5898 відвідувачів онлайн
1 228 17

У полоні ХАМАСу можуть перебувати громадяни України, - посол Корнійчук

терорист,хамас

Ізраїльські спецслужби повідомили, що в полоні бойовиків ХАМАСу можуть перебувати громадяни України.

Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Варто розуміти, що ми не знаємо місцезнаходження певної кількості людей, і не виключається, що частина з них може бути в полоні. Про це нам повідомляли ізраїльські служби, це ще не доведена інформація. Прошу не робити фурор, але, скоріше за все, це відповідає дійсності", - зазначив дипломат.

Він додав, що під час розшуку громадян України українські дипломати тісно співпрацюють з ізраїльською поліцією.

"На постійній основі шукаємо людей — і по ДНК, і по відбитках пальців. Поліція нам допомагає знаходити нових людей. Не думаю, що вже суттєво зміниться кількість (загиблих. - Ред.)", - сказав Корнійчук

Дипломат також розповів, що з сімох загиблих українців тільки одна громадянка мала лише український паспорт.

"Це означає, що решта шість проживали в Ізраїлі постійно і мали також ізраїльський паспорт. Це ні в якому разі не принижує їх права як громадян України, просто для вашого розуміння, що одна подорожуюча, на жаль, загинула. Решта - це місцеві мешканці", - підсумував посол.

Топ коментарі
+6
Я пам'ятаю одного такого громадянина України який вткі у ісраїль. звягільський його прізвище. Є нюанс: той вкрав щось понад 300 млн баксів в Україні, а родная говєнь його приютила.
показати весь коментар
13.10.2023 11:32 Відповісти
+4
можуть перебувати громадяни України. Про це заявив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук, Джерело:

а можуть не перебувати, а можливо, вони й не громадяни України, бо прилетіли на історичну батьківщину для оформлення документів?
показати весь коментар
13.10.2023 11:17 Відповісти
+3
якщо ті "громадяни України" називаються рабіновічь, ставінскій, табачнік і тому подібне.....то це навіть добре.....
показати весь коментар
13.10.2023 11:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Ізраїлі мешкають не менше мільйона громадян України ( чи близько того??)
показати весь коментар
13.10.2023 11:15 Відповісти
показати весь коментар
13.10.2023 11:21 Відповісти
повірте, що перераховані вами суки, застрягнуть там тільки при такій умові- підтверджене громадянство Ізраїля та переслідування з боку правової держави... Зверніть увагу, що при цьому- Україна двічі ні до чого.
показати весь коментар
13.10.2023 11:26 Відповісти
"В эти часы сотни иорданцев, взбудораженных призывом ХАМАСа к еврейского погрому, устремились к границе с Израилем."
Интересно, чем это кончится..
показати весь коментар
13.10.2023 11:28 Відповісти
Вот этим...
показати весь коментар
13.10.2023 11:39 Відповісти
"Этим" - с чьей стороны?
показати весь коментар
13.10.2023 11:58 Відповісти
Это Газа, сегодняшняя ночная работа израильских ВВС.
Район фешенебельных вилл ХАМАСовской верхушки и финансовый центр Газы.
показати весь коментар
13.10.2023 12:07 Відповісти
Аа, ну тогда другое дело.. )
показати весь коментар
13.10.2023 15:31 Відповісти
Интересно, а чем кончилась для иорданцев эта беготня к границе?
показати весь коментар
13.10.2023 15:34 Відповісти
Израильские военные сообщают, что обнаружили у задержанных и ликвидированных террористов ХАМАСа боеприпасы северокорейского производства.
показати весь коментар
13.10.2023 11:30 Відповісти
Я пам'ятаю одного такого громадянина України який вткі у ісраїль. звягільський його прізвище. Є нюанс: той вкрав щось понад 300 млн баксів в Україні, а родная говєнь його приютила.
показати весь коментар
13.10.2023 11:32 Відповісти
фіма....це "голова".... величина..... навіть медведчуки з шуфричами не сиділи так-довго в "українському парламенті...."
показати весь коментар
13.10.2023 12:40 Відповісти

Сюди дивитись!

Сюди!

показати весь коментар
13.10.2023 11:40 Відповісти
Сосредоточьтесь на наших военнопленных.
показати весь коментар
13.10.2023 12:39 Відповісти