11185 відвідувачів онлайн
11 543 66

Зеленський увів Лупанчука до складу Ставки Верховного Головнокомандувача

зеленський

Президент України Володимир Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача, ввівши до Ставки нового командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України Сергія Лупанчука.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відповідний указ глави держави.

"Відповідно до статті 8 Закону України "Про оборону України", на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України постановляю… увести до персонального складу Ставки Верховного Головнокомандувача Лупанчука Сергія Костянтиновича - командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України; вивести зі складу Ставки Верховного Головнокомандувача В.Хоренка", - йдеться в указі.

Як зазначається, цей указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, 3 листопада президент України указом звільнив Віктора Хоренка з посади командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України та призначив на цю посаду Сергія Лупанчука.

Лупанчук має звання полковника. У відкритому доступі інформації про нього немає.

Топ коментарі
+23
Ага пишіть правильно зешмаркля ввела нового козиря в ставку.
показати весь коментар
07.11.2023 14:58 Відповісти
+19
малюк з зеленими бульками у носі грається, діловито пересуває кубіки у ставці.. дорослий зесланець дермак не налюбується на своє чадо
показати весь коментар
07.11.2023 15:04 Відповісти
+16
Зесрань, з окопу строчиш?
показати весь коментар
07.11.2023 15:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ага пишіть правильно зешмаркля ввела нового козиря в ставку.
показати весь коментар
07.11.2023 14:58 Відповісти
Тебе на фронті не хватає, дуньчик.. Вертайся, підеш в атаку з ахтоматом і усіх переможеш...
показати весь коментар
07.11.2023 15:16 Відповісти
Зесрань, з окопу строчиш?
показати весь коментар
07.11.2023 15:32 Відповісти
Бачу, як ти пердиш з дивану.. Грошенята хоч вчасно тобі дають за безмізкові висери?
показати весь коментар
07.11.2023 15:40 Відповісти
де налітає реакція Подлякоскотиняк- то точно людина Єрмакотатарівських плюс до складу військових керівників ! А ще, як говорить Кривонос - голосування по рішеннях чи пропозиціях Залужного не буде набирати достатню кількість голосів !
показати весь коментар
07.11.2023 15:45 Відповісти
Ботам зешмарклі вже на фронті
показати весь коментар
07.11.2023 15:50 Відповісти
А це хто такий? Почекаємо коментарів від військових.
показати весь коментар
07.11.2023 15:01 Відповісти
"зеленський ввів"-це і є коментар
показати весь коментар
07.11.2023 15:05 Відповісти
Ну і Хоренко теж він вводив!!! Зачекаємо на коментар справжніх військових!!!
показати весь коментар
07.11.2023 15:15 Відповісти
Питання чого Хоренко вирішив стати публічним та давати інтерв`ю?
Раніше за ним такого не було.
ССО ЗСУ завжді діють та живуть у тіні та ніколи з неї не виходять
показати весь коментар
07.11.2023 15:24 Відповісти
Як буданов?)))
показати весь коментар
07.11.2023 15:36 Відповісти
То інше. То не ССО
До речі своє завдання стабільно дезінформувати та на@обувати ворога чоловік непогано виконує, талановитий як актор розмовного жанру
показати весь коментар
07.11.2023 15:41 Відповісти
Як зеля?
показати весь коментар
07.11.2023 17:15 Відповісти
зважаючи на те, що Буданов дезінформував зовсім не росіян, а виключно українців, бо росіяни Буданова не дивляться і не читають - то кого ви маєте на увазі під ворогом?
показати весь коментар
07.11.2023 17:19 Відповісти
рашистську рфію, іран, рашистську **********, кндр
показати весь коментар
07.11.2023 17:37 Відповісти
Червінський, Хоренко,Бурба й ще скільки ця опубордельня замочить , так само як у терені міжнародки заткнули в небуття прекрасних українських дипломатів,змінивши їх на петушарних сексконсультантів
показати весь коментар
07.11.2023 15:49 Відповісти
Спіймали журналюги, от і поговорив. До речі Бурма як що я не помиляюсь, до звільнення, я теж про нього нічого не чув!!! Зачекаємо.
показати весь коментар
07.11.2023 16:00 Відповісти
Та ні. За сценарієм спланове інтерв`ю. Свій журналіст. Якась є причина.
За щось він хвилювався, якщо прийняв рішення стати публічним.
Під час розмови був скутим, стримував себе. Є причина більш конкретна
показати весь коментар
07.11.2023 16:03 Відповісти
Може, щоб захистити себе, Бурба теж так зробив, публічність не дає знищити!!! Судячи з останніх подій покидьків які готові знищити військових ще є багато!!!
показати весь коментар
07.11.2023 16:10 Відповісти
Червінський. Схема схожа
показати весь коментар
07.11.2023 16:11 Відповісти
підтримка бота ботом дає привід думати що ************ ОПУмародерня
показати весь коментар
07.11.2023 16:12 Відповісти
Його з тіні вже вивів найвеличніший
показати весь коментар
07.11.2023 18:27 Відповісти
це один і то й же "зелений" коментар, без дозволу і погодження на це справжніх військових!!!
показати весь коментар
07.11.2023 17:48 Відповісти
перше що насторожує
відкритої інформації про цю людину нема
друге, ця людина місяцями буде ознайомлюватися з справами, вивчати те що вже готове чи готувалось, це *****, в той час, коли орки наступають...
це на часі, ****
третє, по старих законах ЗСил, посадовець перших півроку не несе відповідальності ні за куй!!!!
то для чого ця рокіровка і кого нам в чергове підсунув ОПа???
що скаже сбу та ГУР,
є в когось з його оточення паспорт рф чи вже нема???
якийсь зелений пісдєс
показати весь коментар
07.11.2023 16:03 Відповісти
Якби про наші робочі ССОшні кадри була інфа у відкритому просторі, було б зовсім сумно.
показати весь коментар
07.11.2023 16:09 Відповісти
це означає що на весь світ сказати прізвище, ім"я та посаду в ССО можна
а хто він до цього
як став полковником,
де служив, де навчався секрет.
акуїтельно
показати весь коментар
07.11.2023 16:14 Відповісти
Ви про Червінського багато знаєте? Якби не "Вагнєргейт" і підстава з летовищем, взагалі б не чули і нічого не знайшли.
показати весь коментар
07.11.2023 16:18 Відповісти
чоловіче! не городи *****!
я не про чув, бачив а про вікіпедію
введи наприклад сирський
родився в раші, вчився в раші, що робив, де воював
і про любого є така інфі
про марченка залужного про моню
а цей що неопізнаний супернєв"***** секретний???
що він від вчора є носієм надсекретної інфи весь світ знає
а звідки він такий вилупився, *****, секрет
показати весь коментар
07.11.2023 16:27 Відповісти
неопізнаний супернєв"***** секретний
Спецпризначенці.
Командувач може бути навіть публічною людиною, як от Буданов.
Але оперативні співробітники на завданнях носять маски.
Здогадайтесь, чому.
показати весь коментар
07.11.2023 16:29 Відповісти
А чому немає НГШ у списку "Ставки ВГК"?
показати весь коментар
07.11.2023 15:02 Відповісти
малюк з зеленими бульками у носі грається, діловито пересуває кубіки у ставці.. дорослий зесланець дермак не налюбується на своє чадо
показати весь коментар
07.11.2023 15:04 Відповісти
Ага. Діло прояснюється.

Схоже, що це попередній команлуючий ССО послав ЗЄ щодо взяття Горлівки.
показати весь коментар
07.11.2023 15:06 Відповісти
Чушь, операции такого уровня это Залужный, Шаптала и Сырский, ССО - там каким боком, это армейская операция прежде всего.
показати весь коментар
07.11.2023 15:13 Відповісти
Тим боком, що він входив у ставку.

А навіщо ОПЗЄ вбили помічника Залужного? Він взагалі нічого не вирішував.
показати весь коментар
07.11.2023 15:40 Відповісти
Щоб побільше набрати приводів для зміщення Залужного , щоб попередити його - він наступний, невдалий замах на можливу присутність Залужного на вечері , для розхитування ситуації у військах й взагалі - ще перелічити варіанти ? Зеленський обісравшись навіть вибори відмінив - він точно не знає усіх завдань від Кремля Татарову з Єрмаком ,може таки наче з розвідками США та Братанії співпрацювати
показати весь коментар
07.11.2023 15:55 Відповісти
Україна перетворилася на "офісно-президентську республіку"

Тарас Шамайда

7 листопада, 2023 вiвторок

Дивний орган під назвою Офіс президента в системі органів державного управління потрібен приблизно так само, як возові п'яте колесо чи собаці п'ята лапа.

Ця структура, що відіграє зараз приблизно таку саму роль, як в УРСР відігравав ЦК КПУ (і розташована, до речі, в тій самій будівлі на Банковій, де був ЦК), не просто не приносить жодної користі, вона завдає величезної шкоди, руйнуючи конституційний лад і правове поле країни

А тепер офісні діячі знахабніли настільки, що почали роздавати вказівки армії та повчати її Головнокомандувача Валерія Залужного

Звичайно, величезна провина за те, що Україна перетворилася на "офісно-президентську республіку", лежить на депутатах керівної партії та урядовцях, які замість того, щоб бути реальною владою в країні, погодилися на роль обслуги Банкової. Але нікому і ніколи не пізно згадати про гідність, право й здоровий глузд. Бо це зайшло вже надто далеко.

І тут справа не в персоналіях чи партіях. Хто б не був президентом, і які б люди не сиділи на Банковій, так не повинно бути!

Закони має ухвалювати парламент, виконавчу владу здійснювати уряд, а канцелярія президента має забезпечувати роботу глави держави й поради давати йому, а не головкому Залужному, міністрам, депутатам чи журналістам.

Про автора. Тарас Шамайда, співкоординатор руху добровольців "Простір свободи"



згорнути коментар
показати весь коментар
07.11.2023 16:19 Відповісти
"Лупанчук має звання полковника. У відкритому доступі інформації про нього немає."

Джерело:

*
Прикольно.
Якийсь чорт з табакерки.
показати весь коментар
07.11.2023 15:14 Відповісти
За реальних бійців та командирів ССО ЗСУ Ви в інтернеті ніколи нічого не знайдете. Навіть сусіди не знають, хто саме у них сусід (и)
Для рашистів така інфа у преміум-сегменті сподівань та очікувань
показати весь коментар
07.11.2023 15:19 Відповісти
В ситуації, коли ублюдочне звільнення Хоренка набуло широкого негативного розголосу, умерови мали хоча б представити нового очільника ССО, дати суспільству загальну характеристику його здобутків.
Буданову ж можна киздіти цілодобово про спецоперації, до яких він НІБИ ЯК був дотичний...

Інакше сам умеров стає гіпер токсичним ще більшими темпами, ніж його попередник резніков.




показати весь коментар
07.11.2023 16:32 Відповісти
Політика завжди була, є та буде одним з найбруднішим занять, хто б цим і з якими намірами цим не займався. Із "вироком" біда, підтримую
Війна - це кров, смерть, біда, горе, сльози. Війну роблять люди. Одні з найкращих у нас це бійці ССО ЗСУ. Оскільки їхньою підготовкою щільно займаються наші найкращі Західні партнери та їхні специ, то кожен боєць та командри ССО, за якого стане відома особиста інфа - буде становити загрозу не тільки для себе і своїх рідних, а й для своїх побратимів.
Подивіться, будь ласка, інтервю Хоренка. Він розповідає за епізод, коли Воїн ССО потрапив до рашистського полону, а потім був обміняний. Так от, у полоні рашистів цікавили максимально особи операторів та командирів ССО, їхні близькі, місця проживання, коло спілкування, коло інтересів, місця служби та дислокації, транспортні засоби, тобто будь яка інфа за ідентифікацію.
Почитайте інтервю пана Романа Червінського на "УП", коли його запитали за проведені операції, то Роман відповів, що не може розповідати деталі, бо підставить побратимів та може зашкодити
Особиста інфа за командира та бійця ССО ЗСУ дуже чутлива та небезпечна тема, небезпечна саме для ССО, які насправді є насьогодні найкращими Воїнами ЗСУ
показати весь коментар
07.11.2023 17:35 Відповісти
Ну можна ж повідомити суспільству хоча б в якому роді військ Лупанчук отримав звання полковника.
КаZапи вже знають всю його біографію.
показати весь коментар
07.11.2023 17:57 Відповісти
Новопризначений підлеглий Головкома Валерія Залужного. Якщо він вважатиме за можливе та необхідне, то таку інфу Він або/та Генштаб нададуть. Їм разом воювати
показати весь коментар
07.11.2023 18:09 Відповісти
Його мав представити той, хто його призначав. умеров.
показати весь коментар
07.11.2023 19:59 Відповісти
Дивлячись з якою наглістю і швидкістю вони звільняють , убивають людей Залужного, нікого вони представлять суспільству і не збираються. Єрмак кого йому з рашки скажуть, того і поставе. А біографію потім зварганять для 73% голів.
показати весь коментар
07.11.2023 17:53 Відповісти
ФСБ прислало.
показати весь коментар
07.11.2023 15:20 Відповісти
Коли приїхала, свинособака??,
показати весь коментар
07.11.2023 15:31 Відповісти
Звертайся за адресою, до дерьмака з татаровим, вони кришують свинособак.
показати весь коментар
07.11.2023 16:34 Відповісти
Ну так норм же ж.

Буданова витягли з смітника і зробили генералом та командуючим.
Баканов взагалі був діркою від сраки, коли його головою СБУ призначили.

Це для шизанутих шахраїв норма - брати компетентну людину і заміняти на лояльного слизня.
показати весь коментар
07.11.2023 15:42 Відповісти
ЗЕлупанчук
показати весь коментар
07.11.2023 16:05 Відповісти
Как гаварится:
плох тот палковник, каторый "не мечтает" стать генералом
показати весь коментар
07.11.2023 15:22 Відповісти
Сергія Лупанчука призначив Умєров, а Умєрова пизначив Єрмак. Звідси Сєрьожа є "кадром Єрмака"...
показати весь коментар
07.11.2023 15:41 Відповісти
Так і залишилось таємницею чому зеленский прибрав Хоренка - і куди він пішов служити - бо міністр сказав одне, нарік інше. Таким спецами не бросаються. Знаючи люди кажуть шо Хоренко та загибель помічника Залужного це ціпок дії п'ятої колони у держперевороті дерьмака - людини котра не має ніких констітуційних обов'язкив.
показати весь коментар
07.11.2023 15:56 Відповісти
нуу, в той самий день, коли з'явився указ про звільнення Хоренка, була інфа, що його повертають назад в ГУР, де він і служив раніше.
показати весь коментар
07.11.2023 16:58 Відповісти
Умєров член делегації договорняків у перші місяці повномасштабної війни- за участю Резнікова, Арахамії, Абрамовича- на ньому штамп медійної авторитетності - ВІН КРИМЧАК, хоча це нічого не значить , Коли його призначали військові вже трубили що він Єрмаківський
показати весь коментар
07.11.2023 15:58 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=7zVJp4kISm0 https://www.youtube.com/watch?v=7zVJp4kISm0

⚡Єрмак, його друг і новий міністр оборони
показати весь коментар
07.11.2023 16:02 Відповісти
Коли Дерьмак був студентом Льоха Голденяйц в нього вів семінари і потім вони разом чимчикували в юриспруденції.
показати весь коментар
07.11.2023 17:54 Відповісти
А пам'ятаєте передвиборче: "За Лупана!"
показати весь коментар
07.11.2023 16:03 Відповісти
Операція по дискредитаціі главкома набира обертів.
Учень Бені прискорює поразку, а потім все звалить на війскових.
показати весь коментар
07.11.2023 16:31 Відповісти
...Но будет поздно. Залужный наш президент, эдак так, лет пяток "военной хунты"... Давай , зешмарклi, досвидос. А ШО ДЕЛАТЬ...ХЕХ...
показати весь коментар
07.11.2023 17:00 Відповісти
Ще один зрадник ?
показати весь коментар
07.11.2023 16:32 Відповісти
Дайте консерве набухнуть и вскрыться. Никада Штирлиц не был так близок к провалу... Вангую , там у него радистка "кэт" должна обрисоваться.
показати весь коментар
07.11.2023 17:05 Відповісти
У них вже вибори в голові
Готуватися до виборів? Громади на Київщині отримали загадкову телефонограму
https://glavcom.ua/authors/valeriy_ulianenko.html Валерій Ульяненко

Сьогодні, 13:39 glavcom.ua

https://glavcom.ua/country/politics/hotuvatisja-do-viboriv-hromadi-otrimali-zahadkovu-telefonohramu-967006.html?utm_source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0 https://glavcom.ua/country/politics/hotuvatisja-do-viboriv-hromadi-otrimali-zahadkovu-telefonohramu-967006.html?utm_source=gravitec&utm_medium=push&utm_campaign=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0#page_comments 0



Голови громад мають зібрати певні дані та внести їх до спеціальної таблиці

фото з відкритих джерел

Чиновники підтвердили отримання листів, але робити офіційні заяви з цього приводу бояться

Районні державні (військові) адміністрації громад, зокрема, на Київщині, отримали листи, які свідчать про підготовку до виборів. Їх суть полягає у тому, що центральна влада вимагає сформувати політичні паспорти громад, пише «https://glavcom.ua/publications/terminova-telefonohrama-jak-vertikal-prezidenta-hotujetsja-do-viboriv-966866.html?fbclid=IwAR1OH59ANuz0VRXlGl2IF65urw-k73GbIdmqFPNZdtY8cY2h7gQ8W4AkJqc Главком ».

Повідомляється, що начальник Гостомельської селищної військової адміністрації надіслав листи головам громад Бучанського району.

https://glavcom.ua/img/forall/u/296/75/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B0.jpg

Обласна адміністрація дала «усне розпорядження», а ось районні вже передали його далі на папері

«Відповідно до усного доручення Київської обласної державної (військової) адміністрації, Бучанська районна державна (військова) адміністрація просить надати дані щодо політичної ситуації у територіальних громадах району, шляхом заповнення політичного паспорта, що додається», - йдеться у телефонограмі обласної адміністрації.

Окрім деокупованого Бучанського району, офіційні листи отримали і голови територіальних громад Білоцерківського району від районної державної адміністрації. Їх зобов'язують «у максимально стислі терміни» опрацювати низку питань та надати звіти.

https://glavcom.ua/img/forall/u/296/75/%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82.jpg

Під час війни Білоцерківська РВА вирішила з'ясувати суспільно-політичну ситуацію у районі

Додаток до листів містить таблицю, в яку треба внести дані стосовно голови громади, а також його планів на наступні вибори. Окрім цього, необхідно надати оцінку лояльності місцевого керівника до влади, з'ясувати партійні уподобання міського чи селищного голови.

https://glavcom.ua/img/forall/u/296/75/%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0.jpg

Київ хоче знати про політичну ситуацію на місцях. Чиновникам розробили табличку, яку потрібно заповнити

Серед «завдань» територіальних громад ціла «політична розвідка» - з'ясування розкладів в таборах як самої влади, так і опозиції. Також треба назвати кандидатів, які збираються змагатися за посаду голови громади на виборах, дата яких нікому ще невідома.

Місцеві ради підтвердили отримання листів, але коментувати офіційно ситуацію чиновники бояться. В той самий час голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко у своєму коментарі все заперечив, однак на той момент він ще не знав, що журналісти мають на руках всі документи.

Нагадаємо, у понеділок, 6 листопада, президент України Володимир https://glavcom.ua/country/politics/vibori-pid-chas-vijni-zelenskij-zrobiv-oholoshennja--966867.html Зеленський назвав безвідповідальними вкидання в українське суспільство заяв про вибори під час повномасштабної війни з Росією. Він зазначив, що зараз не час для широких святкувань чи інших зухвалих речей у тилу, які є неприйнятними в умовах під час війни і коли військові живуть зовсім іншими емоціями.
показати весь коментар
07.11.2023 17:10 Відповісти
Дерьмак вирішив, що Хоренко "не наш".
показати весь коментар
07.11.2023 17:59 Відповісти