8216 відвідувачів онлайн
3 857 35

Підтверджено загибель 21 громадянина України в Ізраїлі, - МЗС

ізраїль

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"На жаль, зросла кількість жертв серед українців в Ізраїлі. Загалом наразі маємо підтверджену інформацію про 21 загиблого українця, а також одного зниклого безвісти. У Секторі Гази - троє загиблих (двоє дітей і доросла людина), а також шестеро поранених, із яких троє дітей", - розповів він.

За словами Ніколенка, громадяни мають поранення різного ступеня тяжкості, їм надається медична допомога.

Топ коментарі
+13
Ето еще один факт что мир маленький и нельзя убежать от Зла так же как и нельзя поворачиваться к Злу спиной. Есть только один способ выжить- ето уничтожить Зло. Иначе скоро на етой планете не будет спокойного безопасного места.
показати весь коментар
26.10.2023 12:10 Відповісти
+4
З огляду на те яка кількість українців гине щоденно від лап рашистів і скільки гине іноді під час ОДНІЄХ атаки московських нацистів по цивільному населенню, наведені у статті цифри не надто впливають на настрої українців. Дуже шкода будь яких загиблих, у будь якій країні із будь яким громадянством, але поки злочинці не будуть покарані усе це неподобство буде продовжуватися, а ненависть українців до ворогів вже на стільки зросла, що перейшла у багатьох вже у стадію байдужості та апатії, ніби як нитка розжарення у лампочці - перегоріла!!!
показати весь коментар
26.10.2023 14:29 Відповісти
+3
Можливо поки не публікують тому, що серед "громадян України" котрі загинули у Газі та Ізраїлі можуть взагалі бути відсутніми звичні українцям імена, а лише арабські та іудейські.
показати весь коментар
26.10.2023 14:37 Відповісти

Завантаження...