на риговських корпоратах сельодке на вілу в Італії наковбасив
показати весь коментар
19.09.2023 21:40 Відповісти
Ще й ТЦК на прутні вертів.."многакратнА"....
показати весь коментар
19.09.2023 22:25 Відповісти
Бути патріотом України по Зелєбєньськи: відпускаєш у Підараху одного Мертвечука, а трьох його спільників ставиш смотрящімі на стратегічно важливі обʼєкти.
показати весь коментар
19.09.2023 21:56 Відповісти
73% це ваш вибір.
показати весь коментар
19.09.2023 22:14 Відповісти
Їм не знайоме поняття "стид"...
показати весь коментар
19.09.2023 22:26 Відповісти
ого! рівень відбору досягає своїх максимальних значень
показати весь коментар
19.09.2023 22:20 Відповісти
А на виборах все одно більшість проголосує за кацапську шоблу Zеленського. Бо "єслі нє он - то кто?"
показати весь коментар
19.09.2023 22:29 Відповісти
Пристрельте покидька!
показати весь коментар
19.09.2023 22:36 Відповісти
даа, з такими досягненнями не інакше як піде на підвищення

може стане головою комітету свободи слова,
або ще вище до зам єрмака
показати весь коментар
20.09.2023 00:52 Відповісти
Де вони цих підарасів знаходять?
показати весь коментар
20.09.2023 03:58 Відповісти
Виніпанімаєтє, там ні всє плахіє(с