9499 відвідувачів онлайн
2 374 12

Українська ІТ-армія зупинила роботу найбільших телеком-операторів та інтернет-провайдерів на окупованих територіях

кібератака

Українські кіберфахівці зупинили роботу найбільших телеком-операторів та інтернет-провайдерів на окупованих територіях Криму, Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини та Луганщини.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив віцепрем’єр з інновацій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як зазначив Федоров, під кіберудар потрапили компанії "Кримтелеком", "Міранда-медіа" та "МирТелеком". Зараз комунікації окупаційних військ у Криму та на окупованих частинах Херсонської, Запорізької, Донецької й Луганської областей частково паралізовано.

Коментувати
Сортувати:
Багато російських офіцерів на окупованих територіях стараються користуватися сімкартами українських мобільних операторів. А чому?
показати весь коментар
27.10.2023 19:39 Відповісти
а там працює зв'язок українських операторів?
показати весь коментар
27.10.2023 19:42 Відповісти
Ну если кто-то пожелает его иметь, находясь не слишком далеко от работающей вышки, то наверное сможет

Усилитель сигнала сотовой связи Locus Mobi-900 City 2G, 890 - 915 МГц, 52 дБ

Усилитель сигнала сотовой связи Триколор 2100 3G, 1900 - 2200 МГц, 70 дБ

Усилитель сигнала сотовой связи РЭМО Orange-2600 Plus 4G, 2600 МГц, 45 дБ
показати весь коментар
27.10.2023 20:39 Відповісти
в том-то и дело что "если... недалеко..."
показати весь коментар
27.10.2023 20:49 Відповісти
Вы уверенны? А где они сети Водафон, Киевстар или Лайф там находят?
показати весь коментар
27.10.2023 19:48 Відповісти
Там, где возле линии фронта населенные пункты не разрушены, вышки целые и электричество есть.
показати весь коментар
27.10.2023 19:58 Відповісти
Это редкие пятна в узкой полосе вдоль нуля или берега Днепра. И где сеть берут остальные "многие"?
показати весь коментар
27.10.2023 20:06 Відповісти
"Багато російських офіцерів"

Тут вопрос в другом - зачем им это? Уж вдоль-то линии фронта, наверняка на каждой работающей вышке уши СБУ висят 24\7
показати весь коментар
27.10.2023 20:56 Відповісти
хватит писать херню, вы статью читали, причём тут "возле линии фронта"?
показати весь коментар
27.10.2023 20:50 Відповісти
Во-первых, это не про статью, а про -

Багато російських офіцерів на окупованих територіях стараються користуватися сімкартами українських мобільних операторів.
В общем, по большому счету, такой себе оффтоп.

Во-вторых - ".... Донецької й Луганської областей частково паралізовано.". В Донецкой "Комтел", в Луганской "Лугаком", ну и кабельные провайдеры. Насколько мне известно ничего не падало и не парализовано. Они просто изначально неустойчиво работают, а когда начали фильтровать контент, так вообще хрен чего грузится, и это без всяких внешних хакеров.
показати весь коментар
27.10.2023 22:10 Відповісти
а здогадайся, або піди у них запитай. ще є такий собі мутний ждкацап золкін, косить під українця, у полонених чи засуджених за зраду, колаборацію інтерв'ю бере.
показати весь коментар
27.10.2023 20:59 Відповісти
А до чого тут федоров? Він що особисто хакерами керує?
показати весь коментар
27.10.2023 19:57 Відповісти