11727 відвідувачів онлайн
4 723 28

рф збільшить виробництво снарядів "Краснополь" із лазерним наведенням, - британська розвідка

краснополь

росія планує збільшити виробництво 152-мм артилерійських боєприпасів "Краснополь-М2" і покращити їх характеристики використання у поганих погодних умовах. Таке рішення є спробою більш ефективно використовувати виробничі потужності.

Про це йдеться у звіті британської розвідки, передає Цензор.НЕТ.

"росія оголосила, що збільшить виробництво своїх 152-міліметрових артилерійських боєприпасів з лазерним наведенням "Краснополь-М2" і покращить характеристики використання снарядів у поганих погодних умовах. Російська артилерія вже досягла певного успіху з "Краснополем-М2", часто використовуючи їх для точного наведення на окремі українські транспортні засоби.

Оборонна промисловість рф не може виробляти достатньої кількості звичайних боєприпасів. Заплановане збільшення виробництва "Краснополя", найімовірніше, є спробою більш ефективно використовувати виробничі потужності", - йдеться у звіті.

Як зауважили у Міноборони Британії, росія використовує безпілотні літальні апарати для позначення цілей для "Краснополя", спрямовуючи на ціль лазерний промінь.

"Однак хмарність була ключовим фактором, що обмежував ефективність снаряда, оскільки його лазерний детектор не встигає виявити лазерну енергію та маневрувати для удару. Російська промисловість, ймовірно, спробує поліпшити льотні характеристики "Краснополя-М2" і скоротити час лазерного виявлення", - зауважили у Міноборони Британії.

"З наближенням зими цілком ймовірно, що доступ росії до вдосконалених високоточних боєприпасів стане одним із ключових чинників її оперативної діяльності в Україні", - додали у британській розвідці.

Топ коментарі
+14
нічого-нічого. а ми почекаємо наш мільйон снарядів...
показати весь коментар
14.11.2023 14:54 Відповісти
+10
Да, можно конечно смеяться над рашистами. Но в реальности мы видим как импотентный Запад и США дают рашистам время на восстановление и наращивание военной мощи. Потом будут опять хвататься за голову. Такое ощущение что Запад не может жить не имея перед собой сильного противника.
показати весь коментар
14.11.2023 15:22 Відповісти
+8
Что не возьми, всё увеличили. КАБами засыпают каждый день по 100 штук.
А помощь Украине наоборот всё ниже. Перспективы нерадужные.
показати весь коментар
14.11.2023 15:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нічого-нічого. а ми почекаємо наш мільйон снарядів...
показати весь коментар
14.11.2023 14:54 Відповісти
Краснополь Стоимость экземпляра 35 тыс. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B0%D1%80_%D0%A1%D0%A8%D0%90 долл. США https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C_(%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B5%D0%BC%D1%8B%D0%B9_%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%B4)#cite_note-1

копійки....
показати весь коментар
14.11.2023 16:02 Відповісти
Луч розробив свій аналог - Квітник, якщо не помиляюсь

ЗЄля-***, де наші Квітник, Вільха2, Богдана ? 👿

Чекаємо на "міліон алих роз" від НАТИ? 👿
показати весь коментар
14.11.2023 16:20 Відповісти
Санкції ? Ні , не чули такого .
показати весь коментар
14.11.2023 14:55 Відповісти
Что не возьми, всё увеличили. КАБами засыпают каждый день по 100 штук.
А помощь Украине наоборот всё ниже. Перспективы нерадужные.
показати весь коментар
14.11.2023 15:03 Відповісти
А де віччизнняніКАБИ? Авіабомбу світі вистачає. Модуль УМПК- не технологічнійший ніж безпілотник.
показати весь коментар
14.11.2023 15:07 Відповісти
Украинский ВПК так и лежит на печи, ждёт пока американцы очередное вундерваффе доставят.
показати весь коментар
14.11.2023 15:11 Відповісти
Український ВПК- аналог вашого російського, тільки грошей менше. Але це не надовго. Ще рік- у вас вичерпається державний ресурс для маштабного інвестування.
Єдине, що якісно відрізняє- український ВПК-значно більша доля приватних виробників, але це дуже добре.
показати весь коментар
14.11.2023 15:17 Відповісти
😂
показати весь коментар
14.11.2023 15:20 Відповісти
Він взагалі пластом лежить і швидше мертвий,ніж живий.
показати весь коментар
14.11.2023 15:58 Відповісти
"росія оголосила..." навіть кацапи вже зрозуміли що вірити обіцянкам х#йла себе не поважати. Хай планує х#йло збільшення виробництва .... у наступному столітті)))
показати весь коментар
14.11.2023 15:04 Відповісти
Для високоцінних цілей Україні потрібно або придбати DHY322, або розробити власну версію контрзаходів.
показати весь коментар
14.11.2023 15:10 Відповісти
*****, нам би до вечора протриматись, а там Великий Зелебоб всіх "пабедіт"...
показати весь коментар
14.11.2023 15:11 Відповісти
Замудодзвонить👿
показати весь коментар
14.11.2023 16:21 Відповісти
Хмари заважають? А дешева димова завіса справиться з лазерним наведенням? Цікаво чи можна наводити зброю на саме джерело лазерного променю? ... Думаю що ефективні засоби притидії будуть знайдені і застосовані. Кацапським "громадним планам" "по любасу" облом...
показати весь коментар
14.11.2023 15:13 Відповісти
так, елементарна димова завіса і фсьо...
показати весь коментар
14.11.2023 16:22 Відповісти
Да, можно конечно смеяться над рашистами. Но в реальности мы видим как импотентный Запад и США дают рашистам время на восстановление и наращивание военной мощи. Потом будут опять хвататься за голову. Такое ощущение что Запад не может жить не имея перед собой сильного противника.
показати весь коментар
14.11.2023 15:22 Відповісти
Гра в "піддавки" за рахунок України.
Імітація допомоги, імітація санкцій. І таке саме лайно всередині України. Але жодного "договорняка", звичайно, "немає".
показати весь коментар
14.11.2023 15:39 Відповісти
Большие дяди играют в большие шахматы где фигуры у них люди, Когда большим дядям нужно за бесценок скупить все акции или недвижку они придумывают мировой кризис. А поводом для кризиса может быть или война или коронавирус или чего то еще придумают чтобы все обосрались от страха. Не думали как ето может быть что вчера нефть стоила минус 30, а завтра уже +100? Думаете перебои с нефтью были или что то другое? Кому то просто понадобилось сбить цены на нефть а теперь задрать их до небес и на етом заработать триллионы$$$$. Думаете ХАМАС и палестинцы сами что то решают в етом мире? Или террористы заботятся о людях ? Или скорее кому то просто нужно был повод поднять цену на нефть начав войну на ближнем востоке. Откуда по вашему террористы берут на войны миллиарды долларов и почему семьи террористов спокойно себе живут в цивилизованных странах где их никто не трогает.
показати весь коментар
14.11.2023 16:13 Відповісти
Лідери Хамасу доларові міліардери, їх давно можна було внести в санкційний список...

А ще добавлю до вашого списку що у великих дядьок є ще багато цілей крім грошей які вони можуть надрукувати скільки потрібно, тому що через свої банки делегують представників до ФРС, і гроші для них більше як інструмент....... одна із них це скорочення споживання світових ресурсів шляхом інфляції...
показати весь коментар
14.11.2023 16:26 Відповісти
Зачем большим дядям сокращать потребление мировых ресурсов? Они же на продаже етих ресурсов себе капиталы зарабатывают. Наоборот вся економика мира идет на все большее и большее потребление ресурсов. Те же айфоны и автомобили которые раньше годами использовались теперь пропагандируют и даже заставляют что их нужно менять каждые пол года чтобы не выглядеть чмом в глазах общества. И деньги то они напечатать могут но что они за них купят если им никто не продаст ничего. Вот и периодически запугивают весь мир кризисом чтобы люди вынуждены были продавать за копейки все что имели. Вот где то с конца 2024 года заканчивается цикл падения и начинается цикл роста. Будем наблюдать новости как все в мире вдруг стало хорошо и красочно и войны вдруг закончатся. Каким способом они ето сделают ето уже другой вопрос.
показати весь коментар
14.11.2023 16:58 Відповісти
Тому що куля не резинова
показати весь коментар
14.11.2023 20:30 Відповісти
декілька десятків дронів відправити б на завод по виробництву
показати весь коментар
14.11.2023 15:43 Відповісти
мацкву бомбити треба, а вони нам шторми поштучно видають..
показати весь коментар
14.11.2023 16:18 Відповісти
Може вони за касапів??
показати весь коментар
14.11.2023 16:19 Відповісти
А якщо приміняти таку систему як в Т90 коли детектор засікає лазерний промінь з беспілотника, спрацьовує автоматично димова завіса... єдина проблема це мабуть засвітка сонцем
показати весь коментар
14.11.2023 16:20 Відповісти
Кожного дня все "веселіше". Кожного дня вспливає новина, на параші збільшили кількість ракет, на параші збільшилось виготовлення ланцетів, параша отримала зброю і мільон снарядві від своїх підарасів-поплічників.

А в Україні свої новини кожного дня, типу - цей ******* стільки то мільйонів, той ******* стільки то мільйонів, судя взяв взятку, на асфальт виділили стільки то мільйонів, запустили ремонт тротуарів, на такій то вулиці стартує уклданяя бруківки. Короче типовий день в Україні, все йде по плану.

От тільки є ще сумна сторона кожного дня, люди і діти наші гинуть, але ж це не мішає красти бабло і стелити асфальт, правда тварі при владі які крадуть всьо і вся?! Ви сволочі, що би виздихали разом з кацапами. Ви коли падлюки нажретесь?

Це-***** нонсенс щоб циновники країни на яку напали, робили все щоб програти цю війну. Щоб вам і вашим нащадкам ніде спокою не було.
показати весь коментар
14.11.2023 17:16 Відповісти