4684 відвідувача онлайн
10 248 13

У краєзнавчому музеї Запоріжжя зникли понад 3500 предметів антикваріату

музей,запоріжжя,краєзнавчий

Після перевірки фондів Запорізького обласного краєзнавчого музею виявлено нестачу 3 549 предметів антикваріату.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у телеграмі начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко.

"Після перевірки фондів Комунального закладу "Запорізький обласний краєзнавчий музей" виявлено нестачу 3 549 предметів антикваріату орієнтовною вартістю понад ₴3 мільйони", - йдеться в коментарі.

Малашко зазначив, що матеріали щодо зникнення антикваріату вже передали до правоохоронних органів, а винних буде покарано. Нестачу артефактів виявили у межах антикорупційного проєкту "Прозорість та підзвітність".

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції запускає новий розділ "Викрадена спадщина" в межах проєкту "Війна і мистецтво". Він має допомогти запобігти незаконній торгівлі предметами мистецтва та старовини, що були викрадені російськими окупантами в Україні під час війни. База вже налічує 245 культурних об’єктів.

Топ коментарі
+11
Мабуть прибиральниця?Ні?Тоді хто?
показати весь коментар
23.10.2023 15:04 Відповісти
+5
Опять на черных археологов спишут с грустью распихивая баксы по карманам.
показати весь коментар
23.10.2023 15:37 Відповісти
+2
шукайте на Віоліті , плятььь....
показати весь коментар
23.10.2023 15:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть прибиральниця?Ні?Тоді хто?
показати весь коментар
23.10.2023 15:04 Відповісти
пАлтєргЄйст! ), -- до ворожки не ходи!,,,),,,
показати весь коментар
23.10.2023 15:11 Відповісти
Щей +"охорона" яка про....ла те, що "прибрала прибиральниця"...
показати весь коментар
23.10.2023 15:12 Відповісти
шукайте на Віоліті , плятььь....
показати весь коментар
23.10.2023 15:13 Відповісти
"Кто шляпку спьор, тот і старуху прішил!" (с)
показати весь коментар
23.10.2023 15:13 Відповісти
Коли таке кажуть посадовці, варто запитати.... "а ви хоч день десь на виробництві працювали?". Шо таке нестача 3.5 тис музейних експонатів? Щоб це знайти треба 3-4 роки перелопачувати папери. А вони собі +++ в карму. І кажуть ми знайшли.
показати весь коментар
23.10.2023 15:13 Відповісти
Теж напевно рашисти розікрали, як в Херсоні. Чи не так?
показати весь коментар
23.10.2023 15:21 Відповісти
Треба звернутись в Голлівуд до Бена Стіллера, що є матеріал для продовження його франшизи: "Ніч в музеї. Зникнення антикваріату".
показати весь коментар
23.10.2023 15:30 Відповісти
Музейна справа тільки зовні альтруїзм, в музей будь кому не влаштуватись.
показати весь коментар
23.10.2023 15:32 Відповісти
Опять на черных археологов спишут с грустью распихивая баксы по карманам.
показати весь коментар
23.10.2023 15:37 Відповісти
Виноват не Зеленский, а директор музея.
показати весь коментар
27.10.2023 08:51 Відповісти