9381 відвідувач онлайн
2 599 44

Виробництво дронів в Україні зросло у 100 разів за рік, - Шмигаль

шмигаль

Виробництво безпілотних літальних апаратів в Україні зросло у сто разів за рахунок максимального спрощення бюрократичних процедур.

Про це заявив під час "години запитань до уряду" на пленарному засіданні Верховної Ради прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Спростили бюрократичні процедури з оборонних закупівель українських безпілотників. Шлях дрона від розробки до його закупівлі нині максимально короткий. За рік виробництво дронів зросло у сто разів", - зазначив він. 

Водночас він зауважив, що розробкою БПЛА стали опікуватися понад двісті українських компаній.

Крім того, Шмигаль озвучив прогноз про те, що витрати на оборонні виробництва в Україні наступного року зростуть у сім разів, тобто до 55,8 млрд грн.

"Крім того, ми передбачили понад 48 млрд грн на поповнення і розширення армії дронів, української армії дронів. Ворог відчуває силу і міць нашої зброї, буде ще більше відчувати", - додав Шмигаль.

Топ коментарі
+15
- Силой своего воображения представьте себе, какой замечательный жилмассив здесь будет создан! Только в нем одном будет установлено семьсот сорок газовых плит, то есть в 740 раз больше, чем было их в нашем городе до 1913 года! А если взять поэтажно весь объем работ, выполненный нашим СМУ за этот квартал и поставить этажи один на другой, то мы получим здание, которое будет в два раза выше, чем всемирно известная Эйфелева башня, или втрое выше, чем знаменитая "Нотр дам де Пари",что в переводе означает "Собор Парижской Богоматери".
- Какой-какой матери?
- Парижской. Бога... матери...
(с)
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
+13
показати весь коментар
06.10.2023 20:31 Відповісти
+12
було 10 стало 1000?
показати весь коментар
06.10.2023 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.10.2023 20:31 Відповісти
було 10 стало 1000?
показати весь коментар
06.10.2023 20:33 Відповісти
Не повірите - мільярд (( для них це число сакральне ((
показати весь коментар
06.10.2023 21:14 Відповісти
Поверю. Даже уверен в этом.
показати весь коментар
06.10.2023 21:50 Відповісти
Я розумію, що озвучувати навіть приблизні дані, це лише грати на руку ворогу, але як дістали оці «в сто разів»!
Краще б мовчали і займалися своєю справою!
показати весь коментар
06.10.2023 20:36 Відповісти
Проблема у тому , що жоден із них не займається тим , чим йому за посадою належить займатися . А горе ( а не проблема ) , що це у них від задрипаного голови райадміністрації і аж до найвеличнішого божневтіка ((
показати весь коментар
06.10.2023 21:16 Відповісти
зросло у сто разів .а в штуках скільки???
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
Сто воно і в Африці сто (( решту волонтери організували (( Чорний гумор , але правда поруч ((
показати весь коментар
06.10.2023 21:17 Відповісти
Ми втратили майже рік щоб це трапилося.І той рік нам вихїодить тепер боком і дронами і мінними полями і іншими речами.Час і ще раз час для нас важливий.Там на верху так і не дійшло...
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
Чотири з половиною.
показати весь коментар
06.10.2023 20:39 Відповісти
Втратили - это вы так думаете, а дерьмозеленая ОПГ считает, что выиграли год для х-ла.
показати весь коментар
06.10.2023 21:11 Відповісти
- Силой своего воображения представьте себе, какой замечательный жилмассив здесь будет создан! Только в нем одном будет установлено семьсот сорок газовых плит, то есть в 740 раз больше, чем было их в нашем городе до 1913 года! А если взять поэтажно весь объем работ, выполненный нашим СМУ за этот квартал и поставить этажи один на другой, то мы получим здание, которое будет в два раза выше, чем всемирно известная Эйфелева башня, или втрое выше, чем знаменитая "Нотр дам де Пари",что в переводе означает "Собор Парижской Богоматери".
- Какой-какой матери?
- Парижской. Бога... матери...
(с)
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
"Ва ввєрєнной МНЕ систємє... Пад МАІМ чуткім рукавоцтвом!"
показати весь коментар
06.10.2023 20:42 Відповісти
Які БПЛА і де вони ?
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
На фронті, тут кожен день публікують відео
показати весь коментар
06.10.2023 20:57 Відповісти
Майже все відео надходить з Донбасу, та запорізького напрямку. І майже немає з лівобережжя Херсонщини. 13 вересня було про танк, і наступне уже в цьому місяці - також про танк. А, зважаючи на щоденні обстріли, ще б про знищення артилерії та РСЗО було добре.
Човни також добре, але ж не вони обстрілюють щодня Херсон і прилеглу територію.
показати весь коментар
06.10.2023 21:32 Відповісти
Густлік, тобі вже писали, що це добре, що взяв нік відомого актора і про танки тобі цікаво. Проте глянь на карту, на скільки збільшилась сіра зона на правобережжі і давай помовчемо.
показати весь коментар
06.10.2023 22:54 Відповісти
агрохімія зараз в беззаперечних підорах
показати весь коментар
06.10.2023 20:37 Відповісти
Пистит, *****, лярды считает...
показати весь коментар
06.10.2023 20:38 Відповісти
Вже було посажено 1 "лярд дерев". Від заяв зебидлоти впевнена блювота.
показати весь коментар
06.10.2023 20:40 Відповісти
І в той же час волонтери скрізь шукають де б ще прикупити дронів. Напевне ''шморгаль'' живе в паралельній реальності.
показати весь коментар
06.10.2023 20:40 Відповісти
нас в 100 разiв, а на рохляндiї правда вкупi з iмпортом, у 7000. думай-те...
показати весь коментар
06.10.2023 20:44 Відповісти
Тобто на ЗП витрачено під трільйон (!), а на техніку та амуніцію солдатам 55 млрд?

А може краще хай трохи популізм прибрати і збалансувати подібний розподіл? Наприклад, 50 на 50? Чи хоче солдат мати ті віртуальні 100 тисяч, бо без зброї його просто як в тирі розстріляють і він їх і не витратить сам? Чи може ми зарплатнею будемо бомбардувати русню?
показати весь коментар
06.10.2023 20:45 Відповісти
Вдумайтесь, чим наші солдати воювати будуть, якщо поставки уріжуть хоч на чверть?

В воюючій країні 5% військового бюджету витрачено на оборонні замовлення нашого ВПК. І це менше 2 млрд доларів.

Польща не в війні, а в них на цей рік 5.5 млрд тільки на техніку! При тому що це лише в розрізі ВВП лише 1 відсоток. І вони збираються підвищити витрати на армію до 4.5%, з них мінімум (а це 2%+) і це під 10-15 млрд на рік.

А ми воюємо за виживання і менше 2 млрд замовлення. І через це солдати свою ЗП витрачають на закупівлю всього необхідного, бо за 55 млрд гривень на рік багато не навоюєш технікою. І звичайно такі окремі закупівлі виходять по мінімум подвійній ціні, бо всі наживаються на війні, а солдату жити хочеться. Геніальний підхід.
показати весь коментар
06.10.2023 20:58 Відповісти
В цьому і є трагедія нинішніх часів.Замість зменшити чисельність ,і вдарити якістю,в нас роблять навпаки
показати весь коментар
06.10.2023 21:03 Відповісти
Спростили (на другий рік війни!) - це типу досягнення цього кабміну!?! А своєю головою наперед не можна було думати? Чи не має чим? Чи такі тут не потрібні?
показати весь коментар
06.10.2023 20:50 Відповісти
А кацапи на промисловий потік запустили уже давно і штампують як на конвеєрі,а у нас заводи попиляли і дрони приватні компанії і волонтери роблять
показати весь коментар
06.10.2023 20:51 Відповісти
Бояниш, Дениско. Це вже було.
показати весь коментар
06.10.2023 20:52 Відповісти
Ну нафіг ця казка...?!!!
Де ті дрони...?!
Це як "супутник" від Притули...він десь є,але його ніхто не бачив...)))
показати весь коментар
06.10.2023 21:15 Відповісти
Вже казали про це, і я повторю: знаменник у того дробу, що дав 100, був маленький...
показати весь коментар
06.10.2023 21:35 Відповісти
Було 1 стало 100.
показати весь коментар
06.10.2023 21:39 Відповісти
100500
показати весь коментар
06.10.2023 21:41 Відповісти
Було 0 а стало на 0х100=0. Шапіто...
показати весь коментар
06.10.2023 21:49 Відповісти
Щось ця пафосна, і піарна кругла "сотня" не міняється з початку літа. А мала б вже бути, наприклад, в 127 раз. Бо "100" назвав Офіс, а маріонетки не сміють проявляти ініціативу?
показати весь коментар
06.10.2023 21:53 Відповісти
Зелёному ушлёпку поверить , себя обмануть.
показати весь коментар
06.10.2023 22:32 Відповісти
Знову зелені брешуть.
показати весь коментар
06.10.2023 23:09 Відповісти
З погляду математики поняття в 100 разів, наведене прем'єром дуже навіть відносне і не точне, так як не наводиться то значення від якого потрібно відштовхуватися, тобто одна справа якщо це наприклад 30 і зовсім інша якщо наприклад 300, то і результати відповідно 3000 і 30000 в даному випадку вже відрізняються на порядок ,тобто початкова кількість вироблених дронів дуже тут є важливим
показати весь коментар
07.10.2023 00:56 Відповісти
Тобто, раніше було 0, а тепер 100?..
показати весь коментар
07.10.2023 07:00 Відповісти
И где они? Кстати, дроны разные бывают.
показати весь коментар
07.10.2023 12:00 Відповісти
Шмигаль заявив про важливе досягнення - в Україні виробництво дронів за рік виросло в сотню разів.

Той випадок, коли просто не можу мовчати. Так, виробництво дронів в Україні виросло. Але ДО ЧОГО тут Шмігаль??? До чого тут взагалі зелений уряд?

Вам розповісти як за рік виросло виробництво БПЛА "Валькірія"? Перед вторгненням його не виробляли, бо виробники не мали грошей. Після вторгнення була створена фірма "Бойові птахи України", яка виробляє "Валькірії". Виробляють підприємці. Основний покупець - волонтери і волонтерські фонди. Міноборони "Валькірію" не закуповує взагалі.

А це - один з найбільш масових БПЛА-літаків на фронті.

Схожі історія сталася з "Марою". "Орлик", "Довбуш" - гроші на них збирають волонтери. Про FPV-дрони, роликів про які повен інтернет, я взагалі мовчу. Їх часто густо збирають прямо в бойових підрозділах, а на комплектуючі солдати скидаються з зарплатень!

Виробництво дронів зросло в сотню разів? Я відкрию Шмигалю секрет, пошив військової форми в Україні теж добряче зріс, але основні виробники - волонтери і фірми, які шиють для волонтерів. Солдатам зимою видавали зовсім інше.

Що зробив уряд аби допомогти у виробництві дронів? Він налагодив постачання комплектуючих з-за кордону? Він допоміг фінансово?

Чи лише Шмигаль попіарився?https://t.me/dragonspech/6749
показати весь коментар
08.10.2023 15:04 Відповісти