4809 відвідувачів онлайн
2 200 22

Держоператор тилу хоче займатися закупівлями турнікетів і такмеду

зсу,турнікет

Державний оператор тилу хоче займатись закупівлями тактичної медицини для Збройних сил України, зокрема - турнікетів.

Про це керівник Державного оператора тилу Арсен Жумаділов сказав в інтерв’ю "Українській правді", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Турнікети - це першочергово. Має бути дуже обережний дизайн їх закупівлі, щоб, з одного боку, точно закупити якісні, а з іншого, щоб не прибігли правоохоронні органи з ідеєю, що "Ви переплатили, бо була більш дешева пропозиція на якісь неякісні турнікети"", - сказав він.

Жумаділов додав, що необхідно чітко прописати вимоги до якості турнікетів та зробити можливою конкуренцію серед виробників якісних турнікетів.

Топ коментарі
+5
Самим виготовляти владі не цікаво-відкати маленькі.
показати весь коментар
02.11.2023 13:58 Відповісти
+3
показати весь коментар
02.11.2023 13:40 Відповісти
+2
тобто?
чувак, прямим текстом заявляє, що купили херові дорогі засоби, для порятунку життя пораненим!
яка реакція правоохоронних органів?
показати весь коментар
02.11.2023 13:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
02.11.2023 13:40 Відповісти
А Не Хоче побути Держ оператором фрону? А потім щось закуповуваті?
показати весь коментар
02.11.2023 13:40 Відповісти
тобто?
чувак, прямим текстом заявляє, що купили херові дорогі засоби, для порятунку життя пораненим!
яка реакція правоохоронних органів?
показати весь коментар
02.11.2023 13:42 Відповісти
ти через слово читаєш? чи як?
показати весь коментар
02.11.2023 13:43 Відповісти
а ти?
показати весь коментар
02.11.2023 13:44 Відповісти
Турнікети - це першочергово. Має бути дуже обережний дизайн їх закупівлі, щоб, з одного боку, точно закупити якісні, а з іншого, щоб не прибігли правоохоронні органи з ідеєю, що "Ви переплатили, бо була більш дешева пропозиція на якісь неякісні турнікети"
де тут про факт купівлі?
показати весь коментар
02.11.2023 13:54 Відповісти
Вони до цієї статті купили партію гівна..відео було, з гівнопластику зроблені
показати весь коментар
02.11.2023 13:56 Відповісти
а за те що, начмед підняв тривогу, звільнили, розжалували.
правоохоронні органи, мовчать.
показати весь коментар
02.11.2023 13:59 Відповісти
я ж не спорю. але при чому тут Жумаділов?
показати весь коментар
02.11.2023 14:24 Відповісти
Чуєш , придурку , ти прям як зелені розсуждаєш , купили і х... й забили , Такого агєнта як ти я в сраці бачив , і такого як вони тоже , може ше держзакупівлями свою кєру поставиш????? ШО це за висер в тебе ??? Тобто ти ішак расєйскій сагласєн на всякий треш ??? куплять ДЄШЄВЛЄ ну харашо ???? шо ти мелиш :??? ЧЄПУХА ЗЄЛЄНАЯ аа??? ДАвай такого ДАУНА як ти поставим ?? бО там ДЄШЄВЛЄ ? І КТО СКАЗАЛ что МІ куПІЛІ что тА? ІЗИДІ НАХЄР , звідси , взагалі не пиши сюда.. МОВА ІДЕ про наших хлопців і ЇХ здоровя .
показати весь коментар
02.11.2023 14:03 Відповісти
Якщо буде ''відстібувати кому треба'' то не прибіжать, а якщо і прибіжать то буде як рєзніков -звільнений, та й по всьому
показати весь коментар
02.11.2023 13:50 Відповісти
Я не дуже в курсі справи, але може краще розширити якісне власне виробництво турнікетів. Чи ми вже і на таке нездатні?
показати весь коментар
02.11.2023 13:53 Відповісти
Самим виготовляти владі не цікаво-відкати маленькі.
показати весь коментар
02.11.2023 13:58 Відповісти
Щоб вони вже вдавились тими грошима!
показати весь коментар
02.11.2023 14:08 Відповісти
Треба один раз зробити показові випробування - керівникам, що закуповують турникети - та/або продають - прострелити ноги, видати зразки продукції, що закуповують (продають, виробляють) й нехай самі їх використають - якщо норм, значить брати партію.

Теж саме з одягом, взуттям, броніками, касками і т.і. Перевіряти заявлені характеристики.
показати весь коментар
02.11.2023 13:55 Відповісти
"CIT", "Січ" - начебто за відгуками непогані. В чому проблема закупити пропорційно тих і тих?
показати весь коментар
02.11.2023 14:00 Відповісти
два роки війна вони тільки " захотіли займатися закупівлями тактичної медицини" !
показати весь коментар
02.11.2023 14:00 Відповісти
Що значить "хоче"? А решту питань забезпечення військових - "не хоче"? Чи це (на початку новини) особиста думка автора новини? Бо по тексту цього "хоче" немає.
Якось не зрозуміло...
показати весь коментар
02.11.2023 14:18 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1720046275918180454 нагадуйте гупіобразним
показати весь коментар
02.11.2023 15:34 Відповісти
Сказав би прямо - хочу красти.
показати весь коментар
02.11.2023 16:53 Відповісти
HolodnoЯrskiy

@HRskiy

Полковник британської армії у відставці Glen Grant питає, хто відповідальний за те, що бригада на Півдні благає про вантажівку, а не про танк чи ATACMS? Відповідь - за це відповідальне Міністерство оборони, яке повністю контролюється мафією Єрмака.
показати весь коментар
02.11.2023 17:42 Відповісти
Я так зрозумів що тема з турнікетами йому сподобалась ще на попередній посаді.
показати весь коментар
02.11.2023 19:48 Відповісти