8688 відвідувачів онлайн
7 600 25

Заступниця міністра оборони Калмикова анонсувала зміни в системі документообігу ВЛК

поранення,штат,влк

Про це заявила заступниця міністра оборони України з питань соціального розвитку Наталія Калмикова під час ефіру телемарафону "Єдині новини", інформує Цензор.НЕТ. 

"Зараз проходять фінальні зовнішні погодження документи, які регулюють облік військовослужбовців. Військовослужбовець після ВЛК відбуває сам або у військову частину, або ТЦК та СП. А документи від ВЛК в електронному вигляді "ідуть" за ним. Це те швидке рішення, якого так потребують люди після поранення" - зазначила Калмикова.

На її думку, у процесі інтеграції військового у цивільне життя, ветеран повинен знайти таке місце в житті, де він буде розуміти, що він потрібен так само, як був потрібен на війні. Знайти роботу, мати зайнятість, займатися підприємницькою діяльністю. 

Калмикова також зазначила, що у Міноборони вже ведеться робота щодо створення можливостей для ветеранів.

Топ коментарі
+14
ось вона! реформа!
тепер тебе відправлять кудись, а вже потім будуть шукати документи.
показати весь коментар
07.10.2023 13:36 Відповісти
+6
а потім буде одна ціль, це знайти де ті кляти документи "зависли" або хто іх стер
показати весь коментар
07.10.2023 13:42 Відповісти
+6
ветеран повинен знайти/// А держава часом нічого не повинна ветерану?
показати весь коментар
07.10.2023 13:58 Відповісти

Завантаження...