9165 відвідувачів онлайн

Французькі винищувачі Mirage 2000 - не варіант для України, - Повітряні сили

mirage

Україні потрібні багатоцільові сучасні літаки, а французькі Mirage 2000 не є таким варіантом.

Про це зазначив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Будь-яка допомога для нас важлива. Але не у варіанті Mirage 2000", - зазначив він.

Ігнат наголосив, що штурмовик А-10 нічим не може допомогти Україні у повітрі.

"Ну A-10 штурмовик чим може допомогти, якщо російська ППО його просто знищить? Нам потрібно завоювати перевагу в повітрі. Нам потрібний багатоцільовий літак, сучасний", - підкреслив речник.

Водночас він пояснив, що необхідні літаки, які нададуть перевагу над ворогом у повітрі, допоможуть зменшити активність ворожої авіації на південному та східному напрямках, охороняти повітряний простір України, завдавати високоточних ударів по наземних, водних та по повітряних цілях.

На думку Ігната, Mirage 2000 не зможе забезпечити належне виконання вищезазначених завдань.

"Ми не можемо брати все що завгодно з авіаційного парку. Це не раціонально. Це просто виснажить роботу наших людей. Ми маємо зосередитися на одному, максимум двох типах багатоцільового літака. Mirage 2000 – застаріла модель, і у Франції є значно кращі літаки, і в Європі ", - резюмував речник Повітряних сил ЗСУ.

Топ коментарі
+12
Что за дебильная игра, причем согласованная между странами. То танки снятые с вооружения, по 10 шт отмеряют причем с отсрочкой на полгода, то теперь самолеты Мираж не подходят. Господа союзники, ну уже пора нанести ху\йлу хорошее поражение. Только танками по 10 шт, этого добиться нереально.
показати весь коментар
21.09.2023 17:46 Відповісти
+11
Вітання вам з минулого - розкажіть що там в майбутньому? Хоча можливо ви з паралельного Всесвіту - так і в цьому випадку розказуйте як в вас там справи йдуть (цікаво ж ).
показати весь коментар
21.09.2023 17:52 Відповісти
+11
Та зрозуміло, що російсько-україньська війна підштовкнула усі держави коаліції до переозброєння. Вони зара модернізуються по усіх напрямках.
А Україні віддають те що знімають з озброєння. Те що більш меньш можливо застосовувати. Але третина постачаємого після застосування у дуже короткий термін іде на металобрухт.
Тому як не сумно... але Україна нашталт теріторії по знищенню морально і матеріально відпрацьованої техніки.
показати весь коментар
21.09.2023 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
21.09.2023 18:15 Відповісти
Кто не знает. Танк Леопард-2, с вооружения Германии давно снят. У них основной боевой танк сейчас Kf-51 Panther. То же самое с Абрамс-1.
показати весь коментар
21.09.2023 17:48 Відповісти
Вітання вам з минулого - розкажіть що там в майбутньому? Хоча можливо ви з паралельного Всесвіту - так і в цьому випадку розказуйте як в вас там справи йдуть (цікаво ж ).
показати весь коментар
21.09.2023 17:52 Відповісти
Я не понял, что вы спрашиваете.
показати весь коментар
21.09.2023 17:53 Відповісти
хто в США замість Абрамів ?
показати весь коментар
21.09.2023 17:57 Відповісти
Яка така Пантера на озброєнні в Бундесвері - її тільки проектують.
показати весь коментар
21.09.2023 18:04 Відповісти
Как проектируют, если уже даже на выставке оружия побывал. Или на выставку привезли сырой и недоработанный?
показати весь коментар
21.09.2023 18:09 Відповісти
Що побувало на виставці - це якщо хочете концепт-кар ( надіюсь ви знаєте шо таке концепт-кар і як він може відрізнятися від серійної автівки).
показати весь коментар
21.09.2023 18:48 Відповісти
Давно это с прошлого года? Или в вики неверные сведения, что годы разработки 2016-2022, производство с 2022?
показати весь коментар
21.09.2023 17:53 Відповісти
Я хотел сказать что снят с производства.
показати весь коментар
21.09.2023 18:00 Відповісти
Это вы сами придумали? Kf-51 только в прошлом году появился, а Лео2 существует вплоть до модификации А8, которая вот только что появилась.
показати весь коментар
21.09.2023 17:55 Відповісти
Kf-51 як такого ще немає.
поки що лише концепція: Лео-2 з модернізованою бащтою.
це дешеві ребредінгові понти від Райнметала
(за космічєскіє гроші!!!)
показати весь коментар
21.09.2023 18:00 Відповісти
А прошлый год, это недавно, если в 2023 до конца года осталось 3,5 мес? Я хотел сказать что Лео-2, снят с производства, и уже немцам не нужен, могли бы и поболе 30 шт дать.
показати весь коментар
21.09.2023 18:07 Відповісти
Что значит "не нужен"? Мы вон на Т-64 воюем, а Лео2А6-8, думаю, поновее модели будут. Пока эти танки технологически актуальны - они всегда нужны. Когда в будущем Kf-51 заменят все Лео2, все равно какие-то будут находится на хранении в законсервированном состоянии. Вон в россиян и Т-55 имеются, а вы уже Лео2 списали.
показати весь коментар
21.09.2023 18:44 Відповісти
Может вы меня не поняли, я говорю о том, что Лео-2, могли бы и побольше передать чем 30 шт. Для немцев это вообще не цифра, и таким количеством ход войны не переломить.
показати весь коментар
21.09.2023 18:50 Відповісти
Это надо было и писать, а не устраивать инсинуации по поводу Kf-51 и т.д. Но вообще у самой Германии их только 300 штук всех модификаций, дали считай что 10 %. И на том спасибо.
показати весь коментар
21.09.2023 18:56 Відповісти
F-16, F-18 та Grippen.
Шановні Західні партнери!
Цього вистачить, але вже!
Щира подяка!
показати весь коментар
21.09.2023 17:48 Відповісти
і перших двох вистачить
показати весь коментар
21.09.2023 17:54 Відповісти
"На тобі, небоже, що мені негоже". (с)
показати весь коментар
21.09.2023 17:49 Відповісти
А наша Галю балувана! То б то як будуть давати ми брати не будемо? Так я зрозумів? «Скрізь якась куйня, навкруги одні кідараси» (Л.Підеревянський «Гамлєт»)
показати весь коментар
21.09.2023 17:49 Відповісти
Ми не настільки багаті шоб купляти дешеві речі .
показати весь коментар
21.09.2023 17:58 Відповісти
Міраж - аналог Міг-29... шило на мило...
Грифон - так!
показати весь коментар
21.09.2023 17:50 Відповісти
Франція розвивала авіацію по своїм стандартам, бо є продвинутою авіодержавою..
(це абсолютно правильно... було)
Але з появою стандартів НАТО - Міраж випав з теми...
показати весь коментар
21.09.2023 18:09 Відповісти
та "Зірка смерті" в комплекті

показати весь коментар
21.09.2023 17:55 Відповісти
Губозакатну машинку дати?
показати весь коментар
21.09.2023 17:56 Відповісти
Тоді краще вже F-22.
показати весь коментар
21.09.2023 18:00 Відповісти
В світі немає такої кількості грошей щоб купити хоч один Ф 22( США навіть найближчим союзникам їх не продають і справа не в грошах).
показати весь коментар
21.09.2023 19:04 Відповісти
Ну якщо мріяти - то мріяти по повній.
показати весь коментар
21.09.2023 19:12 Відповісти
Ну тоді нехай США нам пару Аврор передадуть - а ми нікому не скажемо рот на замку чого нема того нема (Аврора це не та Аврора це гіперзвуковий літак - якого не має але він ніби є).
показати весь коментар
21.09.2023 19:15 Відповісти
какие ф-з5?), хоть бы сотню Торнадо и сотню ф-16 подкинули.....
показати весь коментар
21.09.2023 18:31 Відповісти
Поубивать пилотов на этом говне? Или как ты себе это представляешь? Обслуживать этот хлам кто будет
показати весь коментар
21.09.2023 17:51 Відповісти
а речник не думав, що Міраж 2000 із швидкістю 2,5 Маха може добре закинути на ворога керовану авіабомбу, вартістю всього 40 тис. у.е. проти 140 тис. у.е. ракети Хімери.
дбл., блд. !!!!!!!!!!!

показати весь коментар
21.09.2023 17:52 Відповісти
Речник озвучив те, що йому сказали спеціалісти Повітряних сил ЗСУ. Хочете з ними посперечатись?
показати весь коментар
21.09.2023 17:55 Відповісти
не задавайте дурних питань бо у нас у нас головний льотчик найдурніший в Україні - ЗЄля: «Літаки летять - будемо всіх бомбить»
яка дурь ЗЄбомберу в голову прийде, те й буде речник пояснювати на пальцях

показати весь коментар
21.09.2023 18:11 Відповісти
О, то напишіть таке про всі ЗСУ. ЗЄля ж - головнокомандувач.
показати весь коментар
21.09.2023 18:15 Відповісти
так воно й є:
ЗЄля мости мініровав, а
Залужний провода обривав, щоб кацапів пустити...

ви хіба не чули останні новини ?
показати весь коментар
21.09.2023 18:25 Відповісти
Лікуйтеся.
показати весь коментар
21.09.2023 18:40 Відповісти
а ти читай новини про "Дєло Залужного"
показати весь коментар
21.09.2023 19:34 Відповісти
а може Вам варто подумати до якої швидкості можна застосовувати бомби ?
показати весь коментар
21.09.2023 17:57 Відповісти
2,5 Маха ************ пілоту Міража-2000 швидкио втекти після скиду бомби, якось так
показати весь коментар
21.09.2023 18:04 Відповісти
ніяк не так - така швидкість можлива тільки на скаженій висоті - поки її набере то 100 зіб'ють - щоб не збили тільки притиснутись до землі - а на малих висотах надзвук взагалі недоступний - згорить не тільки фарба а і обшивка
показати весь коментар
21.09.2023 18:19 Відповісти
пля !
і як вони на тих Міражах-2000 літають?
післякожного польоту красять ?
показати весь коментар
21.09.2023 18:27 Відповісти
думаю у них є голови і вони знають на яких висотах літати на надзвуку
показати весь коментар
21.09.2023 18:29 Відповісти
Серьезно??? Авиатор,блин. Физику нонче в школах преподают,или как факультатив?
показати весь коментар
21.09.2023 20:06 Відповісти
і нічого, що Міраж-2000 на кілька років молодший за F-16
показати весь коментар
21.09.2023 17:56 Відповісти
Молодший - але не такий вправний ( на Міраж не повісиш те що повісиш на Ф 16).
показати весь коментар
21.09.2023 18:00 Відповісти
це за який міраж Ви говорите - ну щоб порівняти B60 ?
показати весь коментар
21.09.2023 18:21 Відповісти
...Україні потрібні багатоцільові ******* літаки ...

слово ******* зайве, ф-16 не такі. бо якщо просити ******* то говоріть про блискавку.

ви ж розумієте що блискавку нам дадуть років через 50, коли їх на металобрухт відправлятимуть.

....................

про а-10 пан високопоставлений вояк дурню сказав.

і зуні і гідру вони прекрасно можуть відстрілювати.

тож, якщо наші стріляють зуні і гідрою з крокодилів та су-25 то можуть стріляти і з а-10.

а, отже, а-10 буде корисним.

чи пан вояк про а-10 мислить як резніков про весільні дрони?
показати весь коментар
21.09.2023 18:00 Відповісти
І Бородавочник здається всього добра може підняти більше.
показати весь коментар
21.09.2023 18:02 Відповісти
грак це крадений проєкт бородавочника, лише на 4 роки молодший бо треба було прокрастися, вкрасти, відповзти та зробити у себе.

тож, це одне й те саме.
показати весь коментар
21.09.2023 18:09 Відповісти
Взагалі то я писав про Ф 16 - і Су 25 має таке відношення до Бородавочника як уазік до Хамві.
показати весь коментар
21.09.2023 18:18 Відповісти
та можуть - ефективність буде точно така як і зараз - кудись туди
показати весь коментар
21.09.2023 18:22 Відповісти
ви праві.

але мова про те що бородавочник нічим не гірший за свою копію - грака.

і якщо нас влаштовує стріляння кудись туди граком то влаштує і бородавочником.
показати весь коментар
21.09.2023 18:31 Відповісти
та влаштує - тільки під нього потрібно навчити пілотів, штат техніків, розгорнути сервіс, завезти повний ЗІП - а в результаті буде те саме - "кудись туди"
показати весь коментар
21.09.2023 18:34 Відповісти
і це цілком нас влаштує бо купити десь грак неможливо а бородавочників в америці хоч сракою жуй.
показати весь коментар
21.09.2023 18:42 Відповісти
зовсім це не влаштовує - граки і А10 в такі війні безкорисні - тільки гроші на вітер
показати весь коментар
21.09.2023 18:44 Відповісти
я зрозумів, ви тільки пишете, ви не читаєте.

дякую за розмову, на цьому все.

до побачення.
показати весь коментар
21.09.2023 18:50 Відповісти
А-10 - це підтримка наступаючої піхоти, заміна Су-25. Зовсім інше призначення, чим у Ф-16
показати весь коментар
21.09.2023 18:01 Відповісти
За американськими даними, «Тандерболти» знищили понад 1000 іракських танків (більше, ніж будь-які інші американські літаки), 2000 інших одиниць військової техніки і 1200 гармат; навіть коли взяти до уваги, що початкові оцінки втрат іракської армії були завищені, A-10 все одно опинився серед найефективніших американських літаків цієї війни, перевершивши спеціалізований протитанковий гвинтокрил https://uk.wikipedia.org/wiki/McDonnell_Douglas_AH-64_Apache AH-64 «Апач». Рівень боєздатності A-10 становив 95,7 %, що також було рекордом для тактичних літаків ВПС США упродовж операції «Буря в пустелі». В одному вильоті пара «Тандерболтів» знищила 23 іракські танки і пошкодила 10; під час полювання за пусковими установками оперативно-тактичних ракет https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%B4 «Скад» A-10 за одну ніч знищили 6 стаціонарних, 3 тимчасові і 3 мобільні пускові установкиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/Fairchild_Republic_A-10_Thunderbolt_II#cite_note-9 [8] . За час бойових дій штурмовики збили два іракські гвинтокрили

https://uk.wikipedia.org/wiki/Fairchild_Republic_A-10_Thunderbolt_II Fairchild Republic A-10 Thunderbolt II
показати весь коментар
21.09.2023 18:10 Відповісти
вони літають низенько низенько
показати весь коментар
21.09.2023 18:12 Відповісти
Fairchild і єлекроніку випускають
показати весь коментар
21.09.2023 18:14 Відповісти
а все тому що з початку іракам винесли все ппо
показати весь коментар
21.09.2023 18:23 Відповісти
Цілком вірно. А-10 - надефективна та дуже живуча машина, яка може відчутно перекрити нам нестачу ударних гелікоптерів. Ті ж Апачі, котрих є дуже багато, нам "чомусь" не дають. Можу тому, що вони нам - теж "не треба"? Чи може тому, що ми "забули" про них "попросити"?
При тому, звучать заяви, що і А-10 нам також "не треба". Що це за саботаж, бл"ть?

Або Міражи.. може, в нас так багато літаків, що ми можемо перебирати харчами?
Та нам, навіть перекрити небо від Шахидів - хіба не треба літаки?
показати весь коментар
21.09.2023 18:31 Відповісти
Жены российских военных летчиков, бомбящих Украину, боятся выходить на улицу.
Их предупредили о последствиях.

Жены российских военных летчиков до смерти перепуганы от угроз, которые поступают их мужьям. Неизвестные узнали номера телефонов и адреса пилотов, которые бомбят украинские города, и расписали стены их домов надписями со словом «Убийцы».
показати весь коментар
21.09.2023 18:12 Відповісти
Думаю Україні потрібні будь-які безкоштовні літаки. Збивати дрони наприклад.
показати весь коментар
21.09.2023 18:13 Відповісти
дроны лучше вертолетами , скорости почти одинаковы
показати весь коментар
21.09.2023 18:16 Відповісти
Макарон ищет кому туфту сбыть , Рафале можем взять
показати весь коментар
21.09.2023 18:17 Відповісти
Бери.
показати весь коментар
21.09.2023 20:01 Відповісти
Дають бери, а б'ють - тікай
показати весь коментар
21.09.2023 18:24 Відповісти
хффранузька авиация, как и хфранцузьки машины!)))
показати весь коментар
21.09.2023 18:33 Відповісти
Шапіто....
показати весь коментар
21.09.2023 18:35 Відповісти
Ми голодні, але хліба нам не давайте, хочем пірожене!
показати весь коментар
21.09.2023 19:09 Відповісти
як каже народна мудрість "подарованому коню в зуби не заглядають".

Чи п. Ігнат вважає що нам дадуть найновішу версію Ф-16? а старіші версії ровесники з Містралем
показати весь коментар
21.09.2023 19:28 Відповісти
штурмовий літак створено для підтримки сухопутних військ. низько і на лінії. яке ппо. беріть поки дають
показати весь коментар
21.09.2023 19:45 Відповісти
Тут без стограм не розібратись. То пишуть, що мало Су-24 для запуску Скальпів, то Міражі зайві. То використувують Су-25 у фронтовій смузі, то А-10 не те саме. Ясний пень, хочеться Ф-35, тільки грошики тю-тю, з Єрмака шекель витрясти не те саме, що у заходу клянчити.
показати весь коментар
21.09.2023 19:51 Відповісти
Склалося: Не жебрай надурняка, витрясай із Єрмака! Пістолет у кобурі чоткий засіб від щурів.
показати весь коментар
21.09.2023 19:59 Відповісти
Міраж-2000 (фр. вимова: https://en.wikipedia.org/wiki/WP:IPA_for_French [daˈso] , Dassault Mirage 2000) - французький багатоцільовий винищувач... https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87 https://uk.wikipedia.org/wiki/Dassault_Mirage_2000 А Ігнат просто довбойоб.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87