10113 відвідувачів онлайн
6 980 40

Втрати росіян під Авдіївкою є найбільшими за 2023 рік, - британська розвідка

знищення,ліквідація

Російські війська втратили під Авдіївкою, ймовірно, найбільше особового складу за весь 2023 рік.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це йдеться в огляді Міноборони Британії у Twitter.

Британська розвідка наголошує, що протягом останнього тижня у районі Авдіївки тривають важкі бої. РФ почала наступ на цьому напрямку в середині жовтня.

За даними розвідки, окупанти направили до Авдіївки до восьми бригад. Вони зазнали втрат, які, ймовірно, є найбільшими серед російських військ за 2023 рік.

При цьому російські так звані воєнкори критикують тактику військових. Британська розвідка вважає, що характер російського вторгнення залишається таким самим, як і на початку війни.

"Політичні лідери вимагають захоплення більшої території, але військові не можуть здійснити ефективні наступальні дії на оперативному рівні", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+9
в тебе в голові насрано
показати весь коментар
28.10.2023 12:51 Відповісти
+7
Валя,ви-"дочь афіцера"?
показати весь коментар
28.10.2023 13:10 Відповісти
+5
Більше, ніж при захопленні Соледара і Бахмута? Звиздежь .
показати весь коментар
28.10.2023 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Більше, ніж при захопленні Соледара і Бахмута? Звиздежь .
показати весь коментар
28.10.2023 12:44 Відповісти
Соледар та Бахмут тривав з 2022 року
показати весь коментар
28.10.2023 12:52 Відповісти
Авдіївка з 2014. Мене племінник, який присутній на усіх засіданнях військового очільника, попросив нікому не вірити,а марафон не дивитися. А сестра говорить,що він з кожним днем усе сумніший стає.
показати весь коментар
28.10.2023 12:56 Відповісти
Але мова про 2023 рік
показати весь коментар
28.10.2023 13:02 Відповісти
Валя,ви-"дочь афіцера"?
показати весь коментар
28.10.2023 13:10 Відповісти
))))) це цензоровський хлєстаков с спідниці. вона з усіма керівниками всих держав, партій, військовими і навіть з пушкіним, на короткій нозі.
показати весь коментар
28.10.2023 13:28 Відповісти
А ви також спробуйте? Тільки активуйте сторінки цих лідерів, а не трете пугачовщину тут. А відносно Пушкіна, будете поруч з ним,то маякніть, я йому його вірші згадаю
показати весь коментар
28.10.2023 14:03 Відповісти
"хлестаковщина" відома психологічна проблема. це до психоанлітиків. хоча для "дочі ахфіцера" тут пізно, це вже до психіатра ))))
показати весь коментар
28.10.2023 14:20 Відповісти
Йдеться про 2023-й рік.
показати весь коментар
28.10.2023 13:27 Відповісти
Хочу запитати -
Не які втрати у рф, а яка перспектива у ЗСУ?

Бо втрати Рф е для неі не критичними, там людей за скот не рахують, и можуть виконувати « м'ясні штурми» практично без обмежень. Демографія е не на користь України.

Це вже зрозуміло кожному українцю.

Як відповідае « Влада» на цю проблему ? ? ?

Системним переходом на військову єкономіку?

Зменьшення витрат на цивільних держслужбовців? ( судді, та інші).

Скорочення роздутого державного апарату? Та « запрошення» їх на фронт?

Переходом до контрактної армії замість радянського призиву?

Запуском в 2023 «патронного заводу»?

Яка загальна стратегич Перемоги?
Без секретних завдань. Це питання до « влади « України.

Розьяснить цегромадянам України.
показати весь коментар
28.10.2023 16:34 Відповісти
Ви не забувайте, що Авдіївка була добре нами укріплена ще з часів АТО, а Бахмут і Соледар ми особливо не укріплювали.
показати весь коментар
28.10.2023 12:56 Відповісти
Якщо її оточать, то потужність укріплень не матиме особливого значення.
показати весь коментар
28.10.2023 13:17 Відповісти
Вигодували совок і весело наблюдають як одна частина постсовка намагається вєрнутьвсьовзад проти іншої частини, під веселе ржання тисячі биків на весіллі у Львові.
Китай теж хотів би зал*пнутись на Тайвань, але на Тайвані нема Вані, як у нас, а, Зелю звати не Ваня, а Вова, син папи Саші і мами Ріми.
Так шо на Тайвані оборонятись готові, а не як дехто - один простий солдат типу мав підірвати міст, навіть не сапер, просто солдат котрому сказали: Ось сюди палець ставиш і горизонтальне усіліє докладаєш, а ми "біжимо за папіросами"(ааааа, тікають))
На місці Шольца я би звернувся до лікарів(шоб помогли розігнутись від щирого реготу).

а Британія зараз ..... скорочує армію, до речі. свою, а не єрмаківську.
показати весь коментар
28.10.2023 12:46 Відповісти
в тебе в голові насрано
показати весь коментар
28.10.2023 12:51 Відповісти
аргументов ноль, ай-да-ка попробую оскорбить-ка.
а теперь по пунктам - шо я неправильно или ошибочно сказал то?
показати весь коментар
28.10.2023 12:59 Відповісти
На Тайвані вань достатньо.
показати весь коментар
28.10.2023 13:24 Відповісти
Откуда ты знаешь, как подготовлен Тайвань? Вон Израиль 70 лет воюет, имеет лучшую разведку в мире, и то проморгал вторжение кучки дикарей, которые наделали много беды.
показати весь коментар
28.10.2023 15:04 Відповісти
"имеет лучшую разведку", ну, это типо как путин имел вторую армию.
показати весь коментар
28.10.2023 15:07 Відповісти
Так откуда данные о супер-подготовке Тайваня? Китай не нападает на Тайвань не потому, что боится тайваньцев, а потому что за Тайвань американцы мазу тянут.
показати весь коментар
28.10.2023 15:16 Відповісти
там у них и самих есть кое что, такое как ПКР, береговые, много.
ну а амеры, видел Трампа?, "мазанут", или промажут, но все у Тайваня свое есть - так что десанту просто красножопых светит просто массовый залп качественными ракетами.
так шо Тайвань это тебе не Израиль и тем более не Зеленщина.
ну и да, может быть флот Трампа подтянется даже вопреки его приказу.
Тайвань не допустит тупой высадки коммунистов, это точно.
показати весь коментар
28.10.2023 15:34 Відповісти
Мамкин тактик?)) Или стратег? Зачем китайцам отправлять десант на Тайвань, если в случае отказа американцев тянуть мазу организовывается просто полная блокада острова, и через несколько месяцев тайваньцы сами приползут на коленях с мольбами взять их в состав Китая. Откуда вы, умники, берётесь с вашими хитромудрыми тактиками, как моське победить слона. Да, моська может доставить проблем слону. Но исход у моськи - один
показати весь коментар
28.10.2023 15:52 Відповісти
ахаха, а вот блокадочко это ёще надо организавать, так чтобы никто "ёготам нет" нё минусовал кораблики.
догадайся, а кто это будёт?

ватник, иди бухать.
приползун, тебе уже одесситы "приползали" - да, я сам видел, ползли прямо на рашку на коленях. правда давай сюда приедь и повтори, даже тут не будет ни одного мужика.
приедь и повтори. ну, для окраса ******* "души" мона еще - "Мы вас от НАТО защищаем".
просто для наглядности как же нас тут "щемит НАТО". давай, но ты же знаешь какое ты все таки говно
показати весь коментар
28.10.2023 16:01 Відповісти
Какие кораблики? Патрулируй остров по окружности истребителями, чтобы ПВО тайваньское не достало и все. Учи историю. Ещё ни разу колония не победила империю. Столько народов было уже уничтожено физически из-за того, что оказали сопротивление империи. Только римская империя уничтожила десятки народов, которые решили бороться за независимость. Империя может быть повержена только изнутри.
показати весь коментар
28.10.2023 16:08 Відповісти
да да да а ёще сами Штаты нё согласны за колонию и импёрию.
так что ты со старта наврал.
и учить то именно тебе надо. например, историю Чечни, понадобится. ну там, как правильно пользоваться бутылкой
римская кстати империя несла хоть что то новое, а не деструктив, который несет твоя проклятая всем миром гнилая империя - рашка
показати весь коментар
28.10.2023 16:12 Відповісти
С чего ты взял, что рашка моя? Я презираю эту империю побольше твоего! Только что это меняет? Моё презрение не поможет победить неограниченные кацапские ресурсы. Нужно было дипломатически гасить конфликт и ждать, пока пуйло сдохнет, а не лезть на рожон, як сліпе теля в яму.
показати весь коментар
28.10.2023 16:16 Відповісти
а, ок.
просто недобукву "'ё" ненавижу.
а кто и когда "лез на рожон" то?
что за бред, по секрету, наша Зеля - то есть завербован.
че тут спорить то?
насчет ненависти, может и да, но я настолько совок ненавижу, что мало кто может поспорить.
даже тупо просто потому шо я ненавижу лицемерие. вот лицемеры есть самые бОльшие = веропитеки и совки. Абсолютно взаимоисключающие вещи у них в головах(хатя, скорее, в полушариях, ты понял каких) вкладываются.
может ты и к сожалению тоже хохол? тогда "сорри", "повезло" же родиться мля
показати весь коментар
28.10.2023 16:25 Відповісти
той солдат родом із тернопільської області. загинув підірвавши себе з автівкою начиненою вибухівкою.
показати весь коментар
28.10.2023 13:31 Відповісти
то не той, а персонаж шо інтерв.ю давав, я не звинувачую звісно його, але тупо смішно "виправдовування" влади тіпа - он, ми ж хотіли підірвати міст, але не склалось.
показати весь коментар
28.10.2023 13:42 Відповісти
М' ясник жуков аплодує в пеклі. Дєдіваєвалі.
показати весь коментар
28.10.2023 12:52 Відповісти
Але їх тактика працює. Так, вони розмінюють своїх 3-4 чмобіків на одного українського воїна. Їх такий розмін влаштовує. А для нас такий розмін рівноцінний поразці.
показати весь коментар
28.10.2023 15:10 Відповісти
3-4 чмобіка не на одного українського воїна,а на один квадрокоптер. Ось що потрібно. Але.....
показати весь коментар
28.10.2023 18:12 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2023 12:56 Відповісти
маячня.
Ізраїль в пустелі збирає більше ніж тут на чорнокацапоземах.
в Європі так само.
може, як говорили німці, не так важливий танк, як той хто на ньому воює? просто середні танки німецькі мочили тяжкі совкові і гнали цю падаль далеко на схід.
так і тут - шо тобі з тої землі, коли урожай такий в Європі вважався би варварством, бо видно шо землю фермер загадив і не може нормальний урожай зібрати.
не смішна картинка.
показати весь коментар
28.10.2023 13:22 Відповісти
аж розвідка..Британська повідомила...єтіть твою...а ми і не знали..
показати весь коментар
28.10.2023 13:24 Відповісти
Нічого дивно .. Якщо врахувати ту божевільну кількість військ , яких кацапня зараз стягла під Авдіївку .
За всю війну не було такої концентрації орків - на жодній ділянці фронту ..
показати весь коментар
28.10.2023 13:29 Відповісти
Да нет, там коксо-хим, поэтому лезут туда. Надеюсь его заминировали на крайний случай!
показати весь коментар
28.10.2023 13:53 Відповісти
от ****!
показати весь коментар
28.10.2023 14:25 Відповісти
Опа, хто виліз. В повітрі запахло виборами... Там ще й Аферистович цю карту таксисту розігрує.
показати весь коментар
28.10.2023 15:24 Відповісти