Міноборони розпочало проєкт рекрутингу до ЗСУ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МО.
Відповідний договір підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв. Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно.
"Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. В найближчий час в рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями", — повідомила Калмикова.
У Lobby X зауважили, що мають великий досвід у пошуку кадрів для ЗСУ. "Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили", — сказав Грезєв.
Зазначається, що Міноборони веде переговори з низкою інших учасників ринку працевлаштування.
Подивитись які вакансії шукають у ЗСУ вже зараз можна за посиланням.
широкоговисокого командира можуть перевести куди завгодно. А от вийти із армії вже ніхто не дасть якщо нема конкретних підстав при яких можна взагалі не мобілізуватись. Короч, зеленим муфлонам не вистачає духу справедливо мобілізувать всих, а тому підтягують найобки.