4307 відвідувачів онлайн
37 822 179

Джерела критичної статті Time з критикою Зеленського - радники Зеленського

шустер,саймон,зеленський

Журналіст Саймон Шустер повідомив, що для своєї статті в журналі Time, яка викликала суспільний резонанс, він спілкувався тільки з нинішніми радниками президента Володимира Зеленського.

Про це розповів Шустер у коментарі УП, передає Цензор.НЕТ.

"Якщо уважно прочитати текст, там не йдеться про колишніх радників, не йдеться про "колишніх співробітників" Офісу Президента. Ми говоримо про нинішніх радників президента Зеленського. Слово "колишній" ніде не зустрічається, в жодному реченні.

І якщо вже говорити про це, то Олексій Арестович не працює в Офісі Президента з весни-літа 2022 року. Тоді був останній раз, коли ми з ним розмовляли", - розповів журналіст.

Шустер вважає, що люди хотіли говорити анонімно, щоб привернути увагу до проблем не піддаючи себе ризику. Він також зазначив, що провів три тижні у Києві, зустрічався з великою кількістю людей про різні проблеми.

"Я розумію, чому люди (джерела - чинні радники) хотіли говорити анонімно, щоб привернути увагу до проблем не піддаючи себе ризику. І персональному і професійному, і юридичному", - розповів Шустер.

І одна з тем, про яку планує писати Шустер – складнощі контрнаступу та необхідність технологічного прориву для України. Про це ж уже писав і головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у колонці для The Economist.

Також журналіст зазначив, що не очікував такої суспільної реакції на статтю, і це стало для нього сюрпризом.

"Мені треба було показати, наскільки складні обставини. І, я думаю, що саме це шокувало людей", - сказав Шустер.

Нагадаємо, американський журнал Time опублікував статтю щодо проблем, з якими стикається президент Володимир Зеленський під час війни, починаючи від ситуації на фронті та міжнародної підтримки, і закінчуючи боротьбою з корупцією.

Посилаючись на членів оточення президента, автор статті Саймон Шустер зазначає, що після останнього візиту до США Зеленський почувається "розлюченим".

Мовляв, на другому році війни у Зеленського вже не зберігся "звичний блиск його оптимізму, його почуття гумору, його схильність оживляти зустрічі у військовій кімнаті жартом або непристойним жартом".

Автор написав, що дехто з оточення Зеленського переконаний, що президент "обманює себе". "У нас немає варіантів. Ми не виграємо. Але спробуйте йому це сказати", – сказав неназваний представник автору матеріалу.

Топ коментарі
+81
показати весь коментар
03.11.2023 22:41 Відповісти
+42
Зельониє думали, раз нагородили Шустера орденом України, то він їм служити стане. Лоханулись мальохо...
показати весь коментар
03.11.2023 22:39 Відповісти
+39
ОПа - це троянській кінь Х.... на Печерських пагорбах.
показати весь коментар
03.11.2023 22:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Один хрен )
показати весь коментар
03.11.2023 23:54 Відповісти
Переговори, домовленість з росією...? Хоч один договір не порушила росія?Мудрим людям, інститутам, патріотам, народним депутатам напевно треба терміново підготувати, організувати звернення українського народу до народів, урядів, парламентарів Світу про надання достатньої для захисту військової допомоги Україні, українському народу, над яким знову нависла смертельна небезпека повного знищення нас росією. До звернення треба додати коротку історичну аналітичну довідку про те як українців знищували віками, про всі ті злочини і кількість загублених десятків мільйонів жертв за нашу столітню з росією Історією..? Світ дасть нас добити...??! І треба закон про смертну кару для корупціонерів і зрадників 5ї колони, бо вони більші вороги чим путін із його армією!
показати весь коментар
04.11.2023 13:48 Відповісти
Вже об'явився один президент в екзилі. Арестович, який нещодавно оголосив що піде на президентські вибори, втік за кордон і звідти вже почав робити заяви. Не виключаю що скоро почне видавати укази.
показати весь коментар
04.11.2023 00:32 Відповісти
Він вам казав у якій страні виставляє кандідатуру? Можливо він надіне шапку Мономаха.
показати весь коментар
04.11.2023 00:50 Відповісти
В якій країні не сказав, але не здивуюсь, якщо виставить своє фото на красні площі в москві.
показати весь коментар
04.11.2023 01:29 Відповісти
а ви думаєте,що не проголосують за цю люсю ? "мудрій нарід ",який проголосував дупой за цирк в країні --продовжить комедійний серіал !!!!
показати весь коментар
04.11.2023 12:45 Відповісти
Я навіть не сумніваюсь що проголосують. Бидла, позбавленого критичного мислення у нас хоч греблю гати.
показати весь коментар
04.11.2023 14:29 Відповісти
Тупість та безвідповідальність нашого наріду стосовно виборів загальновідома і ніколи не мала меж (обрання Ющенка та Порошенка - це скоріше виключення, коли в людей банально спрацював інстинкт самозбереження і вони обрали тих, кого варто було обрати). Голосували за партію Шарія - і на абдристовіча знайдеться свій лохторат. Кацапи йому в цьому точно допоможуть, вони стараються з усіх сил, щоб подібних хвалькуватих пустозвонів у нашій політиці було якнайбільше.
показати весь коментар
04.11.2023 16:07 Відповісти
Без Зє його уютнєнька зелена банда стерв'ятників розбіжиться хто куди, бо зє-влада без найвелинівшого - це ніхто і звати їх ніяк. І вони це чудово усвідомлюють. Тому вони з ним носитимуться, як дурень з писаною торбою, поки це буде можливо. Не факт, що це їм допоможе, але хоч нагріються.
показати весь коментар
04.11.2023 16:02 Відповісти
Ну они уже в любой момент могут решить, что надо фиксировать прибыль на данном этапе и продумывать, как посадить нового человека в кресло президента, чтобы пустить через себя всё восстановление страны.
показати весь коментар
04.11.2023 16:13 Відповісти
Показують Яценюка в Києві, а боти брешуть про Штати.
показати весь коментар
04.11.2023 00:00 Відповісти
Зараз комусь дуже хочеться ****** помиямиамериканського журналіста. А інтриганів з ОП , які швидше за все роблять це з відома Зеленського , виправдати. Вони з самого початку не вірили в перемогу.
показати весь коментар
03.11.2023 23:25 Відповісти
От за це журналіста ОРДЕНОМ НАГОРОДИВ САМ ЗЕЛЕНЕЙ БОНЕВТІК І це факт
показати весь коментар
04.11.2023 02:29 Відповісти
плохо дело, если этот шустер действительно описывает правду
показати весь коментар
03.11.2023 23:33 Відповісти
Какую правду? Что стакан на половину полный? Или что стакан на половину пустой?
показати весь коментар
04.11.2023 00:03 Відповісти
Такую , что КАБИНЕТ НЕДОМИНИСТРОВ ,подопечные марионетки ЕРМАКА :» ВОРУЮТ ТАК , что ЗАВТРА не наступит НИКОГДА» ЭТИ ФАКТЫ ПОДТВЕРДИЛА ОФИЦИАЛЬНО СЧЕТНАЯ ПАЛАТА ‼️
показати весь коментар
04.11.2023 02:58 Відповісти
Він написав те що йому казали радники в ОПі, яких туди набрали Зеленський з дєрмаком.

"Завдяки Шустеру мешканці Банкової провели масовий сеанс самовикриття. Але всіх цих людей підбирали самі Зеленський та Єрмак. І якщо Зеленський хоче виправити той негатив, який вийшов від репортажу в Time, то треба не злитися на орденоносного Саймона Шустера, а ґрунтовно почистити свою команду", - https://www.dsnews.ua/ukr/authors/vishnevskiy-yuriy Юрій Вишневський , політичний оглядач .

23 серпня 2022 р. кореспондент журналу Time Саймон Шустер указом президента України №595 нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
показати весь коментар
04.11.2023 01:01 Відповісти
Он обычный бачок, который общается с нашей русней. Которая сейчас в аппарате ОПы.
показати весь коментар
04.11.2023 04:01 Відповісти
А що могло бути інакше? Спочатку воно вірило що якщо прибрати минулу владу то війна закінчиться, а корупція зникне, одурманинивши цим 73%. Далі воно вірило що повномаштабної війни не буде, та своїми діями зробило все щоб повномаштабна війна відбулася. Тепер воно знов вірує, а Татарови та Смірнови не вірують.
показати весь коментар
04.11.2023 08:00 Відповісти
Впрудили Величайшего политика современности.
показати весь коментар
03.11.2023 23:34 Відповісти
Це той саймон шустер, якого Зеленський 23 серпня 2022 р. указом президента України №595 нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
показати весь коментар
04.11.2023 01:04 Відповісти
Все він добре усвідомлював. Нагородив за те, що писав про нього хвалебні статті. Зверни увагу, не за те дав йому державну нагороду що він щось добре зробив для України, а за те що вихваляв зеленського.

16 грудня 2019 р. обкладинка із портретом Зеленського. "https://time.com/magazine/south-pacific/5744484/december-16th-2019-vol-194-no-26-asia-europe-middle-east-and-africa-south-america-south-pacific/ Людина посередині . Президент України Володимир Зеленський про те, що застряг між Путіним та Трампом".

14 березня 2022 р. обкладинка з прапором України та цитатою українською мовою: "https://time.com/6154139/volodymyr-zelensky-ukraine-profile-russia Життя переможе смерть, а світ - темряву ". Підпис: "Володимир Зеленський та герої України".

9 травня 2022 р. обкладинка з портретом Зеленського. "https://time.com/6171277/volodymyr-zelensky-interview-ukraine-war/ Як керує Зеленський . Усередині будівлі з президентом та його командою".26 грудня 2022 р. обкладинка з композицією, в центрі якої - Зеленський. "https://time.com/person-of-the-year-2022-volodymyr-zelensky/ Людина року . Володимир Зеленський та дух України".

20 листопада 2023 р. обкладинка з цитатою " https://time.com/6329188/ukraine-volodymyr-zelensky-interview/ Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я. Ніхто " (останнє слово "Ніхто" - величезними літерами) посередині та фігурою Зеленського внизу. "Це триває приблизно два роки. РФ досі контролює п'яту частину українських територій. Десятки тисяч убитих. Глобальна підтримка спадає. Самотня боротьба Володимира Зеленського".
показати весь коментар
04.11.2023 01:25 Відповісти
тобі Порошенко до цього часу в штани гаде? чи міша подоляк копійчину платить?
показати весь коментар
04.11.2023 03:05 Відповісти
Дуже цікава стаття. Зелені щурі аж по стелі забігали. Скоро почнуть глотки одне одному гризти. Подоляцька ферма з шкури лізе, накидаючи гівно на статтю. Певна, Зєльц уже волає "Голову єму с плєч!" тільки не зрозуміло, кому "йому", хто цей таємний радник, котрий усе злив.
Питання - чому Дєрьмак запостив посилання на статтю, але швидко її видалив? Скандали, інтрігі, расслєдованія!
показати весь коментар
03.11.2023 23:53 Відповісти
Да все просто. Он увидел в статье Зелю-бойца, который учень уверен в победе. (не написано правда, в какой именно). Но потом сообразил, что советник то занимается не "теми" советами, на поражение настраивает (правда тоже не написано, где мы проиграем). Вместо того что бы советовать Зеле как получить оружие, как посадить коррупционеров, как выбить санкции по жестче.
показати весь коментар
04.11.2023 00:19 Відповісти
Таки, да. Статья крайне мутная. В статье есть информация, но не понятно от кого. Остается надеяться на порядочность журналиста Но то что Зеля "косячит", это факт.
показати весь коментар
04.11.2023 01:01 Відповісти
Тому й "запостив" а потім "видалив"! Бо спочатку не зрозумів ЯК "розставлені акценти" і ЯКОЮ буде реакція світу і українців на неї ! А коли "дійшло" - кинувся "гасить пожежу"!
показати весь коментар
04.11.2023 06:12 Відповісти
Поки Маркарова є послиця в Америці ніякого лендлізу не буде, вона зайнята своїм рестораном Ruta і квартирою в Вашингтоні, своїми бізнесами і маєтками в Україні і за кордоном(їх кількість можна побачити в її відкритій декларації). Для неї війни в Україні немає. Тому її і не видно і не чути. Пане Президент, якщо не хочете програти війну змініть посла в USA на патріота України а не своїх прибутків.
показати весь коментар
04.11.2023 00:20 Відповісти
І в президента є помилки, особливо на внутрішньому фронті, і шустеру може бути що рабсіянці забашляли
показати весь коментар
04.11.2023 00:43 Відповісти
Суб'єктом міжнародної політики Україна була в 2014-2018 (особливо, в 2016-2018). Як тільки прийшов твій Зе-хазяїн до влади, він швидко профукав "суб'єктність", бо його інтеллект не розумів, що це таке. Зараз фраза "Україна має суб'єктність" визиває лише нервовий сміх
показати весь коментар
04.11.2023 07:46 Відповісти
КРАЛИ , але не МАРОДЕРИЛИ , в масштабах Контейнерів , Вагонів під час СТРАШНОЇ ВІЙНИ НАВІТЬ ,НА ХАРЧАХ ВОЇНІВ І ВДОВ НІКОЛИ ‼️ГУМАНІТАРКУ КРАДУТЬ ВСІ ЗЕЛЕНІ ГНИДИ ,КИРИЛО ТИМОШЕНКО, Резниченко, Старух ,ЛЕНКА з , ВАСИЛЕВСКАЯ -СМАГЛЮК Тищенко ………………………
показати весь коментар
04.11.2023 08:37 Відповісти
пи₴дун якийсь цей шустер,
наплів херні і прикривається анонімністю,
і радників дибілів канешно понабирав
показати весь коментар
04.11.2023 01:58 Відповісти
Коли хвалив клоуна ,був не ****** , а коли написав правду про « КРАДУТ, так , что ЗАВТРА НЕ НАСТУПИТ НИКОГДА» ****** 😂‼️мародерів ШАПІТО Ермака ТАТАРОВА , шурму , Тимошенко кирилку смірнова 🤢🎪 ВІДДАТИ ФСБ ЗА РОЗКРАДАННЯ ДОПЛМОГИ США
показати весь коментар
04.11.2023 02:46 Відповісти
шо ти кацапка мелеш яке фсб,
сидиш в німеччині то сиди,
не знаю хто хвалив цього дуріка
показати весь коментар
04.11.2023 23:45 Відповісти
Журнал "Time" - це впливове видання, яке читають бізнесмени, політики, аналітики, експерти в усьому світі, всі ті хто має критичне мислення. Глядачі 95 кварталу не читають, це точно. І коли "Time" пише про "крадуть так наче завтра не настане" то це означає, що на всі зауваження і рекомендації США й ЄС ліквідувати крадівництво найближчого оточення, прибрати агентуру москви з ОПи, Зеленський проігнорував. Тому саме перед голосуванням в Сенаті про допомогу, з'явилась ця стаття, щоб до найвеличнішого нарешті дійшло. Але в ОПі так нічого й не зрозуміли. Актори образились, надули губки, їм не дали аплодисментів. Що важливіше Україна чи квартальні друзі-крадії, поки що, на превеликий жаль, для Зеленського квартальні друзі важливіші.
показати весь коментар
04.11.2023 03:59 Відповісти
Бізнесмени читають WSJ, FT, The Economist.
Time - це таблоїд (майже.) І стаття - це один доказ цього факту.
показати весь коментар
04.11.2023 04:56 Відповісти
Таблоїди читають маси, за політиків голосують маси, політики в кінцевому рахунку повинні до мас дослухатися. Так що не потрібно займатися самообманом.
показати весь коментар
04.11.2023 09:40 Відповісти
Тому саме перед голосуванням в Сенаті про допомогу, з'явилась ця стаття, щоб до найвеличнішого нарешті дійшло. ))

Ця стаття журнашлюхи , з'явилась для того щоб Конгрес зарубав Україні допомогу . І щоб Україна швидше погодилась на перемовини з кацапами . Це єдина мета ( і дай Боже щоб я помилявся ) . Кацапня тут дуже тонко спрацювала , значна кількість українців навіть нічого і не запідозрила .
А найвеличнішому як було пох до цього , так і буде . А в ОПі як нічого не розуміли , так вже і не зрозуміють .
Горбатого - лише могила виправить . !
показати весь коментар
04.11.2023 09:50 Відповісти
Слухай, відкрий зараз будь яке впливове американське видання і почитай що пишуть про Україну. Їм взагалі не до корупції тут, вони говорять конкретно про поразку на полі бою
показати весь коментар
04.11.2023 09:58 Відповісти
"Він обманює себе, - з розчаруванням каже мені один із його найближчих помічників. - Ми не маємо варіантів. Ми не перемагаємо. Але спробуй сказати йому це". Упертість Зеленського, як кажуть деякі з його помічників, зашкодила зусиллям їхньої команди розробити нову стратегію, нове послання".

То це американський журналіст винен, що зеленський обсадив себе помічниками, які не вірять в перемогу?

Поразку на полі бою отримала параша, а Україна перемогла. ЗСУ погнали рашистві з-під Києва, Чернігова, Харкова, Херсону. Де зараз чорноморських флот параші?
Чого наступ не вдався пояснив Залужний у статті для The Economist. Також екскомандувач армією США у Європі Бен Ходжес пояснив чого така ситуація на фротні: "Я дуже спантеличений тим, що президент США і канцлер Німеччини відмовляються надати Україні те, що потрібно для звільнення Криму. Я був упевнений, що наразі адміністрація США зрозуміє, що нам потрібно допомогти Україні перемогти. А запорука перемоги - це звільнення Криму. Для цього потрібна високоточна далекобійна зброя. І Сполучені Штати, і Німеччина поки що відмовилися здійснювати такі поставки. Я помилявся щодо цього. І тому українці стикаються з більшими труднощами, ніж я очікував", Джерело:
показати весь коментар
04.11.2023 14:55 Відповісти
"У нас немає варіантів. Ми не виграємо. Джерело:
показати весь коментар
04.11.2023 06:32 Відповісти
"У нас немає варіантів. Ми не виграємо. )) Ці слова - сигнал для Заходу , і не важливо , чи дійсно їх хтось з ОПи сказав , чи журнашлюха їх сама придумала Це сигнал для Конгресу , що мовляв Україна вже - "попливла " , то ж не слід їй далі допомагати ,, а краще натиснути і таки схилити до капітуляції . Це те чого більше всього зараз бажає добра половина Заходу ( попри всі їхні заяви про підтримку України ) . Лицемірів там вистачає , скільки разів таке вже було - кажуть одне а роблять інше .
Ну ду-уже вчасно вийшла ця гнила статейка , прямо - в яблучко . !!
показати весь коментар
04.11.2023 10:00 Відповісти
За великим рахунком, як би це цинічно не звучало, війни виграє зброя за допомогою людей, які готові її застосовувати. Іншими словами, якщо українці отримають перевагу в озброєнні над москалями, вони однозначно переможуть окупанта.
Тому такий наратив є пропагандою та цілеспрямованим поширенням капітулянських настроїв щодо України, поширення міфу про неможливість поразки агресора
показати весь коментар
04.11.2023 10:48 Відповісти
Це ти про ісраель, то мабуть щось з річкою попутав.
показати весь коментар
04.11.2023 08:02 Відповісти
Похож на отца.Я бы сказал он его уже обскакал.
показати весь коментар
04.11.2023 07:23 Відповісти
Пошли вбросы.

Значит есть какое-то решение и начинают готовить 73% биомассы. Догоровняк с орками?

Пошло много критики клована. Готовят выборы?
показати весь коментар
04.11.2023 08:02 Відповісти
https://www.facebook.com/ulbashtoze?__cft__[0]=AZVOLlf_V9mdbJrxsjnzh2gVnt7UBjurr9zUy91jMUTL6yoQYkb-HwF_BezhdIWebpLKAk7ws1I-34tuAUhEIUQqmpCpzXryhVerCN9GWzrSNyMc8MITswtnwz1vLd9DGzU&__tn__=-UC%2CP-R Василь Зима

https://www.facebook.com/ulbashtoze/posts/3537872043130701?__cft__[0]=AZVOLlf_V9mdbJrxsjnzh2gVnt7UBjurr9zUy91jMUTL6yoQYkb-HwF_BezhdIWebpLKAk7ws1I-34tuAUhEIUQqmpCpzXryhVerCN9GWzrSNyMc8MITswtnwz1vLd9DGzU&__tn__=%2CO%2CP-R 11 год ·

«Дізнався про своє звільнення зі ЗМІ. Причини особисто не знаю. Спілкувався із Залужним, який також пояснити мені цього не зміг. Він відповідного подання не робив», - екскомандувач ССО ЗСУ генерал - майор Віктор Хоренко про кадрове рішення президента щодо свого звільнення. Звільняти командувача Сил спеціальних операцій, не ставлячи до відома ні його, ні його безпосереднього керівника генерала Залужного - done. А ой, і командувати цілим родом військ буде полковник. Добре хоч не прапорщик. Уже харашо. Цікаво, полковник хоч знає про своє призначення чи теж прочитає у ЗМІ? Бригаду має за правилами очолювати бригадний генерал, зазвичай генерал-майор, а в нас рід військ очолив полковник. А міг би лейтенант Баканов…. На худой конєц

Операція «Крабова пастка» - враження штабу чф рф , операція з виведення дипломатів в Кабулі в оточенні талібів, на яку не зважився жоден спецназ світу, вильоти в оточений Маріуполь - це все він, генерал Хоренко. Просто, щоб ви розуміли…

Немає більше сечі терпіти ці пекельні борошна. Напевно у когось лице в гармату.

P.S. Вчора мені писали: не вбивайте клин між Залужним і Зеленським. Ну я скромна фігура і навряд чи щось там вібʼю, але от читаєш таке і думаєш, що той клин в чиїсь іншій руці. І та рука точно не в пікселі
показати весь коментар
04.11.2023 08:32 Відповісти
Клин клином. Кувалдою по клину. Корупцією по перемозі. НовоЧерчілем по реальності. 😥
показати весь коментар
04.11.2023 09:47 Відповісти
Проблема в том, что никто толком не может сказать что такое "победа Украины"....
показати весь коментар
04.11.2023 10:02 Відповісти
Я скажу. Це вихід на кордони 91 року. Вступ до Євросоюзу і НАТО. А перед цим перемога над зрадниками. Інакше ніяк.
показати весь коментар
04.11.2023 11:35 Відповісти
ОК!
1. вихід на кордони 91 року
2. Расия кричит о возвращении своих (по их конституции) территорий и объявляет всеобщую мобилизацию.
3. Венгрия блокирует вступление Украины в НАТО
И ?

Как это дико не звучит, но вступить в НАТО мы можем только с согласия Расии. А для этого нужно пожертвовать часть территории....
показати весь коментар
04.11.2023 12:40 Відповісти
РАДНИКИ КРАСАВИ!!
Ну що вони мали робити? Вони намагаються пояснити ПреЗЕденту реальний стан справ, а він посилає їх туди, куди після зустрічі з Путіним посилав розвіддані. Мовляв, незважаючи на дані розвідки, я бачу, що Путін за мир.
Зараз же він побачив одні лиш перемоги, причому безпроблемні. Що робити?
От вони й вирішили: "Не доходить Шефу через голову, дійде через ... газету ,,TIME". І організували публікацію.
Коли ж Головний Адресат публікації загорлав: "Хто злив, хто посмів?", усі радники одказали: "То не я, то, мабуть, Арестович."
показати весь коментар
04.11.2023 16:00 Відповісти
Ермаку денег больше не дадут

Да и Зеленскому пора в отставку . Пока не сел на срок