12513 відвідувачів онлайн
12 675 18

Рашистів відрізано від постачання боєприпасів і палива на Запоріжжі, - ССО

солдат,ссо,війна,зсу,добровольці

Сьогодні воїни ССО провели вдалу операцію у тимчасово окупованому Мелітополі, внаслідок чого війська РФ було відрізано від постачання боєприпасів та палива.

Про це Командування Сил спеціальних операцій ЗС України повідомило у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"ССО відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку.

Сьогодні, 13 жовтня, підрозділ Руху опору ССО здійснив вдалу операцію в тимчасово окупованому Мелітополі. Завдяки диверсійним діям наших воїнів о 07:30 ранку було підірвано залізничну колію. У результаті вибуху пошкоджене залізничне полотно та потяг, який доставляв боєприпаси та паливо для армії рф", - йдеться в повідомленні.

Наразі встановлюється додаткова інформація щодо втрат ворога.

Топ коментарі
+21
показати весь коментар
13.10.2023 14:32 Відповісти
+9
То що - нічого не робити?
показати весь коментар
13.10.2023 14:33 Відповісти
+5
Як казав М. Горбачов, процес пошол
показати весь коментар
13.10.2023 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
cool
показати весь коментар
13.10.2023 14:31 Відповісти
показати весь коментар
13.10.2023 14:32 Відповісти
а еды?
показати весь коментар
13.10.2023 14:32 Відповісти
Скільки часу потрібно на відновлення? Години? Дні?
показати весь коментар
13.10.2023 14:32 Відповісти
То що - нічого не робити?
показати весь коментар
13.10.2023 14:33 Відповісти
Хочеться вірити, що ця диверсія скоординована з діями інших підрозділів на мелітопольському напрямку і десь там буде "зачищена" чергова захисна лісополоса ("посадка")...
показати весь коментар
13.10.2023 14:48 Відповісти
Ліпше було б саме зараз, через 4-5 годин, влупити в цю точку касетною М-26 з Хаймерса!

І ще через годин 5 знову!
показати весь коментар
13.10.2023 14:54 Відповісти
Ніззя. Там же ж залізничники з Придніпровської залізниці працюють. З технікою, яка була люб'язно залишена. Не здивуюсь, якщо і досі зарплату на картки приватбанку їм перераховують.
показати весь коментар
13.10.2023 15:15 Відповісти
декілька днів, якщо б міст то довше
показати весь коментар
13.10.2023 14:38 Відповісти
Якось в Одеській області товарняк зійшов з рельс, декілька сот метрів рейок в обох напрямках знесло вагонами разом з насиппю.

Відновили рух менш ніж за добу спочатку по одній колії, і ще за день і по другій.

Звісно, якщо міст, то довше.

Цікаво ще що там із вантажем - невже ніхто не додумався цигарку запалити?
показати весь коментар
13.10.2023 14:43 Відповісти
- сколько звездочек на фезюляже рисовать,- две?
- тут пока одного мессера собьешь - запаришься (с)
показати весь коментар
13.10.2023 15:15 Відповісти
5 годин
показати весь коментар
13.10.2023 15:27 Відповісти
А скільки туди снаряд хаймарса або дрон летить, у точку по координатам, де будуть щось намагатися ремонтувати..?
показати весь коментар
13.10.2023 15:30 Відповісти
Як казав М. Горбачов, процес пошол
показати весь коментар
13.10.2023 14:39 Відповісти
Закинуть им ещё туда бухло и дело в шляпе....
показати весь коментар
13.10.2023 14:51 Відповісти
на день два? кримський міст теж підривали, давно все відремонтоване
показати весь коментар
13.10.2023 14:55 Відповісти
Лять, піди та зроби так, щоб на роки якщо знаєш як.
показати весь коментар
13.10.2023 14:59 Відповісти
Том Купер: Битва за Авдіївку та південь
https://www.ungazeta.info/?p=27512

не прогнози , а просто аналіз коротенкьо про кожен відрізок на лінії зіткнення