3894 відвідувача онлайн
4 299 12

Туреччина підтвердила, що біля вантажного судна поблизу Румунії "стався вибух"

море,чорне,корабель

Управління з питань мореплавства Туреччини в п’ятницю підтвердило, що біля суховантажу під турецьким прапором Kafkametler, що йшов у четвер у Чорному морі до українського порту Ізмаїл, стався вибух. Однак немає підстав стверджувати, що його спричинила міна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Турецьке управління мореплавства повідомило, що в четвер за 15-20 метрів позаду судна Kafkametler, яке проходило біля узбережжя Румунії, "стався вибух". Судно продовжило рух до місця призначення, щоб доставити свій вантаж після перевірок.

У відомстві додали: доказів, що вибух спричинила міна, немає.

Компанія Kafkametler Maritime – оператор судна – повідомила Reuters, що воно продовжило рух до Ізмаїла, його екіпаж у безпеці, а судно не потребує технічного обслуговування. Капітан судна окремо зазначив: хоча причина вибуху біля судна не з'ясована, вибух, як видається, був спричинений донною міною в Чорному морі.

Нагадаємо, агенція Reuters, посилаючись на власні джерела, повідомляла, що турецьке вантажне судно підірвалося на міні поблизу берегів Румунії у Чорному морі та дістало незначні пошкодження.

Військово-морські сили України однак заявляли, що не можуть підтвердити інформацію про те, що турецьке вантажне судно Kafkametler підірвалося на міні поблизу узбережжя Румунії.

Топ коментарі
+5
"... Однак немає підстав стверджувати, що його спричинила міна..."

Ага, это дельфин пёрднул.
показати весь коментар
06.10.2023 18:36 Відповісти
+2
Это не шутка, а сарказм, бо это была явно мина...
показати весь коментар
06.10.2023 19:18 Відповісти
+1
вище говорив дописувач - "про кулемет".
при чому ти тут зі сіщною "шуткою"?
Лисий, це вИ?
ахахахахаха, сміюсь, з вас один мопс, я придавив його падаючи з лєстніци, которая била на драбіну прілєплєна скотчем "Пріклєїн(бивший Прілєпін)"
Ахахаха
показати весь коментар
06.10.2023 18:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цікаво. а наскільки "біля вантажного судна"?
розстріляли з кулемета?
показати весь коментар
06.10.2023 18:24 Відповісти
угу прямо так
показати весь коментар
06.10.2023 18:32 Відповісти
"... Однак немає підстав стверджувати, що його спричинила міна..."

Ага, это дельфин пёрднул.
показати весь коментар
06.10.2023 18:36 Відповісти
вище говорив дописувач - "про кулемет".
при чому ти тут зі сіщною "шуткою"?
Лисий, це вИ?
ахахахахаха, сміюсь, з вас один мопс, я придавив його падаючи з лєстніци, которая била на драбіну прілєплєна скотчем "Пріклєїн(бивший Прілєпін)"
Ахахаха
показати весь коментар
06.10.2023 18:48 Відповісти
Это не шутка, а сарказм, бо это была явно мина...
показати весь коментар
06.10.2023 19:18 Відповісти
а ок, я просто думал что внаглую русня отстрелялась, ибо есть же локаторы против мин, ну и может сопровождаловка. русня же, даже британские самолеты мочила в буквальном смысле топливом, сбросом то с истребителей(додумались же!)
хотя и тут - мины же могут быть с двигателями, доказывать и так, как по самолету МН-17 - годами, путину уже будет как и Ленину - пока докажут, то спочивать будет
дал бы Олах или кто там щас главарь неб. твердии...
показати весь коментар
06.10.2023 19:24 Відповісти
Ну, Шо Єрдоган?
Доторгувпвся з парашею?

А от тепер і роби вибір, чи топити кораблі росіян,

чи продовжувати співробітнецтво?
показати весь коментар
06.10.2023 19:31 Відповісти
Ну так, спочатку "нікакова взрива нєбило", потім "взрив бил паврєждєній нет", а тим часом:
"руская міна прєвращаєтся... прєвращаєтсч... прєвращаєтся русская міна... В украінскій надводний дрон!"
показати весь коментар
06.10.2023 19:23 Відповісти
Цікаво, а що ж так вибухнуло?
показати весь коментар
06.10.2023 19:24 Відповісти
Шмат сероводорода поднялся с дна Черного моря... Мож землетрус нужно ожидать?
показати весь коментар
06.10.2023 21:07 Відповісти
ердоган не кусає ту руку, яка більше годує...