11191 відвідувач онлайн

Е-декларації посадовців відкриють для суспільства до кінця січня 2024 року, - Мін’юст

декларування,декларація

Електронні декларації посадових осіб відкриють для суспільства до 31 січня 2024 року.

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Liga.net.

Він зазначив, що наразі триває підготовчий період для того, аби розподілити декларації чиновників на різні категорії, а також сформувати перелік посад, які залишаться закритими. Зокрема, йдеться про військовослужбовців, які на фронті. 

Виключення – члени військово-лікарської комісії, особи, відповідальні за закупівлі тощо. Вони подаватимуть декларації, які будуть публічними.

"Зараз триває підготовчий період, але у всякому разі до дедлайну, до 31 січня 2024 року усі декларації будуть подані, будуть розкриті для публіки", – зауважив міністр.

Заступник керівника Національного агентства із запобігання корупції Артем Ситник заявив, що чиновники мають подати декларації за 2021-й та 2022-й роки до 31 січня 2024 року, а за 2023 рік – до березня наступного року.

Водночас Ситник зазначив, що близько 700 000 чиновників подали декларації за 2021-2022 роки добровільно, але вони зможуть внести зміни в уже подані декларації.

Топ коментарі
+7
не все успели переписать,продать,вывести???ай яй яй это все ночные рестораны и гулянки виноваты-ну ни на что времени не хватает))
показати весь коментар
12.10.2023 14:02 Відповісти
+4
Підчищають декларації.
показати весь коментар
12.10.2023 14:06 Відповісти
+3
правильно, дайте людям щас сховати щесно *********! зєля так нічого й не зрозумів після спілкування з Байденом
показати весь коментар
12.10.2023 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не все успели переписать,продать,вывести???ай яй яй это все ночные рестораны и гулянки виноваты-ну ни на что времени не хватает))
показати весь коментар
12.10.2023 14:02 Відповісти
Підчищають декларації.
показати весь коментар
12.10.2023 14:06 Відповісти
Тобто, хатинка Халімона на Печерських пагорбах вже не буде хатинкою Халімона?
показати весь коментар
12.10.2023 16:12 Відповісти
правильно, дайте людям щас сховати щесно *********! зєля так нічого й не зрозумів після спілкування з Байденом
показати весь коментар
12.10.2023 14:09 Відповісти
На сьогодні, в ЦОВВ та ВРУ, йде масштабна підгонка особами та їх ріднею, своїх МАЙНОВИХ СТАТКІВ, до вимог ЗАКОНІВ!!
Це твір на вільну тему: «Як, я провів літо», і бажано без «ПОМИЛОК»…, бо ревізори, що прибули в Україну, щось ЗНАЮТЬ!!
показати весь коментар
12.10.2023 14:16 Відповісти
зе-гній дав час почистити, тварюки.
показати весь коментар
12.10.2023 14:19 Відповісти
700 000 чиновників подали декларації...
Це ж 50 дивізій...
показати весь коментар
12.10.2023 14:23 Відповісти
Зеленский в очередной раз
Всех развел ,как котят
Сделал вид ,что стоит на страже закона
Ну какие вы все- таки лохи!
Никак не запомните
Что это президент - НЕЛОХ!
показати весь коментар
12.10.2023 14:31 Відповісти
Букмекерські контори почали приймати ставки?!
показати весь коментар
12.10.2023 14:31 Відповісти
Все підчистять, перереєструють на довєрьЄних ліц, подобоьют бабкі і покажуть шо гол как сокол
показати весь коментар
12.10.2023 14:46 Відповісти
Встигнуть розлучитись
показати весь коментар
12.10.2023 15:01 Відповісти
Все правильно пишете. Нема що додати
показати весь коментар
12.10.2023 15:08 Відповісти
Зрозуміло. Відкриють з 2025 року. Так би і казали. А то як завжди , все у наший владі з кінця , а не з початку.
показати весь коментар
12.10.2023 15:45 Відповісти