9183 відвідувача онлайн
2 495 29

Уряд максимально спростив ввезення безпілотників, - Шмигаль

порошенко,дрони

Кабмін максимально спростив ввезення безпілотників та матеріалів для їх виготовлення.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на засіданні уряду, передає Цензор.НЕТ. 

"Уряд максимально спростив ввезення безпілотників. Розширив перелік товарів військового призначення та подвійного використання, які можуть імпортуватися без дозволу Держслужби експортного контролю. Ми зняли бюрократичні перепони для закупівель українських дронів", - зазначив Шмигаль.

За його словами, окремою постановою було спрощено й імпорт сировини для виробництва боєприпасів та бойових частин БПЛА.

"Це забезпечить наші потреби та дозволить наростити випуск безпілотників. Цього року виробництво вже виросло в сотню разів, і зросте ще більше", - додав Шмигаль.

Топ коментарі
+15
Не пройшло півтора року ....
Дозріли!
показати весь коментар
10.10.2023 17:52 Відповісти
+11
А що до цього було - саботаж?
показати весь коментар
10.10.2023 17:57 Відповісти
+10
Душка, а не уряд!
(сякається розчулено)
показати весь коментар
10.10.2023 17:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Душка, а не уряд!
(сякається розчулено)
показати весь коментар
10.10.2023 17:52 Відповісти
Я так йому і написала. Правда, ще питання про аудит поставила,але там таких питань багато
показати весь коментар
10.10.2023 18:34 Відповісти
Не пройшло півтора року ....
Дозріли!
показати весь коментар
10.10.2023 17:52 Відповісти
Оперативно . Не прошло и два года.
показати весь коментар
10.10.2023 17:53 Відповісти
И зачем же так торопиться? Еще и двух лет войны не прошло. Можно было еще побарыжить на волонтерах и украинском народе, который за последние деньги покупает беспилотники для фронта.
показати весь коментар
10.10.2023 17:53 Відповісти
Шмигу фтопку.
показати весь коментар
10.10.2023 17:54 Відповісти
Уря !
Сезон весіль! 😕
ЗЄКурви!
показати весь коментар
10.10.2023 17:55 Відповісти
Зелені тварі
Скільки крові на їх руках

Жиди за один день все організували і арабів рознесли, коли їм це справді потрібно, а ці через півтора року,
показати весь коментар
10.10.2023 18:21 Відповісти
я навіть не уявляю, який прорив нас чекає через 5 років війни...
показати весь коментар
10.10.2023 17:56 Відповісти
А що до цього було - саботаж?
показати весь коментар
10.10.2023 17:57 Відповісти
А чи було би це, якщо би вас півтора роки не копкали? Тим більше, що я досі не вірю, що убрали всі перепони, час покаже ...
показати весь коментар
10.10.2023 17:58 Відповісти
Ти диви, вже майже 5 років при владі "слуги" і тільки сьогодні спростили ввезення безпілотників. А до цього хто забороняв, ворог?
показати весь коментар
10.10.2023 18:00 Відповісти
Усе, до чого торкається зелена влада, перетворюється у лайно (с).
показати весь коментар
10.10.2023 18:03 Відповісти
О !
то знову поляки винні, а не Яйцекрад ЗЄльоний

показати весь коментар
10.10.2023 18:23 Відповісти
Це ще нічого не значить. Наприклад,ДПСУ має рішення ВР щодо Луч, але в них інша логіка.
показати весь коментар
10.10.2023 18:06 Відповісти
Ввезення...а вироблення?
показати весь коментар
10.10.2023 18:10 Відповісти
Не прошло почти 10 лет .
показати весь коментар
10.10.2023 18:11 Відповісти
Так ви збільшили в сто разів виготовлення чи ввезення вже готових?!
показати весь коментар
10.10.2023 18:19 Відповісти
Шмигло, а ти скасував наїзди на "ЛУЧ" і решта військових підприємств???????
показати весь коментар
10.10.2023 18:21 Відповісти
Поздно пить баржоми
показати весь коментар
10.10.2023 18:29 Відповісти
показати весь коментар
10.10.2023 18:34 Відповісти
Зелені тварини. Для цього потрібно було півтора роки і звільнення вора-довбо**ба- рєзнікова.
показати весь коментар
10.10.2023 18:44 Відповісти
Я зачекаю не слів Шмигаля, а коментарів тих, хто займається ввозом. Можливо після чергового "спрощення та покращення", все взагалі стане. Перший раз, чи що?
показати весь коментар
10.10.2023 18:55 Відповісти
Повірю тільки тоді, коли це скажуть справжні волонтери, а не Шмигаль або Притула.
показати весь коментар
10.10.2023 18:56 Відповісти
Який в Україні мудрий і сміливий уряд! На другому році війни!
показати весь коментар
10.10.2023 19:45 Відповісти
Поздно,очкарик.....Ты всё *******.....
показати весь коментар
10.10.2023 19:57 Відповісти
Трибунал врахує.
показати весь коментар
10.10.2023 23:43 Відповісти