9361 відвідувач онлайн
5 755 19

Росіяни на Авдіївському напрямку перегруповуються, протягом тижня на Донеччині ліквідовано майже 3 тис. окупантів, - Сили оборони

авдіївка

Українські захисники відбили понад 10 атак російських загарбників на Донеччині.

Про це заявив речник Об'єднаного пресцентру сил оборони таврійського напрямку Олександр Штупун, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ворог перегруповується, оскільки зазнав лише за останній тиждень майже 3000 втрат на Донеччині, тому навіть для Росії це досить відчутно, і ворог потребує перегрупування, щоб спробувати йти далі", - пояснив він.

Штупун зазначив, що ворог активно застосовує авіацію, зокрема вночі.

"За три дні в районі Авдіївки було скинуто майже півсотні УАБів. Керовані авіабомби використовуються вночі, а вдень ворог намагається просуватися. Наші воїни стійко тримають оборону, безуспішними були наступальні дії ворога в районах Степового, Авдіївки, Північного і Невельського. Там захлинулося понад 10 атак ворога", - розповів Штупун.

Крім того, в районах Мар'їнки та Перемоги успішно відбито понад 20 штурмів ворога, там напруга не спадає.

"На Шахтарському та Запорізькому напрямках усі атаки окупантів у районах Новомихайлівки, Пречистівки, Старомайорська та південніше Золотої Ниви та на південний схід від Малої Токмачки, теж зазнали невдачі", - додав він.

Топ коментарі
+6
якщо 3 тисячі вбитими то ще приблизно 9 тисяч поранених так що втрати дійсно вражають.Хто б що не розповідав,россія не Китай і росказні про те що в неї людський потенціал безмежний,брехня
показати весь коментар
25.10.2023 15:56 Відповісти
+4
3 тисячі на фоні більш ніж статисячного угрупування? та кацапи на такі дрібниці навіть уваги не звернуть. вони мабуть і на 30 тисяч уваги не звернуть, якщо це не завадить гнати решту на забій.
показати весь коментар
25.10.2023 15:48 Відповісти
+4
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
25.10.2023 16:35 Відповісти

Завантаження...