В окупованому Придністров’ї впали уламки ракети С-300

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
Представник окупаційної "влади" Придністров'я повідомив, що вибух був в повітрі о 01:00 ночі. Уламки нібито впали в один із городів в селі Кіцкани.
Попередньо, постраждалих немає.
Зазначимо, вночі російські війська били по Одещині "шахедами", ракетами "Калібр" та "Онікс".
Топ коментарі
+9 Яр Холодний
показати весь коментар
25.09.2023 12:14 Відповісти Посилання +8 Деніс Войцеховський
показати весь коментар
25.09.2023 12:13 Відповісти Посилання +8 Alex K #531926
показати весь коментар
25.09.2023 12:13 Відповісти Посилання 