4717 відвідувачів онлайн
3 224 34

США схвалили продаж Латвії ракетних систем HIMARS і ракет ATACMS

himars,хімарс

Держдепартамент США схвалив продаж Латвії артилерійських ракетних систем M142 (HIMARS) та десять контейнерів із ракетами типу M57 (ATACMS).

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, відповідна інформація розміщена на сайті Управління воєнного співробітництва Міністерства оборони США.

Зазначається, що уряд Латвійської Республіки звернувся до США з проханням придбати шість високомобільних артилерійських ракетних систем M142 (HIMARS); 12 шестизарядних контейнерів з ракетами M30A2 (GMLRS) та ще 12 контейнерів з ракетами M31A2 (GMLRS-U), а також десять контейнерів із ракетами типу M57 (ATACMS).

Загальна вартість угоди оцінюється у 220 мільйонів доларів.

"Цей запропонований продаж підтримає цілі зовнішньої політики та цілі національної безпеки Сполучених Штатів шляхом підвищення безпеки члена НАТО, який є важливою силою політичної стабільності та економічного прогресу в Європі", - йдеться у пресрелізі.

Топ коментарі
+10
А для України їх нема, бо вкрай мало їх в наявності кажуть... І хто після цього не скаже, що захід намагається затягнути війну, з усіма вкрай негативними наслідками для України?
показати весь коментар
25.10.2023 12:07 Відповісти
+7
Україна не може взяти і купити те саме,за такі саме гроші?Просто взяти і купити.220 лямів це не "шалені" гроші для країни.
показати весь коментар
25.10.2023 12:02 Відповісти
+7
Латвія може "просто" купити те,що їй зараз і ***** не треба,а воююча країна,про яку ті самі Штаті тринадцять,що підуть "пліч о пліч до кінця",не може купити у тих самих Штатів.Хуйня якась,Вам так не здається?
показати весь коментар
25.10.2023 12:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
😍
показати весь коментар
25.10.2023 11:54 Відповісти
Латвії терміново знадобились М57для руйнування Кримського мосту.
М57 (Block IA Unitary) має комбіновану систему наведення, дальність стрільби сягає до 300 км, бойова частина - унітарна, масою 227 км, призначена для знищення бункерів та фортифікаційних споруд.
показати весь коментар
25.10.2023 11:59 Відповісти
Nu do Krimskava masta dalekovato , no rashka u nas pod bokom , i tam mnoga raznih obiektov !
показати весь коментар
25.10.2023 12:46 Відповісти
сподіваюсь, зразу як отримаєте, то нанесете удар по АБ Сольци.
показати весь коментар
25.10.2023 15:05 Відповісти
Эсли понадобится, Псков и Сольцы как минимум досягаемы.
показати весь коментар
25.10.2023 17:00 Відповісти
Латвії ПРОДАЮТЬ,а не дають,велика різниця
І Латвія країна НАТО.
Пора вже самим щось робити,колись КБ «Південне»весь Варшавський договір забезпечувало!
показати весь коментар
25.10.2023 13:32 Відповісти
тобто выходить що ми просто не хочемо купити три штуки М57 для однієї опори мосту?
і да - Південна Корея не є членом НАТО, а в Бахрейні теж нема КБ"Південне".
показати весь коментар
25.10.2023 14:50 Відповісти
Україна не може взяти і купити те саме,за такі саме гроші?Просто взяти і купити.220 лямів це не "шалені" гроші для країни.
показати весь коментар
25.10.2023 12:02 Відповісти
Якби так просто можна було купити, то вже давно купили б і Томагавки.
показати весь коментар
25.10.2023 12:07 Відповісти
Латвія може "просто" купити те,що їй зараз і ***** не треба,а воююча країна,про яку ті самі Штаті тринадцять,що підуть "пліч о пліч до кінця",не може купити у тих самих Штатів.Хуйня якась,Вам так не здається?
показати весь коментар
25.10.2023 12:12 Відповісти
Латвия может передать АТАКМС Украине. Увидим скоро.
показати весь коментар
25.10.2023 12:16 Відповісти
Без разрешения Штатов нет
показати весь коментар
25.10.2023 12:35 Відповісти
А если положить на разрешение?
показати весь коментар
25.10.2023 15:57 Відповісти
Почему ложить? Можно договорится при покупке или позже. Ермаку рассказывать не надо.
показати весь коментар
25.10.2023 17:02 Відповісти
Так не принято.
показати весь коментар
25.10.2023 17:09 Відповісти
Спробуйте купити ножа зі словами "зараз заріжу он того чоловіка". Приблизно така ж логіка.
показати весь коментар
25.10.2023 12:46 Відповісти
Так що вони в такому разі від нас очікують?
показати весь коментар
25.10.2023 12:48 Відповісти
Не програти. Але і рашці, напевно, програшу не бажають. Бояться апокаліпсису. Та й не хочуть бути співучасниками, як у випадку з ножем.
показати весь коментар
25.10.2023 13:40 Відповісти
Mi vam pamagaiem v mere svaih vazmozhnostei , no i ne vo vred potencialu svaiei armii .
показати весь коментар
25.10.2023 12:56 Відповісти
Ви контракт бачили? Може там поставка через три роки
показати весь коментар
25.10.2023 12:56 Відповісти
Перестаньте красти, може і нам дадуть.
показати весь коментар
25.10.2023 12:05 Відповісти
То не кради!,і все наладиться!,(,
показати весь коментар
25.10.2023 12:21 Відповісти
Дуже важко щось вкрасти з пенсії в 3679 грн.
показати весь коментар
25.10.2023 12:28 Відповісти
Ключове слово--Дуже важко, додайте сім нулів, то зразу стане--Легко!(,
показати весь коментар
25.10.2023 16:20 Відповісти
А для України їх нема, бо вкрай мало їх в наявності кажуть... І хто після цього не скаже, що захід намагається затягнути війну, з усіма вкрай негативними наслідками для України?
показати весь коментар
25.10.2023 12:07 Відповісти
Захід уявляє майбутню долю України, але ніяк не може оприділитись з рашкою.
показати весь коментар
25.10.2023 12:09 Відповісти
Те, що схвалили продаж не означає, що завтра ж США відправлять ці ракети Латвії. Вони можуть бути навіть ще не виготовлені і замовник буде чекати їх доволі тривалий термін.
показати весь коментар
25.10.2023 12:21 Відповісти
Не зовсім так. Нам дали старі ракети першого покоління зі складів. А Латвія зробила замовлення, яке спочатку ще мають виготовити.
показати весь коментар
25.10.2023 17:10 Відповісти
Добикувався Зеля.
показати весь коментар
25.10.2023 12:36 Відповісти
Братья с Литвы ждём