10608 відвідувачів онлайн
3 410 48

Україна найближчим часом збільшить виробництво боєприпасів, - Данілов

боєприпаси

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що найближчим часом Україна наростить власне виробництво боєприпасів.

Про це він повідомив в ефірі національного телемарафону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

За його словами, з боєприпасами є проблеми не лише в Сил оборони, але й в росіян.

Він зазначив, що західні партнери почали будувати додаткові потужності, але виробництво неможливо налагодити за короткий термін.

"Наші приватні компанії також займаються цим питанням, замовили обладнання, яке вже монтують на підприємствах. Найближчим часом ми побачимо нарощування виробництва, держава тут сама не впорається", - сказав Данілов.

Чиновник наголосив, що такої витрати боєприпасів не було з часів Другої світової війни, але висловив упевненість, що Україна зможе вирішити цю проблему разом із партнерами.

Топ коментарі
+27
Новина у майбутньому часі є маніпуляцією, а не новиною.
показати весь коментар
26.10.2023 09:29 Відповісти
+24
Зелені новини в майбутньому часі можна не читати.
Спочатку зробіть, а потім розповідають.
показати весь коментар
26.10.2023 09:30 Відповісти
+17
І мільярд дерев.
І на кожному дереві по ******* з смартфоном, що корегує вогонь.
показати весь коментар
26.10.2023 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому не робили це 2-3 роки тому?
показати весь коментар
26.10.2023 09:28 Відповісти
Бо на асфальті бабло пилялося краще.
показати весь коментар
26.10.2023 09:43 Відповісти
Из кремля не разрешали
показати весь коментар
26.10.2023 10:47 Відповісти
давайте спочатку покладемо всю бруківку!
показати весь коментар
26.10.2023 09:28 Відповісти
Новина у майбутньому часі є маніпуляцією, а не новиною.
показати весь коментар
26.10.2023 09:29 Відповісти
Вони думають що це допоможе їм проскочити на другий срок...ага...)
показати весь коментар
26.10.2023 09:56 Відповісти
Зелені новини в майбутньому часі можна не читати.
Спочатку зробіть, а потім розповідають.
показати весь коментар
26.10.2023 09:30 Відповісти
Наверное, как и производство дронов, сразу в 100-1000 раз?
показати весь коментар
26.10.2023 09:36 Відповісти
І мільярд дерев.
І на кожному дереві по ******* з смартфоном, що корегує вогонь.
показати весь коментар
26.10.2023 09:41 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2023 10:38 Відповісти
Ну і навіщо переводити розмови про те що у орків є. Цікаво чим Україна може відповідати. Як бути з лозунгом-усе для фронту, усе для Перемоги? Бо оборонними зашкварами уже усі ситі.
показати весь коментар
26.10.2023 09:36 Відповісти
Вони не для фронту...вони всім парять РРО щоб не дай бог копійка мимо них не проскочила...бо звикли гребти масштабно ..
показати весь коментар
26.10.2023 09:55 Відповісти
"Скоро очєнь скоро мьі построім город із надеждьі нашей і мєчти"

Скоро ракети, скоро дрони, скоро бронетехніка...
Чого ще нам не обіцяли клоуни та ветеринари у цьому сезоні серіалу "ЗЄ переможець"?
показати весь коментар
26.10.2023 09:39 Відповісти
На весні Крим буде наш - будьоний.
показати весь коментар
26.10.2023 11:34 Відповісти
сподіваюся, бо від достатньої кількості *********** зараз значною мірою залежить виживання народу,
кращі гинуть на фронті, вже у якісному вимірі помітно, що працює закон заміщення, після 20 місяців війни більше всяка піна почала кидатися в очі
показати весь коментар
26.10.2023 09:40 Відповісти
теперь этот целый день газообразованиями воздух будет портить
показати весь коментар
26.10.2023 09:40 Відповісти
Невже, знову вдягнув форму іншого кольору?...
показати весь коментар
26.10.2023 09:44 Відповісти
Все в майбутньому часі, типу, "хужєнєбудєт", а насправді...
показати весь коментар
26.10.2023 09:45 Відповісти
А може Ви ще й комунізм збудуєте...?
показати весь коментар
26.10.2023 09:46 Відповісти
Для данілових-єрмаків-безуглих-арестовичів він вже настав. Їх родини, їх діти вже давно в Євросоюзі та в НАТО. Життя вдалося.
показати весь коментар
26.10.2023 09:51 Відповісти
13 грудня 2022

В Україні налагоджено виробництво https://lb.ua/tag/139_zbroya_ta_ozbroiennya.html снарядів 152 мм та 155 мм калібрів.

Про це повідомив в ефірі телемарафону секретар Ради національної безпеки та оборони України https://lb.ua/tag/18093_oleksiy_danilov.html Олексій Данілов, інформує https://interfax.com.ua/news/general/878151.html Інтерфакс-Україна.

"Можу сказати, що налагоджено виробництво снарядів калібрів 152 мм та 155 мм на наших підприємствах. Зараз піде ще виробництво мін та інших речей. Ідеться про тисячі - це вже промисловий масштаб", - сказав він.
показати весь коментар
26.10.2023 09:46 Відповісти
У них були налагоджені лише яйця по 17 грн/шт
показати весь коментар
26.10.2023 09:53 Відповісти
Цікава історія виробництва снарядів. УОП ще в 2018 році https://mil.in.ua/uk/news/ukroboronprom-poyasnyv-zryv-vyrobnytstva-snaryadiv-u-2018-rotsi/ планував стартувати серійне випрбництво , але https://nashigroshi.org/2020/07/19/partneramy-kolomoys-koho-po-vyrobnytstvu-snariadiv-staly-amerykantsi-iaki-kynuly-ukrainu-na-8-mil-*****/ щось пішло не так
показати весь коментар
26.10.2023 10:23 Відповісти
Оце-"найближчим часом" після скількох днів війни звучить як знущання ...та неповага до наших бійців ...!!!
показати весь коментар
26.10.2023 09:51 Відповісти
Найближчим... 2-3 тижня... Збільшимо в 100 разів...
Брехуни.
показати весь коментар
26.10.2023 09:53 Відповісти
йде 610 день війни, а данілов все не знімає чорний кафтан та збільшує виробництво ***********.
наперегонки зі шмигалем.
показати весь коментар
26.10.2023 09:58 Відповісти
"...але виробництво неможливо налагодити за короткий термін." Джерело:

Зате згорнути його за короткий термін - як два палці об асфальт! Так, Данілов?
показати весь коментар
26.10.2023 10:00 Відповісти
показати весь коментар
26.10.2023 10:00 Відповісти
"Наші приватні компанії також займаються цим питанням, замовили обладнання, яке вже монтують на підприємствах. Найближчим часом ми побачимо нарощування виробництва, держава тут сама не впорається" Джерело: .

А потім на ті підприємства прийде ДАСУ з ДБР. Ще й Пашинського посадять до Червінського.
показати весь коментар
26.10.2023 10:03 Відповісти
Коли дежавна машина буде приведена до адекватного економіці та війні стану?
показати весь коментар
26.10.2023 10:06 Відповісти
Цікаво, а мудрий нарід коли-небудь зрозуміє, що заблокований та зірваний план оборонних закупівель на 2021, спричинений урядом найвеличнішого лідера **********, привів до таких великих жертв.
показати весь коментар
26.10.2023 10:07 Відповісти
Ні
показати весь коментар
26.10.2023 10:14 Відповісти
Але спочатку аудіт, місяців так на 9-12... до майських шашликів.
показати весь коментар
26.10.2023 10:18 Відповісти
Данилов, козел!
почему детей из окупированых территорий не вывез?
почему украинские дети попали в рабство?
показати весь коментар
26.10.2023 10:22 Відповісти
Так то ж немйого діти.
Ю
показати весь коментар
26.10.2023 10:36 Відповісти
Торгівля майбутнім.
показати весь коментар
26.10.2023 10:26 Відповісти
Хочеться почути, який конкретний план закінчення військових дій? Чи вони бачать, що без війни красти і списувати на війну вже не вийде?
Хочеться також дізнатись, скільки ще українців вони готові пустити на "м'ясо"?
Чому не відкривають кордони, при тому, що Ізраїль не закрив свої кордони навідміну від України?
показати весь коментар
26.10.2023 10:30 Відповісти
Невідомо які ми маємо втрати.Чим більше років це буде тривати тим більше буде зростати недовіра.
показати весь коментар
26.10.2023 11:00 Відповісти
Все в часі майбутньому. Як це все вже надоїло! Від цього піздьожа все сили немає. Хоть би раз Данілов сказав: зробили, наростили, побудували, виконали.
показати весь коментар
26.10.2023 10:32 Відповісти
Чому про снаряди розповідає якийсь лівий чмошник який не має до них жодного відношення? Обирали цирк, то цирк і отримали.
показати весь коментар
26.10.2023 10:48 Відповісти
Україна збільшить виробництво, бо їй немає куди діватися, але до чого тут ветеринари із Луганська, татарови із Донецька і Боневтіки із "малоросійського кварталу"? На мій погляд, вони принесли тільки більше горя і шкоди, бо всі їх дії відрізняються від їх гарних обіцянок. Ваш термін царювання підійшов до кінця і це зроблять інші, ті, які ******* Україну, ті, які борються реально за Україну зі зброєю в руках, а не ті, що її грабують, мародерать, і брешуть з бункерів.
показати весь коментар
26.10.2023 10:48 Відповісти
Та куди вже більше??? Зельоний звиздьож заявляв збільшення виробництва снарядів в тисячу разів на місяць. Це якщо випускали тисячу снарядів, то тепер мільйон на місяць! Відчуваєте гордість від таких заяв?
показати весь коментар
26.10.2023 11:18 Відповісти
А якшо випускали 0 снарядів, то виходить і не збрехав
показати весь коментар
26.10.2023 11:30 Відповісти
От-от, сказав ветеринар, ще крапельку почекати, ще чуточку потерпіти...
Заспокоїв!
показати весь коментар
26.10.2023 11:20 Відповісти
Зелений скот тільки і розповідає про все у минулому часі про те, що треба зробити, і жодного разу ми ще не чули про те, щось зроблено корисне для країни
показати весь коментар
26.10.2023 14:17 Відповісти
От давайте порахуємо скільки б зброї можна було б зробити, за ті гроші, які крадуть чиновники.
Вони крадуть від 10 до 30 млрд доларів щорічно: тіньовими схемами, скрутками, яйцями по 170 гривень і т.д.
За ці кошти можна було б збільшити власне виробництво снарядів, зробити дрони по типу щахеда, профінсувати ракетну програму.
***** ми куртки для солдатів купляємо в Туреччині, по схемах з ціною у 2-3 рази вищою🤬🤬🤬
Чому ті ж самі куртки не шити в Україні, у нас є потужності, матеріали не проблема знайти + робочі місця 😡😡😡
Ах я забув на таких схемах важче вкрасти 🤦
******* горіть у пеклі.
показати весь коментар
26.10.2023 16:45 Відповісти