Три модифікації танків Leopard прийнято на озброєння, - Міноборони

Міністерство оборони України прийняло на озброєння для ЗСУ танки "Leopard" 2А6, "Leopard" 2А5 та "Leopard" 1А5.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міністерства.
Відповідні накази підписав міністр оборони України Рустем Умєров.
"Ці танки Україна отримала від західних партнерів, і вони ефективно зарекомендували себе в боях. Тим, що міністерство приймає ці танки на озброєння, ми декларуємо на довгострокову перспективу намір мати сучасну та високотехнологічну зброю.
Танки "Leopard" модифікацій 2А6, 2А5 та 1А5 призначені для прориву укріплених позицій противника, знищення вогневих точок, техніки та живої сили ворога, швидкої організації оборонних рубежів", - йдеться в повідомленні.
2. Використовується ЗСУ прийняиий на озброєння- це інший статус озброєння, якщо ти не знав.
3. Не зрозуміло що із 2А4?
4. Постарайсяю щоби пальці, не випереджали голову. Всім буде корисно.