10452 відвідувача онлайн
4 301 13

Схема переправлення ухилянтів через кордон виявлена на Буковині, - ДПСУ

ухилянти

Неподалік державного кордону в Чернівецькій області прикордонники затримали організатора незаконного переправлення осіб через кордон та двох його поплічників. Також затримали чоловіка призовного віку, який планував потрапити до сусідньої країни.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Схема мала наступний вигляд: організатор мав координувати дії всіх учасників оборудки, визначаючи час та маршрути руху до лінії державного кордону. Його помічник мав відвозити "клієнта" у вказане місце, а далі підключався провідник, до обов’язків якого входило супроводження чоловіка на територію Румунії. За таку подорож замовник заплатив 5 тисяч доларів.

Прикордонники обірвали схему в момент передачі "туриста" провіднику. 

За даним фактом до Чернівецької окружної прокуратури направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 332 Кримінального кодексу України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України".

Топ коментарі
+10
Які таланти правоохоронних органів в нас виявляється є. Щодня все нові і нові схеми переправи ухилянтів виявляють. А от виявити купу зрадників в держорганах, арештувати корупціонерів там же, чи хоча б виявити точки по продажу наркоти, яких у мене в місті пара десятків, і це лише тих, хто працює роками і не ховається, не можуть! Яка дивна вибірковість!
Попередню генерацію воєнкомів-мільйонерів не бачили, аж поки журналісти не нарили інформацію про одеського. А тепер тиша про нинішніх і про їх бізнес. Одні лише ухилянти що лізуть лісом через кордон.
показати весь коментар
15.11.2023 00:34 Відповісти
+3
интересно, а что по поводу работы погранцов с другой стороны? тоже пропускают за долю малую?
показати весь коментар
15.11.2023 00:05 Відповісти
+3
Цікавий нюанс - "ухилянти" лежать мордами в землю, а їхній слуга, ну той що Тупой Собачій Рот, вальяжно сьорбав каву сидячи в кріслі))
показати весь коментар
15.11.2023 06:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
интересно, а что по поводу работы погранцов с другой стороны? тоже пропускают за долю малую?
показати весь коментар
15.11.2023 00:05 Відповісти
А якщо офіційно продавати "белый билет".. ??
показати весь коментар
15.11.2023 00:13 Відповісти
До речі, у багатьох країнах така схема колись діяла. Зокрема, у Франції під час Кримської війни, наприклад...
показати весь коментар
15.11.2023 00:54 Відповісти
Які таланти правоохоронних органів в нас виявляється є. Щодня все нові і нові схеми переправи ухилянтів виявляють. А от виявити купу зрадників в держорганах, арештувати корупціонерів там же, чи хоча б виявити точки по продажу наркоти, яких у мене в місті пара десятків, і це лише тих, хто працює роками і не ховається, не можуть! Яка дивна вибірковість!
Попередню генерацію воєнкомів-мільйонерів не бачили, аж поки журналісти не нарили інформацію про одеського. А тепер тиша про нинішніх і про їх бізнес. Одні лише ухилянти що лізуть лісом через кордон.
показати весь коментар
15.11.2023 00:34 Відповісти
Ще один невірун в перемогу
показати весь коментар
15.11.2023 00:54 Відповісти
десь у мережі ютуб попався ролик, на якому один із втікачів розповідав - як він втік у Румунію.
Гірськими стежками, провідник, на тій стороні чекав хтось із авто, аби відвезти у райцентр чи куди для оформлення як біженець. Багато не вірило і вважали, що то кидалово. Приїдеш, гроші візьмуть, поведуть кудись а тут раз і погранці з'явилися. І всім добре окрім отого, що гроші дав.
дуже схоже, що це якраз той маршрут, про який я цілком випадково наткнувся, схоже що якогось лоха заманили. навіщо відслідковувати , ночами не спати, коли можна в мережах давати об'яви, а потім на кордоні ловити.
показати весь коментар
15.11.2023 01:41 Відповісти
Давайте говорити правду- населення прикордонних областей ЗАВЖДИ займалось контрабасом, схеми у них відпрацьовані і наладжені , як з нашої сторони, так і з суміжної. Змінився тільки "товар". Так що тут нічого дивного. "Ловлять" енний процент від цілого потоку "товару" - потрібно ж показати "діяльність". Далі в справу вступає таблиця ділення аж до...до...до. Для підтвердження "діяльності" скидується інфа в ЗМІ-от які ми круті... Схема працює бездоганно і хрен хто її буде ламати - хто такий дурний різати курку, яка несе золоті яйця...
показати весь коментар
15.11.2023 05:32 Відповісти
Цікавий нюанс - "ухилянти" лежать мордами в землю, а їхній слуга, ну той що Тупой Собачій Рот, вальяжно сьорбав каву сидячи в кріслі))
показати весь коментар
15.11.2023 06:12 Відповісти
шо вы гаварите,и больше не перейдут никогда?
показати весь коментар
15.11.2023 06:26 Відповісти
Сколько чудных открытий нам преподносят каждый день. А вывод один. И чего не коснись ничего у нас нет.
Граница не на замке, шастает кто хочет.
ПВО на атомных станциях никогда и не было.
Охрана этих станций сотнями в плен сдается.
Это все поменять тоже нельзя, в конституции не прописано.
Это малый перечень.
показати весь коментар
15.11.2023 06:47 Відповісти