9061 відвідувач онлайн
2 341 11

Окупанти атакували теплоелектростанцію ДТЕК у прифронтовій області, серйозно пошкоджено обладнання

пожежа,тес,словянськ

Вночі росіяни обстріляли одну з теплоелектростанцій ДТЕК у прифронтовій області, серйозно пошкоджено обладнання. Без постраждалих.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ДТЕК.

"Російські терористи знову атакували теплоелектростанцію ДТЕК у прифронтовому регіоні. Через обстріли окупантів на ТЕС серйозно пошкоджено обладнання. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок обстрілу без світла та води залишився один з населених пунктів поруч зі станцією.

Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків та вночі оперативно відновили енергопостачання. Наразі працюють над поверненням води в місто.

Топ коментарі
+3
Яка там на кацапстані найближча до України ТЕС?
показати весь коментар
16.11.2023 09:55 Відповісти
+3
Ціле літо зевлада локшину вішала на вуха"мудрому 73% наріду",що прийняли міри по захисту критичної інфраструктури ДТЕК ,а на ділі 0 помножили на 0,ахметов придбав черговий пентхаус в Лондоні за 122 млн,я радий за зелохторат який "нукакнибудьперебется" ..
показати весь коментар
16.11.2023 10:03 Відповісти
+2
Враховуючи що атаки рашистів по енергетичній інфраструктурі України стають все частішими можливо зробити висновки що московсько-нацистський агресор дійсно не в змозі змінювати свою тактику і стратегію і це треба використовувати проти нього!!!
показати весь коментар
16.11.2023 09:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Враховуючи що атаки рашистів по енергетичній інфраструктурі України стають все частішими можливо зробити висновки що московсько-нацистський агресор дійсно не в змозі змінювати свою тактику і стратегію і це треба використовувати проти нього!!!
показати весь коментар
16.11.2023 09:52 Відповісти
Яка там на кацапстані найближча до України ТЕС?
показати весь коментар
16.11.2023 09:55 Відповісти
Лідор казав буде відповідь,а чи буде ?
показати весь коментар
16.11.2023 10:01 Відповісти
вже записав ..скоро прокрутить..)
показати весь коментар
16.11.2023 10:07 Відповісти
Там їх дойуха. Аж в очах рябить. Бєлгородська і Ростовська області - чудово вписуються у концепцію. Як раз біля шебекіно є..
показати весь коментар
16.11.2023 10:12 Відповісти
Ціле літо зевлада локшину вішала на вуха"мудрому 73% наріду",що прийняли міри по захисту критичної інфраструктури ДТЕК ,а на ділі 0 помножили на 0,ахметов придбав черговий пентхаус в Лондоні за 122 млн,я радий за зелохторат який "нукакнибудьперебется" ..
показати весь коментар
16.11.2023 10:03 Відповісти
ну треба ж ніщому десь жити..
показати весь коментар
16.11.2023 10:10 Відповісти
Так они же сказали что до конца 2024 закончат. Так что время еще есть. Вот только останутся ли объекты для защиты...
показати весь коментар
16.11.2023 10:30 Відповісти
Керівництво ДЕТЕК, разом з їх отим власником, що купив черговий маєток у Великій Британії за 112 млн дол для себе, мали час і розум та гроші, щоб тепер ВІДПОВІДНО реагувати на дії московитів!
А ШМИГАЛЬ завчасно на посаді цим опікуватися, а не плямкати на засіданні губами, про щось неважливе для сьогодення в Україні!

Уряд несе персональну відповідальність за дії та бездіяльність, це не козирю, кататися до США, як на Троєщину в пивнушку
показати весь коментар
16.11.2023 10:46 Відповісти
За стільки часу неможна було накрити бетоном чи перенести під землю
показати весь коментар
16.11.2023 11:18 Відповісти
Сіндзе,або Або

@oUqXP4RXQRmPtlw

************@ть. Где твоя потужна відповідь? Де палаючи енергооб'екти московії? Коли вже кацапи відчують на собі всі прелесті війни? Вибачайте за емоції, місто вночі знову обстріляли,зникло світло, немає опалення.
показати весь коментар
16.11.2023 13:16 Відповісти