9753 відвідувача онлайн

МОК призупинив членство російського олімпійського комітету

мок,олімпіада

Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету призупинив членство Олімпійського комітету Росії (ОКР) через включення до свого складу регіональних організацій окупованих територій України.

Про це повідомили на офіційному сайті МОК, передає Цензор.НЕТ.

5 жовтня ОКР прийняв до свого складу олімпійські комітети тимчасово окупованих територій України. МОК заявив, що це порушення Олімпійської хартії, оскільки це також порушує територіальну цілісність НОК України, визнану МОК.

Виконком ухвалив, що ОКР негайно зупиняє свою діяльність до подальших повідомлень. Олімпійський комітет Росії більше не має права діяти як Національний олімпійський комітет як це визначено Олімпійською хартією, і не може отримувати жодного фінансування від олімпійського руху.

Нагадаємо, Україна закликала МОК запровадити санкції у відповідь на включення "регіональних олімпійських рад" тимчасово окупованих територій України до Олімпійського комітету РФ.

Топ коментарі
+11
Бах как бы намекает кацапским друзьям, что мешало бы новую порцию бабла закинуть для решения вопроса
показати весь коментар
12.10.2023 17:12 Відповісти
+5
опа !!!!
або, або...
і ті "нові території" як чемойдан без ручки - не кинеш
показати весь коментар
12.10.2023 17:13 Відповісти
+3
Апять русафобія...
показати весь коментар
12.10.2023 17:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бах как бы намекает кацапским друзьям, что мешало бы новую порцию бабла закинуть для решения вопроса
показати весь коментар
12.10.2023 17:12 Відповісти
Апять русафобія...
показати весь коментар
12.10.2023 17:12 Відповісти
опа !!!!
або, або...
і ті "нові території" як чемойдан без ручки - не кинеш
показати весь коментар
12.10.2023 17:13 Відповісти
Не виключили, але теж непогано.
показати весь коментар
12.10.2023 17:13 Відповісти
Який рішучий МОК....навіть не сумнівався)))
показати весь коментар
12.10.2023 17:14 Відповісти
Міжнародний олімпійський комітет оголосив про усунення Олімпійського комітету Росії (ОКР) до подальшого повідомлення.

У заяві організації повідомляється, що включення "олімпійських рад" "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей до складу ОКР порушує Олімпійську хартію. Олімпійський комітет Росії більше не може виконувати функції національного олімпійського комітету, а також не може отримувати фінансування МОК.
показати весь коментар
12.10.2023 17:15 Відповісти
так і Крим давно "включений", і це касапам як то кажуть, минулося
показати весь коментар
12.10.2023 17:34 Відповісти
удивительно!
показати весь коментар
12.10.2023 17:28 Відповісти
В Госдуме резко отреагировали на решение МОК отстранить ОКР

Депутат Валуев назвал прогнозируемым решение МОК отстранить ОКР
показати весь коментар
12.10.2023 19:06 Відповісти
ООН з цього приводу дуже занепокоєно))))
показати весь коментар
12.10.2023 17:33 Відповісти
от чесно, несподівано. навіть не очікував.
показати весь коментар
12.10.2023 17:35 Відповісти
А відомі імена очільників тих "регіональних олімпійських рад"?
показати весь коментар
12.10.2023 17:35 Відповісти
Их позывные - «Бибер» и «Долик»
показати весь коментар
12.10.2023 17:57 Відповісти
Спецоперация по деолимпизации России...
показати весь коментар
12.10.2023 18:14 Відповісти
На решті!!!! Не вже це пов'язано з Ізраїлем????!!!!
показати весь коментар
12.10.2023 18:25 Відповісти
цей заголовок можна читати так:

"МОК відрізав член російському олімпійському комітету"
показати весь коментар
12.10.2023 19:03 Відповісти
З глобусу рашку виключіть - і питання закрите!
показати весь коментар
12.10.2023 22:18 Відповісти