4906 відвідувачів онлайн

Rheinmetall поставить Україні 25 танків Leopard 1 у 2024 році

леопард,leopard

Уряд України уклав контракт з німецьким оборонним концерном Rheinmetall на постачання систем Leopard 1, зокрема 25 основних бойових танків Leopard 1A5, п’яти броньованих евакуаційних машин Bergepanzer 2 та двох танків для навчання водіїв. Поставки заплановані на 2024 рік.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення компанії.

"Замовлення, що фінансується Німеччиною і вартістю кілька мільйонів євро, також включає навчання, логістику, запасні частини, технічне обслуговування та інші допоміжні послуги", - йдеться в повідомленні.

За даними концерну, системи Leopard 1 нині проходять капітальний ремонт на заводах Rheinmetall в Унтерлюсі й Касселі та готуються до використання.

Rheinmetall продовжує підтримувати Україну постійними поставками тактичних машин. Раніше групі було доручено поставити Україні 80 бойових машин піхоти Marder. Більшість із них уже перебувають у країні, де довели свою стійкість у поточних операціях, наголосили у компанії.

Також Rheinmetall готовий поставити ще 20 БМП Marder, як тільки отримає відповідне замовлення.

Наприкінці 2023 року - на початку 2024 року Україна також отримає п'ять аеромобільних машин Caracal. Крім того, за дорученням урядів Нідерландів та Данії наступного року група поставить Україні 14 танків Leopard 2A4. Крім техніки, Rheinmetall допомагає ЗСУ боєприпасами, дронами, медичним обладнанням тощо.

Нагадаємо, сьогодні Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги, до якого, зокрема, увійшли 10 танків Leopard 1A5.

Топ коментарі
+4
Русня на день більше втрачає, і нічого.
Чим вони там воювати з росією зібрались?
показати весь коментар
14.11.2023 12:55 Відповісти
+3
Це машини на рівні т62, тільки з кращою гарматою і прицілом. Броня сильно поступається ******** танкам. Звичайно вибирати не приходиться, але це значить, що з бронетехнікою не добре.
показати весь коментар
14.11.2023 13:49 Відповісти
+2
до 2030 года
показати весь коментар
14.11.2023 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
до 2030 года
показати весь коментар
14.11.2023 12:53 Відповісти
до 2030 года - 7 умножим на 25 = 175 - неплохо
кацапка набиулина заявила что до 2030 года росия выйдет и рецесии и тогда можно понизить ключевую ставку с 15% немного ниже
показати весь коментар
14.11.2023 13:04 Відповісти
Путин : *Эльвира почему рубль падает ?*---Эльвира :*Слава Украине Владимир Владимирович*
показати весь коментар
14.11.2023 13:14 Відповісти
З 27.10 - 16%, не треба пистіти. І Україна на зовнішньому фінансуванні, це трошки інша ситуація, якщо ви в темі.
показати весь коментар
14.11.2023 13:58 Відповісти
З 28.07 була 22, з 15.09 була 20. Зараз 16%. Не в тому квещен, Україна отримує половину свого ВВП як допомогу від країн донорів, валютою, грошей вистачає. А рашка ніде нічого взяти не може, бо санкції, тільки те що вторгує чи надрукує. Второпав кацапе? Скоро вам кірдик...
показати весь коментар
14.11.2023 14:18 Відповісти
Так що нам їх вдочерити? ...З швабри на бутилку, і кувалдой шльоп...
показати весь коментар
14.11.2023 14:28 Відповісти
Хіба українці кидають в бій танки як росіяни що їх на пару днів вистачить? І як ще росіяни не завоювали всю Україну?
показати весь коментар
14.11.2023 12:57 Відповісти
Вам лєчітся нуно - вы ДЕТЯ верующее в фейки
показати весь коментар
14.11.2023 13:02 Відповісти
Ви лікар? Сумніваюся
показати весь коментар
14.11.2023 13:05 Відповісти
Русня на день більше втрачає, і нічого.
Чим вони там воювати з росією зібрались?
показати весь коментар
14.11.2023 12:55 Відповісти
якщо русня стільки втрачає - Німеччині нічого не загрожує в найближчі десятиліття
показати весь коментар
14.11.2023 13:01 Відповісти
А ви знаєте, скільки русня робить і готується робити? Явно більше 25 танків на рік.
показати весь коментар
14.11.2023 13:08 Відповісти
до 100 танків - реально 70-80
Україні танки постачають крім Німеччини також інші США, та союзники
показати весь коментар
14.11.2023 13:11 Відповісти
Ви впевнені у цих даних?
показати весь коментар
14.11.2023 13:13 Відповісти
Здається мені у них це в місяць! Тому є над чим працювати.
показати весь коментар
14.11.2023 14:17 Відповісти
у місяць у них 15-20 танків. це те, що пропагандони самі кажуть, значить реально - десяток.
показати весь коментар
14.11.2023 15:00 Відповісти
Вы на серьезных щах пытаетесь сравнивать леопарда 1 и т72б3, т80бвм и т90м?)
показати весь коментар
14.11.2023 15:13 Відповісти
як там 250 танків Леопард 1 до першого червня цього року, прийшли? =)
показати весь коментар
14.11.2023 13:26 Відповісти
Це машини на рівні т62, тільки з кращою гарматою і прицілом. Броня сильно поступається ******** танкам. Звичайно вибирати не приходиться, але це значить, що з бронетехнікою не добре.
показати весь коментар
14.11.2023 13:49 Відповісти
І приціли і тепловизор, і стабілізація краща, а тому дальність враження більша. А броня пробивається ******** боеприпасом люба.
показати весь коментар
14.11.2023 14:02 Відповісти
Итого к весне-лету 2024 у ВСУ окажется полторы сотни Леопардов-1, скорее всего пойдут на вооружение в танковые батальоны 5-ти новых мехбригад, которые как раз и доформируют к тому времени...
показати весь коментар
14.11.2023 14:01 Відповісти
ОГО... і два хамві!!!!
p.s. "чому наступ буксує?" (с)
показати весь коментар
14.11.2023 14:55 Відповісти
На фото Leopard 2А5, а не Leopard 1.
показати весь коментар
14.11.2023 16:38 Відповісти