8968 відвідувачів онлайн
2 349 50

Телемарафон залишається інструментом для боротьби з фейками, - Мінкульт

телемарафон

У Мінкульті вважають, що телемарафон "Єдині новини" є важливим інструментом для боротьби, зокрема, із фейками.

Про це заявив в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Телеканали об'єдналися добровільно. Марафон залишається інструментом, корисним, в тому числі для боротьби з фейками. В умовах дефіциту рекламних бюджетів для телеканалів участь у марафоні є виходом із ситуації", - сказав він.

На запитання, наскільки марафон може довго існувати після перемоги, Карандєєв зазначив, що це питання, на яке ми можемо відповідати лише гіпотетично, але те, про що можемо говорити точно - рекламні бюджети вже потроху зростають з відновленням економічної діяльності в Україні.

Топ коментарі
+45
Телемарахвон - сам фейк.
показати весь коментар
16.11.2023 13:27 Відповісти
+40
показати весь коментар
16.11.2023 13:35 Відповісти
+31
А на*** блокують 5-й, Прямий і Еспресо у широкому цифровому сегменті ?!
показати весь коментар
16.11.2023 13:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Телемарахвон - сам фейк.
показати весь коментар
16.11.2023 13:27 Відповісти
А кто определяет что фейк а что не фейк! ОПа????
показати весь коментар
16.11.2023 13:45 Відповісти
срана помийка,а не марахфон
показати весь коментар
16.11.2023 14:10 Відповісти
тобто тепер боротьба з фейками тепер з нами назавжди.
показати весь коментар
16.11.2023 13:27 Відповісти
А на*** блокують 5-й, Прямий і Еспресо у широкому цифровому сегменті ?!
показати весь коментар
16.11.2023 13:31 Відповісти
ну сказано ж - БОРОТЬБА. Шо неясно?
показати весь коментар
16.11.2023 13:40 Відповісти
Тому що вони не приєдналися добровольно!
показати весь коментар
16.11.2023 20:01 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2023 13:35 Відповісти
Боротьба самим з собою - тяжка праця. Довбойоби.
показати весь коментар
16.11.2023 13:27 Відповісти
Телемарафон залишається інструментом зомбування тих, хто ще його дивиться.
показати весь коментар
16.11.2023 13:28 Відповісти
Не тільки.
Ще й місцем, куди можна прилаштувати ватних журнашлюх, кварталівок, жОн корумпованих єксрадників завгоспа і "харашоПрибарахліться".
показати весь коментар
16.11.2023 14:02 Відповісти
ТелеЗомбоФон...
показати весь коментар
16.11.2023 13:28 Відповісти
"Телеканали об'єдналися добровільно."

А хто добровільно не об'єднається (як 5ий, наприклад), у того заберемо ліцензію.
показати весь коментар
16.11.2023 13:29 Відповісти
Пхахахаха. Втирають дичину як в якомусь дитсадку.
показати весь коментар
16.11.2023 13:29 Відповісти
В інструменту відємна продуктивність.
показати весь коментар
16.11.2023 13:30 Відповісти
Назвіть його вже "Праграма "Время" та залиште один канал Центрального телебачення.
показати весь коментар
16.11.2023 13:30 Відповісти
Для боротьби з опозицією.
показати весь коментар
16.11.2023 13:30 Відповісти
На Эспрессо голосование сейчас. 90% против говномарафета, 10% за.
Вот пусть эти 10% за него и платят.
показати весь коментар
16.11.2023 13:30 Відповісти
Ваш сраний ************ і є абсолютний фейк, яким ви засрали людям мізки "Не дивіться вгору! Каву в Криму цього літа! Кордони 91 року! Потужний серпень/вересень/жовтень!" А тепер в лоб летить реальність у вигляді Пріцкер.
показати весь коментар
16.11.2023 13:32 Відповісти
Реальність у вигляді
Відсутність фін підтримки заходу.
Видатки - або соціалка, або армія...
показати весь коментар
16.11.2023 13:48 Відповісти
Щодо "відсутності фін підтримки заходу"... Zелені ********, під час війни(!!), накрали вже стільки, що можна було б давно забути про "фін підтримку заходу". Доречі, її теж розкрадають космічними темпами.
показати весь коментар
16.11.2023 15:24 Відповісти
Кульгава правда проти брехні. Хто переможе?
показати весь коментар
16.11.2023 13:32 Відповісти
"Свіжими та якісними фейками завалимо дешеві фейки!"
показати весь коментар
16.11.2023 13:33 Відповісти
Якщо дивитися марафон, то кацапи уже давно загнили і підтираються лопухами,у них там більше нічого не залишилося. А у нас уже перемогли,залучають величезні інвестиції для відбудови і через рік два тут буде рай неземний
показати весь коментар
16.11.2023 13:35 Відповісти
Марафон вже заїб..
показати весь коментар
16.11.2023 13:36 Відповісти
Не дивлюся його з 24.02.2022
І Вам не раджу
показати весь коментар
16.11.2023 13:49 Відповісти
Був певен, що вони ті фейки продукують
показати весь коментар
16.11.2023 13:36 Відповісти
Із-за цього дебі... довба... телемарфону і https://youtu.be/OQA6BBDMNu8?feature=shared колись улюблена пісня перестала подобатись
показати весь коментар
16.11.2023 13:39 Відповісти
Телемарафон - це обмеження Свободи Слова! Це повністю влаштовує зевладу, якій наплювати вже давно на Конституцію і на Закони України! Про який вступ в ЄС ви зеушльопки можете говорити якщо є телемарафон!
показати весь коментар
16.11.2023 13:39 Відповісти
лайномарафон - інструмент для зомбування зебидла
показати весь коментар
16.11.2023 13:40 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2023 13:41 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2023 13:43 Відповісти
Хто цю фігню дивиться? Майже ніхто
показати весь коментар
16.11.2023 13:44 Відповісти
Марафон - не боротьба з фейками, а заміна одних фейків на інші.
показати весь коментар
16.11.2023 13:50 Відповісти
Будемо і далі слухати, як зеленський з арестовичем з гранотомету "Тигри" палили в центрі Києва.....
показати весь коментар
16.11.2023 13:55 Відповісти
ух ти,а це хто такі борцуни з фейками?гебісти Фейгін,старий маразматік з прогресуючою дименцією-Піонтковський,ФСБшник Гудков,журнашльондри з каналів Медведчука і Ахметова,пропагандистка Наташа Мосейчук і Міша Подоляк,якого Лукашенко подарив Януковичу з формулюванням: "він занадто проросійський"?
показати весь коментар
16.11.2023 13:56 Відповісти
"Телеканали об'єдналися добровільно"
ха-ха-ха

зелені мерзенні грабіжники брехуни, мародери та зрадники
показати весь коментар
16.11.2023 13:59 Відповісти
А які фейки висвітив телемарафон? Мабуть те, що війна буде максимум неділю-місяць?
показати весь коментар
16.11.2023 14:08 Відповісти
так, виходить якщо сама держава продукує фейки через так звані "темники" то це для них нормально і вписується у пропаганду ,на державному фінансуванні можна перебувати скільки завгодно часу 10-20-50 років, досвід срср це підтверджує..
показати весь коментар
16.11.2023 16:22 Відповісти
тиждень-місяць правильно. йди читай зелену методичку ще
показати весь коментар
17.11.2023 14:46 Відповісти
Рояль?
показати весь коментар
16.11.2023 14:11 Відповісти
Sami sazdaiot , i sami boritsa .......🤣🤣🤣 Nu i gde tut atlichie ot ruskih ******* ?
показати весь коментар
16.11.2023 14:22 Відповісти
в эру интернета-спутников-нанотехнологий-искусственного интеллекта более дебильной ситуации с НЕБЕСПЛАТНЫМ для нищего бюджета телемарафоном одного недалёкого актёра для идиотов и беспомощных пенсионеров трудно представить...
нафига гонять телепередатчики-ретрансляторы, нагружать мощности-каналы передачи сигнала на разных каналах показывающих одну и ту же муйню..?
- альтернативно одарённые зебилы-гуманитарии-заочники могут это как-то пояснить?
- оставьте уже тогда, как при Совке, один Первый телеканал, как нравится Вошьдю, ностальгирующему за эпохой "дарагога Иллича", когда ""дедушка НКВДшник приносил внучку лучший пломбир отнятый у некачественных детей""
показати весь коментар
16.11.2023 14:35 Відповісти
Так ніажидана нова мітодічка від подоляка
показати весь коментар
16.11.2023 14:37 Відповісти
"майже 2 млрд грн на Єдиний телемарафон"

звісно! хто ж відмовиться від боротьби проти фейків.
фейки треба бороти, гундосиками, та вихвалянням зе!майжебонапарта.
а тим більше, за такі гроші.
показати весь коментар
16.11.2023 14:40 Відповісти
"В умовах дефіциту рекламних бюджетів для телеканалів участь у марафоні є виходом із ситуації Джерело: "

тобто нахабний пдрс в кріслі міністра прямим текстом заявляє українцям що вони і далі зі своєї кишені мають утримуватьи олігархічні ЗМІ.

дякую, дуже дякую, зебіли, зробіть це разом ще раз.
показати весь коментар
16.11.2023 15:13 Відповісти
А хто той телемарафон слухає чи дивиться ? В мене взагалі нема ТБ. І ніколи не було.
показати весь коментар
16.11.2023 15:27 Відповісти
73% зеленої ганьби оце і є марафон зеленого лайна.
показати весь коментар
16.11.2023 15:46 Відповісти
Глядач Телемарафону = неадекват.

Шанувальник ЗЄ = курва та латентний колаборант.
показати весь коментар
16.11.2023 16:16 Відповісти
бидломарафон. з мільярдними бюджетами. з нульовою довірою. краще б армію підтримали тими грошима.
показати весь коментар
17.11.2023 14:43 Відповісти