10139 відвідувачів онлайн

Втоми від України немає, - Бербок

бербок

Більшість німців розуміє, що на місці українців могли б бути вони, втоми від війни немає.

Про це заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в інтерв'ю ведучій CNN Кріштін Аманпур, повідомляє Цензор.НЕТ. 

На питання, чи відчувається в Німеччині внутрішня "втома від України" на тлі економічних негараздів, вона відповіла, що ні.

"Ми – демократична країна, тому кожен має свій власний погляд на речі у світі. Але від самого початку переважна більшість німців, європейців цілком розуміли, що на їхньому (українців. – Ред.) місці могли б бути ми", – пояснила вона.

Бербок визнала, що в Німеччині, як і нині в усьому світі, спостерігається висока інфляція, а німецька економіка до того ж була вкрай залежна від російської нафти й газу.

"У такі часи ви повинні ухвалити правильне рішення, щоб підтримати Україну, мир. Але ви повинні пояснити людям, чому ми повинні це робити. І ви також повинні працювати з іншими соціальними програмами, щоб протидіяти негативним наслідкам для звичайних людей і сімей. І це те, що ми намагаємося робити", – підсумувала вона.

Топ коментарі
+3
Ну й велика подяка, що Україну не сприймають, як ОПУбордель з БанковоЇ !
показати весь коментар
25.09.2023 23:42 Відповісти
+3
Анналена не квочка-меркеліха ні разу.
показати весь коментар
25.09.2023 23:45 Відповісти
+3
цензор, ви коли пишите заголовки, хоч перечитуйте!
показати весь коментар
25.09.2023 23:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну й велика подяка, що Україну не сприймають, як ОПУбордель з БанковоЇ !
показати весь коментар
25.09.2023 23:42 Відповісти
Анналена не квочка-меркеліха ні разу.
показати весь коментар
25.09.2023 23:45 Відповісти
"втомИв від України немає" це на якій мові???? питання до кацапорилих редахтароф цЄнзАрЯ!!!! Ну їдьте вже на кацапску родіну, і не мучте себе і читачів!!!! Українська мова, як і держава для вас - ЧУЖА!!!!
показати весь коментар
25.09.2023 23:50 Відповісти
я, коли роблю коментарії у твітері, просто читаю те, що переводять, і міркую..:дебіли чи просто недорозвинуті.., всі слова так перекручують, ще гірше за програму Т-9..
показати весь коментар
25.09.2023 23:59 Відповісти
Згоден з Вами..такий ресур серйозний,а ляпи часто.Редактори не доробляють
показати весь коментар
26.09.2023 00:01 Відповісти
думаю, тут не в кацапсячій справа, просто втиснули зайву літеру "в"
показати весь коментар
26.09.2023 00:03 Відповісти
цензор, ви коли пишите заголовки, хоч перечитуйте!
показати весь коментар
25.09.2023 23:56 Відповісти
кожного дня такі описки.., що їх і описками назвати складно..Але і на друкарські помилки тех "не тягне"..
показати весь коментар
26.09.2023 00:02 Відповісти
свого часу займавя виданичою справою, це було у 2000-х, розробляв і дизайн, верстав, статті писав, вичитував по декілька разів все, буває тут в коментарях роблю іноді механічні помилки, але це ж не коли ти працюєш над статтею, чи щось готуєш до друку...
показати весь коментар
26.09.2023 00:41 Відповісти
"Багато українців" у Німеччині - це просто благо у порівнянні з "нереальним натовпом арабів"
показати весь коментар
26.09.2023 00:01 Відповісти
Може ну його нахєр, може не буфер, нехай ваше всрате Нато виконує ту роботу для чого створювалось. Не з ослами Талібану, да й ті наваляли.
показати весь коментар
26.09.2023 00:26 Відповісти
це НАТО на Україну напало?
чи НАТО розмінувало Чонгар?
чи НАТО вибрало в Україні клована?
чим саме тобі НАТО в штани надзюркало? ))
показати весь коментар
26.09.2023 00:54 Відповісти
оЯкщо підрашка нападе Польшу - польшу викинуть за нато, на шо ти надіеся?
показати весь коментар
26.09.2023 01:01 Відповісти
саме тому коли мені півні співають всі дівчята однакові? - я розумію шо маю діло з тим, від кого дівчята як від холери.
ну така в нйого сама для себе пво...
показати весь коментар
26.09.2023 05:17 Відповісти