Канада допоможе відновити Каховську ГЕС, - Зеленський

Канада допоможе Україні у відновленні Каховської гідроелектростанції.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні, передає Цензор.НЕТ.
"В Оттаві – домовленість щодо відновлення Каховської ГЕС та реконструкції Канівської", - поінформував Зеленський.
Він зауважив, що спостерігається очевидний інтерес великих компаній і США, і Канади працювати в Україні. Окрім того, за словами Зеленського, на рівні Мінстратегпрому є взаєморозуміння з оборонними компаніями.
Окремо Зеленський подякував уряду Канади за готовність виділити фінансування для добудови музею Голодомору-геноциду в Україні.
"Символічно, що саме Канада підтримає Україну в захисті історичної пам’яті. Дякую, Канадо!" - резюмував Зеленський.
НА ХЕРАДЛЯ ЧОГО ?Навіщо знову затоплювати родючі землі, та ще й з таким історичним значенням ?
Нехай Канада допоможе викорінити корупцію у владі - Україна буде вдячна.
Тогда инвесторы в 100 раз быстрее побегут.