13823 відвідувача онлайн
17 031 78

Бутусов про кейс заступника голови Нацполіції Тишлека: Росія впливає на рішення вищих керівників української влади через їхні щільні зв’язки з криміналом

тишлек

Один з очільників Нацполіції відкрито живе на утриманні мафіозного угруповання.

Так прокоментував на своїй сторінці у фейсбуці результати журналістського розслідування щодо заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Росія впливає на рішення вищих керівників української влади через їхні щільні зв’язки з криміналом. Керівник поліції відкрито живе на утриманні мафіозного угруповання. А призначили Тишлека на цю посаду головні очільники корупції у владі - голова офісу президента Єрмак та заступник голови офісу Татаров. Які також відомі своїми зв’язками з криміналом", - написав журналіст.

Раніше, як повідомляв Цензор.НЕТ, видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Згідно з документом, який опинився у розпорядженні Цензор.НЕТ, у 2005 році дружина Тишлека Олександра Балакай просила видати їй новий паспорт громадянки РФ, що і було зроблено. Саме цей паспорт громадянки РФ, згідно рослідування журналістів Bihus.info, досі залишається дійсним. Крім того, за даними джерел, у 2015-2017 роках вона регулярно їздила до Росії та в окупований РФ Крим.

У відповідь, заступник голови Нацполіції Тишлек заявив, що ЗМІ "спотворили факти" в розслідуванні про російський паспорт його дружини. А також, що він збирається звертатися до ДБР щодо даної ситуації.

Топ коментарі
+49
Скільки срані наплодило шапіто... На фронті миші, а у тилу щурі...
показати весь коментар
28.10.2023 17:45 Відповісти
+47
73 вже оборжались?
показати весь коментар
28.10.2023 17:45 Відповісти
+44
Они просто все назначены окружением Ху#ла, в которое входят и Дерьмак с Татаровым.
показати весь коментар
28.10.2023 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"збирається звертатися до ДБР" - в смисле ? "щас позвоню татарову і все порешаем"?
показати весь коментар
28.10.2023 17:43 Відповісти
Це не влада- МАФІЯ zeГНИД , «троянських поні» , бариги Суверінітетом Держави
показати весь коментар
28.10.2023 20:13 Відповісти
Скільки срані наплодило шапіто... На фронті миші, а у тилу щурі...
показати весь коментар
28.10.2023 17:45 Відповісти
73 вже оборжались?
показати весь коментар
28.10.2023 17:45 Відповісти
Подскажи плиз, когда в милиции были кристально честные и вполне себе дальше обозначенные чистые представители? По датам, если можно конечно.
показати весь коментар
28.10.2023 18:42 Відповісти
Чому ми не в НАТО?
показати весь коментар
28.10.2023 18:59 Відповісти
ППЦ логіка як в кацапа.
показати весь коментар
28.10.2023 19:12 Відповісти
Ну коли там Кур і Мочанов були, то більш-менш нормальні були... Ну і в перші пару років нової патрульної поліції цілком адекватно було - поки суди не почали відновлювати на роботі тих, хто атестацію не пройшов.
показати весь коментар
28.10.2023 19:48 Відповісти
Та вони йдуплять не ловлять, що відбувається. Звичайні олігофрени.
показати весь коментар
28.10.2023 19:45 Відповісти
Они просто все назначены окружением Ху#ла, в которое входят и Дерьмак с Татаровым.
показати весь коментар
28.10.2023 17:49 Відповісти
Яка різниця між "кейс" і "діло"?
показати весь коментар
28.10.2023 17:51 Відповісти
Мабуть таке , як між "офісом" і "конторою"
показати весь коментар
28.10.2023 18:17 Відповісти
Кейс красивше.
показати весь коментар
28.10.2023 19:51 Відповісти
більше подобається Дело написане на папочкє с тєсьомкамі, ось така

показати весь коментар
28.10.2023 22:40 Відповісти
Внатурє слугі народа в законє...
показати весь коментар
28.10.2023 17:52 Відповісти
а чого саме за цього мєнта вчепились?
куди не ткни, повсюди така фігня!
вони ніде ніколи не поїдуть воювати. вони не створюють робочі місця. вони не платять податки. вони самі багаті українці і вони срали на всіх!
і все настільки кристалізувалось, шо навіть не бачу виходу. всі чекають на перемогу і хлопців з війни?
так подивиться кого судять і кого саджають, а хто дивним чином ніяк не сяде. подивиться, що витворяють з інвалідами війни.
а ще, дуже далеко до перемоги!
показати весь коментар
28.10.2023 17:54 Відповісти
Браво. Гарна промова👏Ну так що з тишлеком робити?
показати весь коментар
28.10.2023 18:02 Відповісти
я ж з дивана. тільки побовтати.
але, як ті що вважають себе порохоботами, можна походити мирною ходою, та покричати кричалки. на кінець проспівати гімн, та самозадоволено розійтись по хатам і строчити в мережах гнівні пости.
чим я і займаюсь.
показати весь коментар
28.10.2023 18:11 Відповісти
*****...ну до чого вже тут порохоботи? Реально,це якась патологія 🤦
показати весь коментар
28.10.2023 18:13 Відповісти
все просто!
з 2019 року по 24.02.22 було достатньо часу щось зробити. як що, не радикальне, то хоч якісне.
але спочатку мирні ходи, до банкової. потім ходи під суди. потім в аеропорт жуляни.
я навіть, пару раз теж був. останнього разу подивився, почухав потилицю, і перестав бути порохоботом.
а потім прокинувся о п'ятій годині, коли почались вибухи зі сторони гостомеля. з оболоні, дуже гарно було чути.
показати весь коментар
28.10.2023 18:27 Відповісти
і чому США не хотять виділяти нам допомогу на 60 млрд. ?
показати весь коментар
28.10.2023 17:56 Відповісти
Так, саме тому. Бо американська допомога розкрадається владою.
показати весь коментар
28.10.2023 20:00 Відповісти
Так "Тишлек" -це ж поганяло серед ворів в законі.)
показати весь коментар
28.10.2023 18:00 Відповісти
уже про этого Тишлека весь Инет гудит , пора ему делать ноги
показати весь коментар
28.10.2023 18:01 Відповісти
Зачем ему делать ноги? У него все хорошо, он на хорошей должности, его прикрывают сверху.
показати весь коментар
28.10.2023 18:02 Відповісти
Да, ***...безнадега...
показати весь коментар
28.10.2023 18:19 Відповісти
Без нового майдану не обійтись, хіба будуть вони діяти проти себе?
На наступниі вибори, на всі рівні, повинні бути допущені лише патріоти, ті, хто захищав Україну на фронті!
Таким чином, є можливість повністю оновити склад керівництва країною та зламати багаторічні корупційні схеми І ці вимоги потрібно вже починати просувати.
Але првинен бути суровий відбір, бо подивіться, на вояк приближених до депутатів

Військова Емеральд розповіла, що екснардеп Ляшко має на фронті персонального охоронця
https://glavcom.ua/country/politics/vijskova-emerald-rozpovila-shcho-eksnardep-ljashko-maje-na-fronti-personalnoho-okhorontsja-963554.html
показати весь коментар
28.10.2023 18:42 Відповісти
та хай той Ляшко хоч із охоронною фірмою на фронті буде

але ж Ляшко на фронті !!
а не в манаках
показати весь коментар
28.10.2023 18:54 Відповісти
Скрізь вуха д'єрмака стирчать. ''Чайку кацапського'' запропонував би хто йому
показати весь коментар
28.10.2023 18:02 Відповісти
Звичайно, а дєрьмак сам себе призначив. І бубочка взагалі не признаває нікого в країні
показати весь коментар
28.10.2023 18:06 Відповісти
Ага...вуха...по самі п'яти
показати весь коментар
28.10.2023 18:20 Відповісти
ЗЕ -ГНИДИ !
показати весь коментар
28.10.2023 18:02 Відповісти
Просто у квітні 2019-го, довпойопи73% обрали антимайдан у найвищу владу в Україні. Тепер не бачу сенсу взагалі комусь доводити, що зепідр не винний у цьому кадровому рішенні, так само як і у шаурмі, татарові, дєрьмакові, баканові, дємченкі, сухачові і тд. Вся ця кацапська наволоч особисто призначена ним, а не кимось іншими.
показати весь коментар
28.10.2023 18:04 Відповісти
Заспокойтесь вже з відсотками! Не було їх. Хто знає математику, на рівні середньої школи - сам може легко маніпулювати цифірями, відсотками, статистикою. А зондер команда Боневтіка все чітко зманіпулювала.
показати весь коментар
28.10.2023 18:08 Відповісти
73% це ім'я загальне. це не про відсотки. це про неосвіченість, про недолугість, інфантильність, нажаль дорослих людей.
показати весь коментар
28.10.2023 18:40 Відповісти
Ім'я загальне невірне. Використовуючи цю цифірь, вже погоджуєтесь з тими сфальшованими результатами. Якщо навіть на око підрахувати, то за зе!падло проголосувало десь 40-43 відсотка.
показати весь коментар
28.10.2023 18:47 Відповісти
Нічого тут невірного немає. Ті, що не прийшли, автоматично погодилися з вибором більшості. Всі знали, що зелений лідирує, якби б їх не влаштовувала його перемога, прийшли б і проголосували. Так що так, саме 73% зебілів у нас
показати весь коментар
29.10.2023 13:30 Відповісти
І Ви рахувати не вмієте..при чому тут прийшли-неприйшли?? Є категорії людей, яких позбавили права голосу, шляхом позбавлення змоги голосувати! І не в судовому порядку, а просто не надавши їм умов для голосування. Виходить 40-43%

Крім того, ще не враховані варіанти примусового голосування за Зе, використовуючи інші ресурси.

Крім того 73% що всі волають, апріорі не може бути від всього населення. Бо право голосу з 18 років, є недієздатні особи, особи позбавлені права голосувати.

Все це дуже просто. Вся статистика є в інтернеті. Маючи навіть 3 класи освіти церковно-парафіяльної школи, це легко підрахувати і не вірувати в оті намальовані, ганебні 73.
показати весь коментар
29.10.2023 15:23 Відповісти
Досить ці несинітниці писати, всі і так знають, що проценти рахуються відносно дорослого населення, а не по немовлятах.

І кого це позбавили змоги голосувати? Можно було зареєструватися і голосувати за місцем проживання, тільки треба було дупу свою підняти і піти подати заяву.

Людей які дійсно не могли проголосувати з поважних причин не так багато. Нічого свою їх бездіяльність виправдовувати. Вони відповідальні за приход зе до влади також, тож справедливо можуть бути віднесені до 73%
показати весь коментар
29.10.2023 17:20 Відповісти
Статистика у поміч. Прикривайте власну неспроможність включити мізки, 73 відсотками.
показати весь коментар
29.10.2023 17:25 Відповісти
Судячи по вашим коментарям вам навіть вмикати нічого. Навседобре
показати весь коментар
29.10.2023 17:27 Відповісти
біда у тому, шо ТАМ(у владі) ТАКИХ "тишлаків", як - НАСРАЛО!!!!
показати весь коментар
28.10.2023 18:05 Відповісти
Так насрали собі в штани ще у 2019, просто тепер смрад став стрімко розповсюджуватись
показати весь коментар
28.10.2023 18:12 Відповісти
отож - ".. снімітє СРУЛЯ"!!!!
показати весь коментар
28.10.2023 18:13 Відповісти
Стоит ли удивляться что уже в США задают справедливые вопросы о коррупции в шапито -95, и под вопросом дальнейшее финансирование Украины. ЗЕ-ворье в войну, только усугубило все проблемы.
показати весь коментар
28.10.2023 18:07 Відповісти
я придумав загадку - є 100 євро і 1мільйон євро, питання - чи нашу Зелю вербували на рашці - що ви виберете?
(дивиться шо мона купити на 100 євро) - а, ок, найшов, - робот-губозакатосос

просто на рашці працювати і тим більше там знімати серіали і не бути .... "своїм" - ризик мінімальний. "від слова" абсолютно.
так само і з Трампом, там навіть більше - неможливо було нікому біснуватись в Інтуристі, тим більше знаковій фігурі, шоб як мінімум - №№, як там - не зазнятим бути.
і вроді би хотілось би шоб логіку, яку я не вивчав, викладали всюди, навіть в школі.
але..... так і лишиться шо 95% населення всюди - .....
показати весь коментар
28.10.2023 18:08 Відповісти
мусарка вся такими персонажами набита -ее почему то на фронт не гонят -сидят крысы по отделам и ждут русскага мира
показати весь коментар
28.10.2023 18:11 Відповісти
Бутусов ***** не каже,повна підтримка Юрію
показати весь коментар
28.10.2023 18:13 Відповісти
Боюсь, щоб Бутусову ці зєрмаківські пацюки якусб "каку" не зробили.
показати весь коментар
28.10.2023 18:21 Відповісти
Кажуть ,що ціллу війни є вийти на кордони 91-го року.Але якщо так і станеться,але система залишиться тою самою,то це нічого не змінить в країні. https://youtu.be/wWqxbpGUytA
показати весь коментар
28.10.2023 18:13 Відповісти
Ну и что дальше им все пофиг розголос факты они положили на все болт решения по закону ничего не дают когда во всех ветвях власти беззаконики управляемые криминалом во власти какое решение из этой ситуации
показати весь коментар
28.10.2023 18:15 Відповісти
Найвеличніший лідер ********** призначив на кримський напрям генералів Криворучка, Садохіна і Кулініча, які виявились зрадниками. Як і голова внутрішньої безпеки СБУ Наумов і голова СБУ Херсонщини.

Хто ж здав Південь?
показати весь коментар
28.10.2023 18:24 Відповісти
https://t.me/RostyslavS/3140

Михайло Ткач, який обслуговує Офіс президента, зненацька прокинувся та розповів про корупціонера замголови Нацполіції Дмитра Тишлека. Питання яке мене цікавить - чи дійсно це боротьба з корупцією, чи чергова возня в ОП щодо поділу корупційних потоків.

Логічно припустити, що якщо є позиція "очищаємо Нацполіцію", то чому зам голови Нацполіції є Максим Цуцкірідзе, кум Олега Татарова, який нещодавно отримав звання генерала з рук Зеленського? Цуцкірідзе, це задокументовано, вирішував питання як за $20 тис закрити кримінальну справу. Цуцкірідзе хтось чіпає? Ні, бо він від Татарова, зама Єрмака.

Що стосується Тишлека, то ще влітку по ньому почав працювати телеграм канал, який вилизує Татарова і Єрмака, що дає підстави вважати, що це внутрішня возня. У керівництві Нацполіції там всі тишлеки, але коли банда скидає когось, кидають кістку в ЗМІ щоб приправити це "боротьбою з корупцією". А Михайло Ткач звісно у своєму репертуарі.
показати весь коментар
28.10.2023 18:25 Відповісти
для 73% лохторату зе-лідора все це не аргумент. Вони хіба що второпають, що наобирали москальських щурів лише тоді, коли зе-лідор разом з його дєрьмаком вийдуть на трибуну ВР обмотані в кацапський аквафреш, в будьоновках з літерою Z, з балалайками та плакатами в руках"ми працювали на ху@ла, ми зрадили Україну"... І то не факт, що навіть після цього зе-барани не вирішать, що це лише такий прикольний флешмоб у виконанні їхнього гнусавого члєнограя ...
показати весь коментар
28.10.2023 18:28 Відповісти
Если это самый достойный кандидат, то вы представляете, какие остальные?
показати весь коментар
28.10.2023 18:32 Відповісти
Можуть бути і нормальні. Це як під час держзакупівель - ви пропонуватимете apple, samsung, але переможе той, хто принесе арифмометр за цiной останнього айфона, тому що своя людина...
показати весь коментар
28.10.2023 23:53 Відповісти
Задаём себе вопрос. Какие шансы на победу, вступить в НАТО и Евросоюз в такой ситуации.
показати весь коментар
28.10.2023 18:35 Відповісти
Навіть на перемогу неяких !
показати весь коментар
28.10.2023 19:04 Відповісти
Какой ЕС и НАТО? Войну не выиграть с таким "тылом", где вор на воре, предатель на предателе.
показати весь коментар
28.10.2023 21:15 Відповісти
Жодних, тому що тим, хто зараз при владі, і не потрібно туди вступати. Тому що доведеться менше красти, менше схем, менше лівих надходжень.

Періодично для картинки вони булькають про те ЄС, але насправді - вони будуть гальмувати цю справу всіма можливими засобами
показати весь коментар
28.10.2023 23:56 Відповісти
Хто призначає на посади таких пі..рів
показати весь коментар
28.10.2023 18:46 Відповісти
А знали ли вы что Арахамия иногда встречается с завхозом Януковича Кравцем в ресторане Ишак и что сын завхоза является замом главы постоянной земельной комиссии в Киевсовете, и распоряжается столичной землей, пока наши пацаны защищают каждую посадку, также арестованный бронированный мерседес Медведчука - исчез также как и 2 самолета Медведчка которым Ермак дал возможность вылететь перед наложениям санкций на них
показати весь коментар
28.10.2023 19:06 Відповісти
показати весь коментар
28.10.2023 19:20 Відповісти
катастрофа з вертолітом була не спроста ...Слідуючий крок купівля 500 автозаків ..
показати весь коментар
28.10.2023 19:21 Відповісти
Ага, як казав Шеф з одного відомого фільму: Я слишком много знал.
Оце якраз про міністра Монастирського.
показати весь коментар
28.10.2023 20:36 Відповісти
То есть Бутусов возмутился, когда к связке украинская полиция-криминал подкатила РФ? До этого возмущений не было, все устраивало.
показати весь коментар
29.10.2023 06:48 Відповісти
Яких реформ від зеленої влади ви ще хочете?
показати весь коментар
29.10.2023 16:59 Відповісти
Просто жах! Доля України в руках негідників, зрадників і казнокрадів. Зелені нічим не кращі за януковича і його банди. Дипломати на місцях не првцюють, депутати-трутні і корупуяонери продають просування законів, які не поліпшвють життя народу. Зелені не пройдуть у наступних виборах, це точно!
показати весь коментар
29.10.2023 17:01 Відповісти
чергова московська кгбешна консерва коронована у владу Зеленським, попередня ще була- кавказець громадянин московії став керівником високим поліції, бо його жінка працювала в кварталі 95 Зеленського.
показати весь коментар
29.10.2023 20:31 Відповісти