8894 відвідувача онлайн
6 309 32

Сили ППО знищили 29 "шахедів" із 31 та крилату ракету "Іскандер-К"

Українська протиповітряна оборона знищила 30 повітряних цілей вночі.

Про це йдеться у зведенні Повітряних сил, передає Цензор.НЕТ.

"Уночі 3 жовтня 2023 року російські окупанти атакували 31 ударним БпЛА "Shahed" та крилатою ракетою "Іскандер-К". Пуски здійснювались з тимчасово окупованого Криму: "шахедів" – із мису Чауда, КР "Іскандер-К" – з району Джанкой.

У південних та східних областях працювала протиповітряна оборона: зенітні ракетні війська, винищувальна авіація, підрозділи мобільних вогневих груп. Цілі знищувались у зонах відповідальності повітряних командувань "Південь" та "Схід" у межах Миколаївської та Дніпропетровської областей", - йдеться в повідомленні.

Сили ППО знищили 30 повітряних цілей: 29 "шахедів" та 1 крилату ракету "Іскандер-К".

Сили ППО знищили 29 шахедів із 31 та крилату ракету Іскандер-К 01

Топ коментарі
+7
ДУмаю,що давати рекомендації технічного , характеру оперативного плану---взагалі НЕДОРЕЧНО Якщо ви вважаєте,що ваші знання,можливість набагато більша ніж у діючих спеціалістів---Ідіть в ту структуру (генштаб,оперативне командування,в ЗСУ) і застосовуйте свої знання для перемоги. А так ----- це пусті балачки для базара .
показати весь коментар
03.10.2023 09:24 Відповісти
+4
Чи не занадто дорого винищувачами полювати на дрони, до того це небезпечно, бо дуже велика різниця у швидкостях.
Давно вже написав тут на ЦН, що замість того, щоби куляти з кабрування НУРСами у білий світ, потрібно гвинтокрили відрядити на полювання за шахедами. Оснастити їх ІЧ прицілами та наводити радарами з землі. Навіть вже москалі до цього допетрали, бо було повідомлення, що на аеродромі Чкаловський було підірвано вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над московською областю.
показати весь коментар
03.10.2023 08:53 Відповісти
+3
Читати більше треба, щоби не задавати такі питання.
показати весь коментар
03.10.2023 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чи не занадто дорого винищувачами полювати на дрони, до того це небезпечно, бо дуже велика різниця у швидкостях.
Давно вже написав тут на ЦН, що замість того, щоби куляти з кабрування НУРСами у білий світ, потрібно гвинтокрили відрядити на полювання за шахедами. Оснастити їх ІЧ прицілами та наводити радарами з землі. Навіть вже москалі до цього допетрали, бо було повідомлення, що на аеродромі Чкаловський було підірвано вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над московською областю.
показати весь коментар
03.10.2023 08:53 Відповісти
а откуда знаешь что как чем сбивают? вы речник ППО?
показати весь коментар
03.10.2023 09:11 Відповісти
Читати більше треба, щоби не задавати такі питання.
показати весь коментар
03.10.2023 09:16 Відповісти
))) да вы читатель
показати весь коментар
03.10.2023 09:21 Відповісти
У південних та східних областях працювала протиповітряна оборона: зенітні ракетні війська, винищувальна авіація Джерело:
показати весь коментар
03.10.2023 09:32 Відповісти
І де там тобі про НУРСи примарилось? Чукча-читач?
показати весь коментар
03.10.2023 12:44 Відповісти
Ти зовсім тупе, чи як? До чого тут "там"? На ЦН повно відео, де гвинтокрили з кабрування куляють у білий світ.
показати весь коментар
03.10.2023 13:21 Відповісти
Тупе мабуть тут тільки ти, бо балістичну траекторію називаєш "куляють у білий світ". НУРСами не "куляють у білий світ", а уражають наземні цілі. З кабрування це роблять, щоб збільшити дистанцію ураження наземної цілі, не входячи в зону вогневого контролю ворожого ППО
показати весь коментар
03.10.2023 15:46 Відповісти
Слухай сюди, дебіл. Якщо не здатний зрозуміти, про що йде мова, чого ти лізеш зі своїми придуркуватими коментами?
показати весь коментар
03.10.2023 22:21 Відповісти
ДУмаю,що давати рекомендації технічного , характеру оперативного плану---взагалі НЕДОРЕЧНО Якщо ви вважаєте,що ваші знання,можливість набагато більша ніж у діючих спеціалістів---Ідіть в ту структуру (генштаб,оперативне командування,в ЗСУ) і застосовуйте свої знання для перемоги. А так ----- це пусті балачки для базара .
показати весь коментар
03.10.2023 09:24 Відповісти
Ну я також вважаю, що мости на Чонгарі, не підірвані були спеціально, і що це зрада діючих спеціалістів. І що ви мені запропонуєте, йти до СБУ розслідувати? Я б пішов, тільки хто мене туди пустить?
показати весь коментар
03.10.2023 09:35 Відповісти
Про те ,що в нас велика частина чиновників,керівників, посадовців, спецпризначенців зрадники--в цьому я не сумніваюся (і підтримую вас ) Це довів КРИМ. На превеликий жаль суспільство не дало оцінку поведінки тих зрадників ,а це великий пласт людей---хто давав клятву на вірність Україні Ну а що вас кудись не допускають ,то я вчив своїх дітей і підлеглих-, що коли є ціль і задача і тебе не пускають вхід через двери,то ліз через вікно,а якщо і там неможливо--то пробивай стінку
показати весь коментар
03.10.2023 11:10 Відповісти
На жаль цю стіну пробити неможливо, ці "діючи спеціалісти" одразу в вороги України запишуть.
показати весь коментар
03.10.2023 13:41 Відповісти
Ці "діючи спеціалісти" зараз з вами в одній кімнаті?
показати весь коментар
03.10.2023 15:54 Відповісти
Ну так трендіти ж - це не мішки тягати Зараз єксПЕРДІВ набіжить тисячі.
показати весь коментар
03.10.2023 11:12 Відповісти
Якась каша у вас. НУРСами по повітряним цілям ніхто не стріляє. Радар з землі бачить гірше, ніж з винищувача. МІ-28Н це реб.
показати весь коментар
03.10.2023 10:56 Відповісти
Пардон, МI-8СМВ то реб. МI-28H згоден, можна використовувати, в нас їх просто здається нема.
показати весь коментар
03.10.2023 11:00 Відповісти
Вооружение МИ-8: 1x12,7-мм пулемет ЯкБ или 7,62-мм пулемет ГШГ

МИ-24: один четырёхствольный пулемёт Якб-12.7 и два четырёхствольных ГШГ-7,62).

Также Ми-24 может нести два пушечных контейнера УПК-23-250 с пушкой ГШ-23Л и боекомплектом 250 снарядов.
показати весь коментар
03.10.2023 11:29 Відповісти
Це все не має жодного сенсу без радарів і систем наведення винищувачів і ппо.
показати весь коментар
03.10.2023 12:37 Відповісти
Это был ответ на твои слова: "НУРСами по повітряним цілям ніхто не стріляє."
Как будто на вертолете нет другого вооружения.
Причем здесь НУРС? Ты бы еще написал о бомбометании...
показати весь коментар
03.10.2023 14:03 Відповісти
Так це не я про НУРСи писав, я відповів на коментар, в якому була згадка про НУРСи. НУРСи тут ні до чого, я на це і вказав. В першу чергу гвинтокрили не мають засобів виявлення і наведення на невеликі повітряні цілі - щоб влучити з кулемету треба аудіовізуальне спостереження і відсутність руху кулеметника під час ураження.
показати весь коментар
03.10.2023 15:36 Відповісти
Де я написав, щоби стріляли НУРСами по повітряним цілям? Я написав, що на зараз куляють з кабрування НУРСами у білий світ. А це дві великі різниці.
показати весь коментар
03.10.2023 13:45 Відповісти
З кабрування НУРСи запускають по вже розвіданим нерухомим наземним цілям, щоб подовжити дістанцію ураження, по балістичної траекторії НУРС летить на більш далеку відстань. Гвинтокрили, які для цього використовуються не мають технічних можливостей виявити і уразити дрон, так як не мають відповідних радарів і систем наведення. Для чого ти їх згадував - так і не стало зрозуміло.
показати весь коментар
03.10.2023 15:40 Відповісти
Не зрозуміло, бо звивини у тебе в мозку одні прямі.
показати весь коментар
03.10.2023 22:24 Відповісти
Я так думаю, шановний пане, що проблема в дистанціях і территоріях які можуть захищати і прикривати різні засоби ПВО.

У літаків швидкість набагато більша і вони швидше ніж гвинтокрили прибудуть на маршрут слідування ракет чи Шахедів.
А прикривати потрібно велику территорію.
показати весь коментар
03.10.2023 11:54 Відповісти
Там щє основна проблема, що прикривати треба не входячі в радіус дії російської Р-37м і при цьому літаючи максимально високо, бо знизу дрони маскуються рел'єфом. Радари гвинтокрилів у цьому випадку застосування майже не мають сенсу, для знищення протиповітряних цілей використовуються інші радари (винищувачів та ппо).
показати весь коментар
03.10.2023 12:42 Відповісти
https://www.bbc.com/ukrainian/features-63325815 Можливо, ще одним ефективним засобом боротьби з невеликими повільними цілями могли б стати невеликі повільні літаки-перехоплювачі або гелікоптери. У 2019 році ВПС України хотіли придбати у Бразилії партію гвинтових бойових літаків EMB-314 Super Tucano (у США вони називаються A-29). Такі літаки мають невисоку вартість льотної години, вони простіші в обслуговуванні й невибагливі. Але головне - вони можуть летіти на невеликій швидкості. Мінімальна швидкість, за якої такий літак може триматися у повітрі, становить лише 148 км/год. Це означає, що Super Tucano не потрібно робити кілька заходів для знищення одного дрона, він може триматися позаду нього достатню кількість часу, щоб прицілитися краще.
показати весь коментар
03.10.2023 13:27 Відповісти
Стаття за посиланням вже на рік застаріла.
показати весь коментар
03.10.2023 15:43 Відповісти
Ідійот тупий.