12069 відвідувачів онлайн

Байден провів нараду з партнерами та союзниками щодо підтримки України

байден

3 жовтня президент США Джо Байден провів нараду з партнерами та союзниками щодо підтримки України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Сьогодні вранці президент Байден провів нараду із союзниками та партнерами, щоб скоординувати нашу постійну підтримку України", - ідеться в заяві Білого дому.

Зазначається, що це сталося за кілька днів після того, як Конгрес США ухвалив тимчасовий законопроєкт про державні витрати, який, зокрема, не включав допомогу Україні.

У нараді брали участь:

  • Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо;
  • Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн;
  • Президент Європейської ради Шарль Мішель;
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц;
  • Прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні;
  • Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда;
  • Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг;
  • Президент Польщі Анджей Дуда;
  • Президент Румунії Клаус Йоганніс;
  • Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак;
  • Міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна.

Президент Польщі повідомив, що нещодавно завершилася годинна телефонна конференція на запрошення Джо Байдена. Він запросив на конференцію країни "Великої сімки" та лідерів ЄС, був присутній також генеральний секретар НАТО. 

"Я представляв нашу частину Європи з Президентом Румунії Клаусом Йоганнісом", - йдеться в повідомленні президента Польщі.

Основною темою стала ситуація в Україні, Байден закликав продовжувати надавати допомогу країні. Дуда зазначив, що вони сповнені рішучості підтримувати Україну. Також він додав, що Польща одна з ключових країн з питань допомоги Україні.

Байден же підкреслив розумну поведінку перед обличчям провокацій  з боку Білорусі. Він додав, що в таких ситуаціях Польща можемо бути впевнені в підтримці НАТО.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
03.10.2023 18:55 Відповісти
+3
прийшов час вашого Зеленського відправляти до москви нехай там і розрулює.
показати весь коментар
03.10.2023 18:55 Відповісти
+3
Воно досі не вірить що цапи у Грузії його рідну Абхазію забрали.
показати весь коментар
03.10.2023 19:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нєпоняв, а чо в списку нема Єрмака?
показати весь коментар
03.10.2023 18:43 Відповісти
Якраз на очко здриснув...
показати весь коментар
03.10.2023 18:44 Відповісти
то шо, зачекати не могли?
показати весь коментар
03.10.2023 18:48 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2023 18:49 Відповісти
Бо той кріт всім остогид.
Зелень просили звільнитись від токсичних людей, а він навмисне з собою скрізь їх таскав.
Очевидно ті коники заходу вже набридли.
Скрізь шкодить державі, аби собі користь мати.
показати весь коментар
03.10.2023 19:12 Відповісти
То не буратінка їх з собою скрізь таскав, а вони його, бо ж двох слів докупи зв'язати воно не в змозі, але й без нього зась...
показати весь коментар
03.10.2023 19:25 Відповісти
І це тільки після півтори роки війни,ащо буде ще через рік? Чи два? пуйло на це і розраховує і потриає руки, ресурси на довгу війну у нього є
показати весь коментар
03.10.2023 18:44 Відповісти
прийшов час вашого Зеленського відправляти до москви нехай там і розрулює.
показати весь коментар
03.10.2023 18:55 Відповісти


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 02.10.2023

Зрозумів тебе боте,зрозумів
показати весь коментар
03.10.2023 19:13 Відповісти
не переживай і не відволікайся від теми - я раніше за тебе на форумі.
показати весь коментар
03.10.2023 19:26 Відповісти
Головне цю чучундру назад не повертати. Воно з собою катастрофи приносить - от хай на паРаші і стирчить до повного її знищення
показати весь коментар
03.10.2023 19:13 Відповісти
А Атакамс підписав чи ні?
показати весь коментар
03.10.2023 18:52 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2023 18:55 Відповісти
Воно досі не вірить що цапи у Грузії його рідну Абхазію забрали.
показати весь коментар
03.10.2023 19:10 Відповісти
Він тоді ще з хвостом був !
показати весь коментар
03.10.2023 20:22 Відповісти
Байден призвал всех подключиться сильнее в период временных бюджетных тёрок в США при том, что они уже резерв всего чего надо обеспечили. Байден правильный Бандеровец.
показати весь коментар
03.10.2023 19:14 Відповісти
Самый чертов прикол этой всей х#йни в том, что:
"Если дать ЧВК типа BlackWater 100 млрд $ для проведения "специальной военной операции" на территории Белоруссии\России, то, начавшись на границе с Польшей, закончится она где-то за Уралом, и еще деньги останутся".
Возникает один вопрос: "WTF!?".
Или я один на этой ******** планете еще имею остатки мозгов?
показати весь коментар
03.10.2023 20:52 Відповісти
Вже нудить від їхніх нарад не менше ніж від наших гнид.
показати весь коментар
03.10.2023 22:06 Відповісти
"Wrap it up "