8311 відвідувач онлайн
5 736 14

13 жовтня було знищено винищувач Су-25 окупантів, - Генштаб ЗСУ

су25

13 жовтня українські військові знищили російський винищувач Су-25 та безпілотник оперативно-тактичного рівня "Орлан-10".

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Крім того, протягом доби авіація Сил оборони завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та мосту противника. 

Підрозділами ракетних військ нанесено ураження по пункту управління, району зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, складу боєприпасів та станції РЕБ противника.

Топ коментарі
+16
чомусь редактори Цензора вперто називають Су-25 винищувачем.
показати весь коментар
14.10.2023 01:31 Відповісти
+10
показати весь коментар
14.10.2023 01:32 Відповісти
+6
Та хоч з якими ракетами. За совковою класифікацією це фронтовий штурмовик.
показати весь коментар
14.10.2023 04:46 Відповісти

Завантаження...