8828 відвідувачів онлайн
12 946 16

Польські перевізники, які збираються перекрити кордон, висувають нереалістичні вимоги, - посол України Зварич

фура,страйк,перевізник

Протест польських перевізників на кордоні з Україною може мати попереджувальний характер і тривати лише день, бо насправді більшість їхніх вимог нереалістичні.

Про це посол України Василь Зварич заявив в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Ліга.нет.

"Це вже маленька перемога, оскільки протест, який планувався на сьогодні, перенесли на 6 листопада. Є також сигнали про те, що це може бути одноденний попереджувальний страйк. Тому зараз усі зусилля спрямовані на те, щоб досягти певних компромісів і пояснити, що переважна більшість вимог, нереалістичні", - сказав посол.

Наприклад, польські перевізники незадоволені скасуванням дозвільної системи для українських далекобійників у рамках транспортного безвізу. Але це угода між Україною та Євросоюзом, і до того ж польським перевізникам так само не потрібні дозволи на перевезення всередині ЄС.

"Інша їхня вимога має певний дискримінаційний вимір, оскільки вони вимагають преференцій при перетині кордону на польських чи європейських номерах. А перевезення здійснюють представники інших країн, наприклад Туреччини. Тому ми не можемо задовільнити ці вимоги, будемо намагатися переконати їх, що такі методи з блокуванням кордону є контрпродуктивними", - сказав він.

За словами Зварича, польська влада також це розуміє і намагається переконати страйкарів не заважати руху через кордон.

"Віримо, що здоровий глузд переможе, польські перевізники дослухаються і будуть намагатися відстоювати свої інтереси в інший спосіб", - сказав посол.

Топ коментарі
+18
Краще пробийте зв'язки польських перевізників з кацапстаном.
показати весь коментар
03.11.2023 12:07 Відповісти
+13
тобто поляки не можуть чесно конкурувати з українськими перевізниками ? гарно розгойдали вибори Польщу .
показати весь коментар
03.11.2023 12:11 Відповісти
+13
а хай німці висунуть такі ж самі вимоги до поляків.
показати весь коментар
03.11.2023 12:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Краще пробийте зв'язки польських перевізників з кацапстаном.
показати весь коментар
03.11.2023 12:07 Відповісти
Здоровий глузд давно покинув польські голови,українські полиці завалені польськими товарами,цікаво в Польщі це саме?
показати весь коментар
03.11.2023 12:09 Відповісти
тобто поляки не можуть чесно конкурувати з українськими перевізниками ? гарно розгойдали вибори Польщу .
показати весь коментар
03.11.2023 12:11 Відповісти
Коли в Україні хтось останній раз страйкував? Шахтарі у 1995-му? Профспілки взагалі є? Чи профспілка і страйк це відлуння совєтів і тому не комільфо? Чи може рабська натура?
показати весь коментар
03.11.2023 12:11 Відповісти
що будуть робити польскі перевізники, сільгоспвиробники, тощо коли Україна вступить в ЄС ?
показати весь коментар
03.11.2023 12:12 Відповісти
Менталітет поляка схожий з українським. Тому будуть суперечки, але думаю, в кінці кінців порозуміються. Поляки ж не кацапи
показати весь коментар
03.11.2023 12:18 Відповісти
Не кацапи,але схожість велика.
Побачили справжнє обличчя
«сестри»?
показати весь коментар
03.11.2023 12:31 Відповісти
Ти помилився адресою, ведмедчуківський.
Тобі на страна Сру
показати весь коментар
03.11.2023 13:16 Відповісти
а хай німці висунуть такі ж самі вимоги до поляків.
показати весь коментар
03.11.2023 12:12 Відповісти
Щось думаю що при вступі в ЄС, основні палки крім угорців, будуть вставляти поляки...

та і після вступу будуть всіляко тормозити транзит, щоб здорожчити нам доставку... Як не крути треба тримати добрі стосунки з словаками як б не було складно... Вже готуватись розширюючи магістралі і пункти пропуску в їх сторону, щоб мати альтернативу транзиту Польщею

перше ми постачальник дешевої робочої сили, поки не в ЄС... друге багато інвестицій від них підуть до нас на новий ринок, третє по сг продукції Польща не зможе конкурувати з нашими агровиробниками...

Може нам повезе не вважаючи на корупцію пройти по якісь спрощеній процедурі інакше все буде довго тягнутись...
показати весь коментар
03.11.2023 13:10 Відповісти
де оті унтерменші, які місяць тому кричали "йой зелена влада шо ж ти робиш це ж наші союзники хіба можна через якесь зерно сваритись". ну от, майте клопіт
показати весь коментар
03.11.2023 13:10 Відповісти
Потеряли на "дозволах ",а это взятки " не умеют сражаться в конкуренций.Наняли с востока дешовых водителей , а ети простаивают. Увеличилось число фур ,а дороги нетак просто "расширить ", хоть и так много дорог перестраивают.Наверно самая передовая страна в ЕЕС где идет передовая укладка дорог .
показати весь коментар
03.11.2023 13:37 Відповісти
А не пора цих бадзег послати на три букви,жирують на дотаціях держави і не хочуть робити як Українці,ми воюемо за цих уродів,а вони палки в колеса ставлять,правильно люди пишуть,поляки це агенти кремля.
показати весь коментар
03.11.2023 14:14 Відповісти
) Громадяни, ви забули що на піших переходах від самого початку розділяють людей на єс і інше бидло. Є прохід для громадян єс без черг і українців до в чергах калічилися. Вони нас завжди мали за бидло і ніхто це питання не піднімав з нашої влади.
показати весь коментар
03.11.2023 14:21 Відповісти
Тому що ми для нашої влади теж бидло.
показати весь коментар
17.11.2023 10:32 Відповісти