4435 відвідувачів онлайн
4 082 12

МЗС України запросило пояснення від Туреччини через візит представників окупаційної адміністрації Ялти

туреччина

МЗС України запросило офіційні пояснення від Туреччини щодо візиту представників російської окупаційної адміністрації в Ялті до країни.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, інформує Цензор.НЕТ.

МЗС стало відомо, що російські окупанти взяли участь в засіданні Міжнародної організації об'єднаних міст і місцевих влад, а також обговорювали можливість укладення угоди про встановлення побратимських відносин із муніципальним районом Бейлiкдюзю міста Стамбул.

"Сприймаємо цю ситуацію із надзвичайною серйозністю. МЗС України вже запросило офіційні пояснення турецької сторони щодо статусу візиту представників російської окупаційної адміністрації", - наголосив Ніколенко.

Представник МЗС нагадав, що відповідно до норм міжнародного права, Кримський півострів — частина території України, тимчасово окупована росією. Резолюції Генеральної Асамблеї ООН вимагають від будь-яких сторін утримуватися від дій, які можуть поставити під сумнів статус Криму, зокрема шляхом контактів із окупаційними адміністраціями.

"Очікуємо, що влада Туреччини, яка підтримує територіальну цілісність України, належним чином відреагує на російську провокацію та не допускатиме її повторення в майбутньому", - наголосив дипломат.

Топ коментарі
+14
пердоган хитрожопый дедуган,одной жопой на 5 стульев
показати весь коментар
01.11.2023 21:55 Відповісти
+7
Турецький базар-вокзал. Як завжди
показати весь коментар
01.11.2023 22:01 Відповісти
+4
прикро, що зелене уйобисько так багато угод туркам повіддавало, зокрема, й на будівництво військових кораблів. здається, ми досі за це платимо. підозрюю, що у кредит...
показати весь коментар
01.11.2023 22:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пердоган хитрожопый дедуган,одной жопой на 5 стульев
показати весь коментар
01.11.2023 21:55 Відповісти
Знову турецький султан показав свое справжне обличчя…

Цей візіт рф-Криму до Стамбулу не е дрібниця чи помилка.

Нажаль, це тілько початок тих проблем, які може створити Турція до статусу українського Криму.

Зазіхання на Крим будуть продовжуваться.

Хто може гарантувати, що Єрдоган не зіграе у майбутнему також вгору як з Азербайджаном, використовує кримських татар?
» Один народ» - дві ( три?) держави».

Це може бути « особи статус Криму», « особий режим економіческого та админістранивного співробітнетства» Турції та Криму… то що… Як результат- можлива втрата Україною Криму
показати весь коментар
02.11.2023 01:03 Відповісти
повністью згоден. Більш того, більшість киримли підтримають турецьке громадянство. Не просто так варяг-Умєов був на перемовинах 2022 року у Туреччіни про капітуляцію України
показати весь коментар
02.11.2023 06:08 Відповісти
Турецький базар-вокзал. Як завжди
показати весь коментар
01.11.2023 22:01 Відповісти
І що це все змінить ?
Треба дорожити тими стосунками з Туреччиною, які є.
показати весь коментар
01.11.2023 22:02 Відповісти
Що це може змінити?

дивись, кольт, мій комент вище.
показати весь коментар
02.11.2023 01:06 Відповісти
прикро, що зелене уйобисько так багато угод туркам повіддавало, зокрема, й на будівництво військових кораблів. здається, ми досі за це платимо. підозрюю, що у кредит...
показати весь коментар
01.11.2023 22:13 Відповісти
Що Туреччина ,що Ізраіль ніколи не були нашими друзями оба хитрожопі. Прикро,що наші євреї нічого не зробили,щоб їхні співвітчизникі надавали суттєву допомогу Україні.
показати весь коментар
02.11.2023 00:26 Відповісти
похоже Турция имеет территориальные притензии на Крым. Только она пока об этом не заявляла.
показати весь коментар
02.11.2023 05:52 Відповісти
А там есть из-за чего... дальше рифмой:

ПАМ*ЯТАЮ IЗ МОСКВОЮ

Турки склали документ:

Незалежним стане Крим в нiй-

Якщо так, то вiдберем.

Що ж утнуло "нынче " браття,

"южной модою глупя"-

Розiрвало з турком пакт той,

Зливши туркам майбуття.

18-те столiття-

Пам*ятаем документ:

Самостiйний - мить лиш Крим вже,

Значить туркiв суверен.

Мудро поступив наш Киiв,

Обiйшовши сюзерен:

"В тимчасовiй Крим - облозi"-

В Радi вийшов документ.

Глупо москаль поступае,

Навязавши нам "обмен":

Крим за пiвнiч наш зiпхнувши,

"нынче" згоден на "обмен"?

Якщо згоден, то вiддай нам

Землi, що зiтнув тодi,

Тiльки мул не каламуть нам

В Севастопольськiй водi.

СРСРу ти поклявся-

Борг ти взяв його собi?

Мабуть вкрай ти заплутався,

Знать гаплик гряде тобi...

Кажуть, Бiс плекав нагоду

Не пустити нас в ЕС,

Щоб ми мали тiльки змогу

Повертати до ТС.

Та якщо спроможний ворог

Зазiхнуть на наш терен,

Хiба Захiд для нас - доктор:

Захистить наш суверен?

ЕС прийме пiд свiй захист,

Якщо прийдеш без проблем,

То ж вернути Крим - нагода,

З шоу дзузьки в сюзерен.

P.S.Вiд мурдасiв в свiт пiшли

слов*яни гуляти -

Едне племя вiд кассубiв

стало вiддаляти.

До Схiд-Сонця все бiжить-

в "свiтлее" майбутне,

Та не може до ПУТТЯ

Знайти собi ПУТНЕ.

24.05.2014
показати весь коментар
02.11.2023 06:46 Відповісти
похоже Турция имеет территориальные притензии на Крым... под конец 1700-ых годков Турция отдает кацапам не у владение, а под протекторат весь Крым, но с оговорками, о чем и был составлен и подписан договор. Из него вытекало, шо если Крым не возжелает кацаппротекции, то автоматически переходит под юрисдикцию Турции. То же самое произойдет, если по какой-то причине Крым станет бесхозным. А он им был в течении недели, это если опираться на псевдореферендум. Тогда по референдуму Крым отделился и неделю завис в воздухе, бо каазламордия тока через неделю приняла у себя документы о присоединении Крыма к лаптеунтии. Но Украина, спутала и туркам и кацапам все карты - объявила Крым временно оккупированной территорией. Далее, Крым по обоюдному нараис-турецкому договору, также попадает под юрисдикцию Турции, если каазламордия откажется от Крыма. И это произошло... 19 февраля 1954 года вышел указ Президиума Верховного Совета СССР, согласно которому Крымская область из состава РСФСР была передана в состав УССР. Но и здесь есть заковыка не в пользу турко-кацапов... Крым не просто всучили Украине, а всучили в обмен на северо-восточные территории, по площади даже больше чем территория Крыма. Вот в этом разрезе получается каазлабад не отказался от Крыма, а разменял его. А в русско-турецком договоре нет запрета на размен Крыма, на какие-нить территории... Каароч, вопрос довольно таки щепетильный. И кацапы , пока не сделают жест доброй воли из Крыма , могут столкнуть нас с турками лбами. Будем наблюдать за ситуацией... Хотя из зебилами это делать очень сложно , бо телепнi прокурили в школе уроки истории... ЗЫ... насчет обмена Крыма на северо-восточные украинские территории, которые отошли РСФСР и Беларуси... Об этом я нигде не нашел хоть какую-нить инфу, хотя предпосылки так думать были. И я сравнил карты УССР до 1954 года и после... На картах видно, шо после 1954 года Украина хоть и приросла Крымом, но похудела на северо-востоке.
показати весь коментар
02.11.2023 07:09 Відповісти
Це можливо тільки при височезному рівню ведення зовнішньої політики нарідом 73%. Я не помилився, кожен виборець Зе є президентом?
показати весь коментар
02.11.2023 08:38 Відповісти