10266 відвідувачів онлайн

Вибухи лунають біля військового аеродрому "Бельбек" в окупованому Криму. ВIДЕО

У тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи біля військово аеродрому "Бельбек".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Про роботу російських сил ППО повідомляють в районі селища Чорноморське.

Також відомо, що рух автівками Керченським мостом тимчасово перекрито. 

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафіксований приліт по військовій частині окупантів поблизу села Верхньосадове, яке розташоване приблизно за 10 кілометрів від аеродрому "Бельбек".

Також читайте: Окупанти проводять у Криму обшуки через атаку на судноремонтний завод у Севастополі

Топ коментарі
+45
А так-ОЖ:

Азербайджан відкрив вогонь по російським миротворцям у Карабаху - їхня база згоріла.

'Мінус вертоліт і два літаки: у Підмосков'ї невідомі проникли на територію аеродрому Чкаловський.
Військовий аеродром ретельно охороняється, проте диверсантам вдалося підкласти вибухові речовини під три літаки.
показати весь коментар
20.09.2023 13:22 Відповісти
+31
Наши вошли во вкус
Теперь кацапам пи
показати весь коментар
20.09.2023 13:11 Відповісти
+30
Маю надію шо шось згоріло на тому говнодромі
показати весь коментар
20.09.2023 13:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наши вошли во вкус
Теперь кацапам пи
показати весь коментар
20.09.2023 13:11 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2023 13:32 Відповісти
ПВО збіло. Єто осколкі. Жерв нету. Савсем нету
показати весь коментар
20.09.2023 13:35 Відповісти
В самом деле, ВСУ вошли во вкус:

бьют дронами аэродромы московитских фашистов каждый день от Балтики и до Крыма...
показати весь коментар
20.09.2023 20:08 Відповісти
"Горить - палае лігво вороже, рідна Україна ПЕРЕМОЖЕ!!!"
показати весь коментар
20.09.2023 21:00 Відповісти
Маю надію шо шось згоріло на тому говнодромі
показати весь коментар
20.09.2023 13:11 Відповісти
все дроны были отбиты истребителями су-27
показати весь коментар
20.09.2023 13:12 Відповісти
https://t.me/hyevuy_dnepr/59706 это были Шторм Шадов
показати весь коментар
20.09.2023 13:16 Відповісти
видно как Шэдов летит низко низко и их никто не сбивает
показати весь коментар
20.09.2023 13:19 Відповісти
все Су27 были сбиты дронами
показати весь коментар
20.09.2023 13:23 Відповісти
власними корпусами, ти само бачило?
показати весь коментар
20.09.2023 21:40 Відповісти
Бельбек підкрався непомітно,
З Сапун-гори спустився...
Нічого, такого,- полосу злітну-
Спалив, та в печерах піщаних скрився...
показати весь коментар
20.09.2023 13:13 Відповісти
Лунають вибухи - щасти їм !
показати весь коментар
20.09.2023 13:17 Відповісти
Дорогу вибухам
показати весь коментар
20.09.2023 13:21 Відповісти
А так-ОЖ:

показати весь коментар
20.09.2023 13:22 Відповісти
горiла база палала , а в бункерI путIна сралася
показати весь коментар
20.09.2023 13:25 Відповісти
Гарна українська пісня .
показати весь коментар
20.09.2023 21:04 Відповісти
ВОГОНЬ!!!!
показати весь коментар
20.09.2023 13:27 Відповісти
вірменська провокація, кинжал х..лу в псіну
показати весь коментар
20.09.2023 13:33 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/jP7qRmyVhHs?feature=share Крымские Telegram-каналы опубликовали видео, где зафиксированы пролетающие над полуостровом ракеты.
показати весь коментар
20.09.2023 13:34 Відповісти
Писец аэродрому , но русня не признается пока США не выложат спутниковые снимки
показати весь коментар
20.09.2023 13:37 Відповісти
ФСЁ. ПО. ПЛАНУ.
показати весь коментар
20.09.2023 14:31 Відповісти
Щось в мене є така підозра що цієї осені ми реально будем в Криму,тільки не так як усі думали що будем прориватись через кацапські укріплення на півдні,а чисто з Одеси десант прямо в Крім,день Д наш буде Омаха Біч)
показати весь коментар
20.09.2023 14:50 Відповісти
пане я теж мрійник,але на жаль реальність зовсім інша..
Крим та Донеччина- це....як правильніше сказати....-це території торгу рашки...
показати весь коментар
20.09.2023 15:15 Відповісти
20 сентября https://www.unian.net/war/krym-novosti-vzryv-progremel-vozle-kerchenskogo-mosta-12355227.html во временно оккупированном Крыму прогремели взрывы .

Дым у побережья в городе Инкерман появился около 12:00. Как отмечают местные Telegram-каналы, там расположена главная нефтебаза Черноморского флота РФ, где хранятся миллионы тонн топлива.
показати весь коментар
20.09.2023 15:30 Відповісти
Кацапня,і єта ми есчо нє начіналі!
показати весь коментар
20.09.2023 15:55 Відповісти
по жилому дому бы, где немытые живут) ладно...потом)
показати весь коментар
20.09.2023 16:11 Відповісти
Вони самі себе чудово підривають.
показати весь коментар
20.09.2023 16:57 Відповісти
То просто ракета впала що ППО сбили.... але с..ка впала мабуть прямо на якись склад з БП...

нефортить щось оркам останнім часом коли збивають ракети... то впаде на корабель то на С400... може б до ворожки сходили ...
показати весь коментар
20.09.2023 18:20 Відповісти
Кацапи всі ракети світу вже в стані збивати.І ЗРК,і літаками,і кораблями,і навіть підводними човнами і нафтобазами!!!
показати весь коментар
21.09.2023 03:23 Відповісти