13 жовтня було знищено винищувач Су-25 окупантів, - Генштаб ЗСУ

13 жовтня українські військові знищили російський винищувач Су-25 та безпілотник оперативно-тактичного рівня "Орлан-10".
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
Крім того, протягом доби авіація Сил оборони завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та мосту противника.
Підрозділами ракетних військ нанесено ураження по пункту управління, району зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, складу боєприпасів та станції РЕБ противника.
Топ коментарі
+16 Urs
показати весь коментар
14.10.2023 01:31 Відповісти Посилання +10 Jimmy Hill
показати весь коментар
14.10.2023 01:32 Відповісти Посилання +6 Герхард
показати весь коментар
14.10.2023 04:46 Відповісти Посилання