9749 відвідувачів онлайн
6 448 23

Ракетний удар росіян пошкодив енергооб’єкти. Готуємось до всіх можливих сценаріїв, - Укренерго

енергетика

Російські ракети 21 вересня вдарили по енергетичних об’єктах.

Про це у фейсбуці повідомив голова правління національної енергетичної компанії Укренерго Володимир Кудрицький, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні окремі енергетичні об’єкти в Центральному та Західному регіоні зазнали пошкоджень в результаті російської масованої ракетної атаки. Енергопостачання в магістральній мережі Укренерго відновлено. Триває заживлення побутових споживачів мережами обленерго", - зазначив він.

За словами Кудрицького, ця атака не застала енергетиків зненацька - підготовка і відновлення енергосистеми не припинялися з кінця минулого опалювального сезону.

"Не можна стверджувати, чи це початок нової масованої терористичної хвилі цілеспрямованих атак по енергосистемі. Енергетики не мають такої інформації і не можуть прогнозувати дії ворога. Але в нас немає ілюзій. Ми читаємо повідомлення ГУР Міноборони і знаємо, що ворог цинічний та жорстокий, всі моральні та правові рамки перейшов давно. Тому ми готуємося до будь яких можливих сценаріїв", - додав голова правління Укренерго.

Він також наголосив, що триває підготовка до опалювального сезону. Енергетики, за словами Кудрицького, вивчили досвід минуло осені та зими та мають сценарії реагування й тісну співпрацю із ЗСУ та місцевою владою.

Топ коментарі
+11
Та ні, нехай краще Горбунофф пару серіалів зніме
показати весь коментар
21.09.2023 11:19 Відповісти
+6
Треба наносити аналогічні удари у відповідь, мокшанє мають відчувати свою відповідальність
показати весь коментар
21.09.2023 12:05 Відповісти
+5
А до цього дня чого не готувалися?
показати весь коментар
21.09.2023 11:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
21.09.2023 11:12 Відповісти
Я так розумію, що це сарказм. Бо нещодавно була інфа на сегментах мокшанської ракети були дати за липень 2023 р.
показати весь коментар
21.09.2023 11:16 Відповісти
чмутні часи породжують чмутні передбачення.
показати весь коментар
21.09.2023 11:50 Відповісти
на ті самі граблі,що і минулого року.
показати весь коментар
21.09.2023 11:13 Відповісти
Які ті самі граблі? Вираз "на ті самі граблі" означає,що хтось повторює власні помилки, і які помилки в цьому випадку повторюють українці? Що не можуть захистити енергетичну інфраструктуру? Так це нереально, при тій пво яке у нас є, при тій кількості енергетичних обєктів,підстанцій і так далі котрі живлять різні населені пункти і все інше, ще при тому що не можливо кожен раз збивати все те що прилітає, тому що чудес не бувє. Будь в тебе саме найкраще пво у світі, нереально збити все що летить, а якщо врахувати що у нас далеко не найкраще і його не так уже багато то процент того що ми збиваємо ітак просто фантастичний
показати весь коментар
21.09.2023 11:19 Відповісти
і чого тобі строчити такий жирний абзац на коротенький допис по суті??? Графоман?

які помилки в цьому випадку повторюють українці? За яйця ще не підвісили тих, хто відверто сцить на їхні мозги та свої обісцянки.
показати весь коментар
21.09.2023 11:30 Відповісти
"і чого тобі строчити такий жирний абзац на коротенький допис по суті???" --- коли мені буде потрібна твоя порада що мені писати,в якій кількості і як я обовязково до тебе звернуся, на данний момент я тебе не питав писати мені щось чи ні

"За яйця ще не підвісили тих, хто відверто сцить на їхні мозги та свої обісцянки." --- ну якщо тобі хтось сцить на мозги і **** по губах водить,то тут згідний, твоя помилка що ти таке допускаєш, хочу судячи з того що ти щей прихлопуєш і прицмокуєш коли це відьувається,то тобі таке до душі
показати весь коментар
21.09.2023 11:33 Відповісти
кому що, а курці просо. Тільки такий кугут як ти, скрізь знайде члін поміж рядків та опише свої м'ясисті зуби під час поклику опи.
показати весь коментар
21.09.2023 11:40 Відповісти
"кому що, а курці просо." --- я просто описав всю печаль твого існування, тобі хером по губах водять,ссуть вна мозги,а ти ніхрена з цим не робиш, і так до кінця життя буде відбуватися
показати весь коментар
21.09.2023 11:42 Відповісти
кончіта про кончініту- весь хід думок опозасмокчувача.
показати весь коментар
21.09.2023 11:45 Відповісти
Та хоч мішками з піском обкласти, і то який не який захист....
показати весь коментар
21.09.2023 11:32 Відповісти
Звідки ти знаєш,яка і де відбувалася підготовка?
показати весь коментар
21.09.2023 11:35 Відповісти
А до цього дня чого не готувалися?
показати весь коментар
21.09.2023 11:13 Відповісти
А того шо ДО ЦЬОГО вони підвищували тарифи
показати весь коментар
21.09.2023 12:01 Відповісти
Це типу набрали додаткових статистів.
показати весь коментар
21.09.2023 11:19 Відповісти
Та ні, нехай краще Горбунофф пару серіалів зніме
показати весь коментар
21.09.2023 11:19 Відповісти
ворог цинічний та жорстокий - це вже не новина..., а може не слід було відновлювати енергетичні об'єкти саме в тих місцях, що й були, може треба було попрацювати над новою конфігурацією...
показати весь коментар
21.09.2023 11:32 Відповісти
Так Укренерго ще коли відзвітувало, що давно готові - графіки відключення вже складені!
показати весь коментар
21.09.2023 11:56 Відповісти
у Бєлгородській області 129 підстанцій. Можу дати адреси і координати кожної.
Пропозиція дійсна і для Брянської, Курської, Воронезької, Ростовської та інших областей.
показати весь коментар
21.09.2023 12:05 Відповісти
А в Донецьку?Ще простіше.
показати весь коментар
21.09.2023 12:11 Відповісти
по Донецьку не маю. Чого нема - того нема. Не готувався воювати з Донецькою областю.
показати весь коментар
21.09.2023 12:24 Відповісти
Треба наносити аналогічні удари у відповідь, мокшанє мають відчувати свою відповідальність