10390 відвідувачів онлайн
28 595 235

Помічник Залужного Частяков загинув через вибух подарованої гранати, - Клименко

граната

Майор Геннадій Частяков загинув під час святкування свого дня народження, коли висмикнув кільце подарованої гранати.

Про це повідомив голова МВС Ігор Клименко в телеграмі, передає Цензор.НЕТ. 

Внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження.

"Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним. Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка. Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце. Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух", - пише Клименко. 

Він зазначає, що в квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу.

Раніше повідомлялося, що Частяков загинув унаслідок спрацювання невідомого вибухового пристрою. Цю інформацію підтвердив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. 

За інформацією Національної поліції України, трагедія сталася у житловому комплексі в с. Чайки на Київщині. Після отримання повідомлення про вибух поліція терміново прибула на місце події.

За попередньою інформацією, внаслідок підриву гранати загинув 39-річний військовослужбовець. Його 13-річного сина важко травмовано. Хлопець перебуває під наглядом лікарів.

Топ коментарі
+43
Вони дійсно вважають нас усіх ідіотами.
показати весь коментар
06.11.2023 22:55 Відповісти
+41
показати весь коментар
06.11.2023 23:04 Відповісти
+39
Петр Петров

@Rooftop564

Позавчора Зе прополоскав Залужного у пресі, вчора Умеров звільнив підлеглого Залужного -командувача ССО, сьогодні Безугла наїхала на Залужного у фейсбуці і щойно вбили помічника Залужного. Я нічого не пропустив?
показати весь коментар
06.11.2023 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
)) вони поставили цю зброю для використання під час бойових дій, а не для дурних подарунків...
показати весь коментар
07.11.2023 10:14 Відповісти
Ну якщо мізків немає, то до чого тут ті, хто поставив? Ви ж не пишете претензії в магазин, що сушили в мікрохвильовці кішку і в неї (чомусь) мізки вибухнули
показати весь коментар
07.11.2023 10:20 Відповісти
Не всех больных война убила. Но дело движется помалу.
показати весь коментар
07.11.2023 08:32 Відповісти
І до тебе дійде, чи ти хворий і думаєш, що "все умрут, а я останусь"
показати весь коментар
07.11.2023 09:50 Відповісти
Я ружье не разобранное в дом не занесу, не то что гранату. Так что правильная теория у Дарвина, правильная.
показати весь коментар
07.11.2023 10:35 Відповісти
А когда тебе его подарят, сразу же кинешься разбирать?
показати весь коментар
07.11.2023 10:53 Відповісти
Звичайно. Ще й подивлюся, чи не зарядив його якийсь довбень. Правила зберiгання зброi не дятли писали.
показати весь коментар
07.11.2023 11:30 Відповісти
Всі оці теорії видумують хворі на голову дебіли. Вони розраховані на розум зєльца та його їб@нутих виборців.
показати весь коментар
07.11.2023 09:32 Відповісти
Каким ********* надо быть чтобы дарить человеку гранаты, а именниник вдвойне придурок, еще и маленькому ребенку давать такие вещи..... Все мозги война отбила.........
показати весь коментар
07.11.2023 10:06 Відповісти
Яким ********* потрібно бути, щоб чеку виймати з гранати
показати весь коментар
07.11.2023 10:07 Відповісти
А они были, мозги?
показати весь коментар
07.11.2023 10:29 Відповісти
Майор Геннадій Частяков загинув під час святкування свого дня народження, коли висмикнув кільце подарованої гранати.
============
Що за **********? Та ще й для майора
показати весь коментар
07.11.2023 10:06 Відповісти
Важко сказати, людини вже немає і судити її... Але ось так по-дурості себе гранатою підірвати та ще й не на фронті... То без коментарів як кажуть
показати весь коментар
07.11.2023 10:36 Відповісти
ты вафел свой рот не открывай. молча плати налоги, за тебя их отправят на оружие украинцам. алкаш немецкий
показати весь коментар
07.11.2023 11:45 Відповісти
Очень глупая версия.
показати весь коментар
07.11.2023 10:16 Відповісти
... за цією версією... свідчення поліції дав особисто загинувший майор!! Бо так розписано.. хто крутив..хто забирав...хто висмикував кільце... ))) Хто ж так точно міг описати дії крім самого майора!? )))
показати весь коментар
07.11.2023 12:42 Відповісти
може я перебільшую, але це якими довбойобами треба бути, шоб дарувати або приймати в подарунок вибухівку, яка тебе може вбити від одного необережного руху. Є правила поводження зі стрілецькою зброєю, яку треба розряджкною зберігати в сейфі. А тут гранати по рукам пішли.
показати весь коментар
07.11.2023 10:28 Відповісти
Уверен на 100 %, что рашка тут не причём. Работа команды клоуна и предупреждение Залужному.
показати весь коментар
07.11.2023 11:21 Відповісти
ну... а ви впевнені, що команда клоуна не працює на рашку? бо я якось не впевнена... а в усьому іншому- погоджуюсь...
показати весь коментар
07.11.2023 20:18 Відповісти
Вот Вы как ... Да,конечно,с этой точки зрения может и так.
показати весь коментар
08.11.2023 12:50 Відповісти
ну загибель військового під час війни мене мало дивує. більше цікавить чи він мав якусь критичну роль в управлінні армією?
показати весь коментар
07.11.2023 11:27 Відповісти
Ні, він просто допомагав Залужному знайти книжку 1941 року про теорію наступальних операцій.
показати весь коментар
07.11.2023 11:32 Відповісти
От я дивуюсь, чому такі розумники, як ви, досі не на фронті? Без вас там Залужний точно не справляється, судячи з ваших коментів.
показати весь коментар
07.11.2023 20:20 Відповісти
Я згоден піти у штаб. Але бачу, що Залужний чомусь надає перевагу дебілам, які крадуть гранати зі служби, дарують один одному і граються ними разом з дітьми. Мабуть я не потягну такий "високий" рівень довбо&бізма .... Але чомусь ви дивуєтеся, що я не бажаю довірити своє життя таким командирам і планувальникам, які навіть власне життя по-дурному втратили ?
показати весь коментар
09.11.2023 12:56 Відповісти
Яке право мали ДАРУВАТИ гранати, які потрібні на фронті?
Яке право мав приймати такий подарунок?
Нашо ппяний хизувався перед синои?
І це ПОФЕССІЙНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ та ще й вищого ком составу????
Яке там НАТО.....
показати весь коментар
07.11.2023 11:36 Відповісти
Понты дешевые. Как он себе в очо ее не засунул без чеки. Просто поражаешся с тех кто правит страной. Я понию если бы это сделал пацан 19 лет после дембеля. Это просто треш
показати весь коментар
07.11.2023 11:58 Відповісти
Холопа саджають у тюрму за знайдений патрон.
Пани дарять одне одному ящики гранат....
показати весь коментар
07.11.2023 12:03 Відповісти
Хороша таки західна граната!
показати весь коментар
07.11.2023 13:13 Відповісти
Наснаги пану Залужному. Не сцятись зелених пид@рів. Хай його Бог береже. За вбивство його помічника суки ще відповідатимуть.
показати весь коментар
07.11.2023 13:54 Відповісти
Може ще і подарував її сам Залужний??? Альо, в Україні не те що кожен військовий, а мабуть кожна жінка чи дитина років з 14-15 знають що таке граната і як з нею поводитися. Такий зелений брєд не пролізе, ми не під коксом!
показати весь коментар
07.11.2023 18:43 Відповісти
Залужний і дружина загиблого нічого не писали про гранату. Вибухнув невідомий вибуховий пристрій під час розкриття одного з подарунків. Очевидне замовне вбивство чомусь хочуть списати на необережність недолугі органи.
показати весь коментар
08.11.2023 01:18 Відповісти
Сторінка 3 з 3