5490 відвідувачів онлайн
3 378 27

Starlink наступного року запустять для смартфонів

starlink,старлінк

SpaceX оголосив про запуск на мобільних пристроях своєї майбутньої послуги Starlink Direct to Cell, яка надаватиме зв’язок для "існуючих телефонів LTE" через супутник.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

На сайті, який запустили на початку цього тижня, зазначається, що спочатку, у 2024 році, послуга буде обмежена текстовими повідомленнями, а у 2025 році з'являться функції передачі голосу і даних, а також можливість передавати файли.

"Direct to Cell працює з існуючими телефонами LTE скрізь, де можна побачити небо. Жодних змін в апаратному забезпеченні, прошивці або спеціальних додатках не потрібно", - йдеться на сайті SpaceX.

Компанія Ілона Маска спільно з американським партнером T-Mobile оголосили про плани цієї послуги минулого року. Послуга, ймовірно, буде відносно повільною за земними мірками, зі швидкістю від двох до чотирьох мегабіт на секунду, але її перевага полягатиме в широті покриття.

Топ коментарі
+1
С расходами может быть попандос.

Роуминг в космосе))
показати весь коментар
13.10.2023 12:52 Відповісти
+1
Пам'ятаєте, скільки коштували перші "мабіли" і якою була щомісячна абонплата?
показати весь коментар
13.10.2023 13:00 Відповісти
+1
Тоді була посекундна тарифікація і абонплати, як такої, небуло.
показати весь коментар
13.10.2023 13:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
С расходами может быть попандос.

Роуминг в космосе))
показати весь коментар
13.10.2023 12:52 Відповісти
Пам'ятаєте, скільки коштували перші "мабіли" і якою була щомісячна абонплата?
показати весь коментар
13.10.2023 13:00 Відповісти
Да.

Помните, что США - очень богатая страна?
показати весь коментар
13.10.2023 13:04 Відповісти
Також пам'ятаю, що Римська імперія була найбагатшою в Ойкумені.
показати весь коментар
13.10.2023 13:14 Відповісти
Правильно, теперь от истории переходи к современности, шаг за шагом.
показати весь коментар
13.10.2023 13:18 Відповісти
Тоді була посекундна тарифікація і абонплати, як такої, небуло.
показати весь коментар
13.10.2023 13:17 Відповісти
но была плата за соединение.

По сути - риски попасть на максовый роуминг
показати весь коментар
13.10.2023 13:20 Відповісти
Тоді просто не треба тримати кошти на рахунку телефона. Абонплату заплатив і гривень 10 нехай лишку на всякий випадок подзвонити на стаціонарний. У мене київстар все разом. Всих послуг вистачає з головою на місяць, і ніяких 4 тижнів немає.
показати весь коментар
13.10.2023 13:33 Відповісти
В одних случаях так, а если контракт? коорпоративный контракт- там до минус несколько тысяч можно))

Понятно, что есть простое решение - запрет роуминга. Но это нужно делать))
показати весь коментар
13.10.2023 14:09 Відповісти
Так якщо корпоративний контракт то нехай у хазяїна підприємства голова болить
показати весь коментар
13.10.2023 14:26 Відповісти
Для цього потрібна конкуренція, тож хоча б ще одна компанія, а ліпше дві.

Але тобі ми неба взагалі не побачимо.
показати весь коментар
13.10.2023 13:19 Відповісти
хвилина - 4гр
показати весь коментар
13.10.2023 13:52 Відповісти
нахнада, щоб жлобіще маск заробляв
показати весь коментар
13.10.2023 12:55 Відповісти
А ты покупаешь билеты на квартал95 и патриот?))
показати весь коментар
13.10.2023 13:21 Відповісти
а ти... очевидне високе виховання,
До вашого відома, вельмишановний Стьопа, ніколи не купував і ніколи не дивився, але ці пики, що з бейджами "*****", відомі добре в Україні. А з лютого 2022 стали такими, що ткни пальцем і кров цвиркне. Такий ось патріотизм.
показати весь коментар
16.10.2023 08:50 Відповісти
Да, Сэрожа. Твоего патриотизма и на Маска хватает. Хотя он живет отдельно.
показати весь коментар
16.10.2023 09:48 Відповісти
Правильно писати- Сірожа або Серьожа, врешті, як вам заманеться. А останній допис ваш, Стьопа, ніачьом, хоча, як може бути інакше? Ви ж друже , імовірно, "квартальний", якщо такі прискіпливі до мого патріотизму)))
показати весь коментар
17.10.2023 10:13 Відповісти
"квартальний"- сын твоей мамы
показати весь коментар
17.10.2023 11:50 Відповісти
Не викручуйся, Стьопа, ти знаєш про кого я. І хто ти. Я розумію, що тобі соромно, але ж ти свою справу зробив у 2019 році.
показати весь коментар
18.10.2023 15:15 Відповісти
А взагалі, мені приємно, що ти, Стьопа, слідкуєш за моїми дописами. Цікавао, ти теж є там, на тій "риб'ячій" фото? І такий же мордатий?)))))
показати весь коментар
18.10.2023 15:17 Відповісти
работай, квартальный!
показати весь коментар
18.10.2023 16:09 Відповісти
Дякую, що дозволив, рибачок.
показати весь коментар
19.10.2023 09:13 Відповісти
Користуюсь мобільним інтернетом...поки хватає...подивитись новини, та глянути в ютюб.
показати весь коментар
13.10.2023 14:30 Відповісти
і маск буде вимикати коли йому заманеться
показати весь коментар
13.10.2023 19:22 Відповісти
Стьопа, де пропав? Повістку отримав? Читав Мар'яну безумну про роту Європейської солідарності? Якби рота була від слуг народу, ти б записався до них патрони носити?
показати весь коментар
24.10.2023 14:20 Відповісти
Стьопа, я переживаю, де ти? Може поранений?
показати весь коментар
31.10.2023 11:47 Відповісти
Стьопа, повертайся живим.
показати весь коментар
17.11.2023 10:49 Відповісти