10611 відвідувач онлайн
3 047 15

Казахстан дотримуватиметься санкцій проти РФ, - Токаєв

токаєв

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що його країна дотримуватиметься режиму санкцій проти Росії, а також закликав до переговорів Києва та Москви.

Про це він сказав під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Al Jazeera.

"Казахстан буде дотримуватися санкцій проти Росії й має контакти з відповідними організаціями щодо дотримання санкційного режиму", - наголосив Токаєв.

Він не має побоювань щодо того, що РФ може загрожувати територіальній цілісності Казахстану, додавши, що його країна не допомагатиме росіянам обходити західні санкції.

Також Астана продовжує закликати до переговорів між Росією та Україною щодо припинення війни.

Токаєв запевнив, що у Німеччини немає бути підозр, що Казахстан працює з Росією в обхід санкцій.

Топ коментарі
+5
Саме мабуть тому щоб дотримуватись санкцій на кацапські вантажівки навісили казахстанські номерні знаки-лицемірству та брехні лицемірних брехунів немає меж...
показати весь коментар
28.09.2023 16:31 Відповісти
+3
Ну их санкции ещё смешнее чем от Зе.
Покупку электротехники увеличили в сотни раз,всё идёт на Кацапостан.
Санкционеры херовы.
показати весь коментар
28.09.2023 16:29 Відповісти
+3
Звичайно дотримуватиметься, бо у іншому разі буде сидіти в Газі між ******, бульбофюрером та китайським торгашем - уй.обком!
показати весь коментар
28.09.2023 16:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну их санкции ещё смешнее чем от Зе.
Покупку электротехники увеличили в сотни раз,всё идёт на Кацапостан.
Санкционеры херовы.
показати весь коментар
28.09.2023 16:29 Відповісти
Ухилянт, ти де в окопі? Під Цюрихом чи під Женевою?
показати весь коментар
28.09.2023 16:34 Відповісти
очєрєдной удар в псіну
показати весь коментар
28.09.2023 16:31 Відповісти
Саме мабуть тому щоб дотримуватись санкцій на кацапські вантажівки навісили казахстанські номерні знаки-лицемірству та брехні лицемірних брехунів немає меж...
показати весь коментар
28.09.2023 16:31 Відповісти
Звичайно дотримуватиметься, бо у іншому разі буде сидіти в Газі між ******, бульбофюрером та китайським торгашем - уй.обком!
показати весь коментар
28.09.2023 16:36 Відповісти
Та не буде їх в Гаазі, облиште... Світ торгуватиме з пуйлом, як тільки з'явиться перша можливість, не кажучи вже про Китай...
показати весь коментар
28.09.2023 20:28 Відповісти
Може й не буде, якщо США вирішить усунути його раніше, а про хайло можете забути як і про підерацію бо вона якби вже труп географічно, незабаром буде й розчленування. А щодо китаю та його величі, почитайте про опіумні війни, які доречі теж виграли наші союзникии
показати весь коментар
29.09.2023 12:35 Відповісти
Нехай буде так, я не проти такого вашого оптимізму, але я би не порівнював Китай періоду "опіумних війн" (середина 19 століття) з нинішнім.
показати весь коментар
29.09.2023 13:31 Відповісти
і всі в це повірили, політика - це точно вже мистецтво брехні
показати весь коментар
28.09.2023 17:04 Відповісти
Держава може і буде дотримуватись санкцій, але ж бізнес, як годиться, "атдєльон ат ґасударства" та "внє палітікі". Тому буде наживатися на допомозі росії з обходу санкцій.
показати весь коментар
28.09.2023 17:26 Відповісти
"Очень хорошо это иллюстрирует пример по внешней торговле стиральными машинами между РК и РФ. В 2022 году Казахстан увеличил экспорт этого товара в 22,2 тыс. раз в физических объёмах"
показати весь коментар
28.09.2023 17:27 Відповісти
Аха, санкционный ты наш, а хто дерибанит свою нефть с кацапскою в новорозийске и отправляет дальше эту смесь как казахскую?
показати весь коментар
28.09.2023 17:42 Відповісти
Он сам верит? Наверное.
показати весь коментар
28.09.2023 18:02 Відповісти
******