10011 відвідувач онлайн
3 370 69

В росії всіх представників ЛГБТ хочуть визнати екстремістами

лгбт

Відповідна інформація опублікована на сайті російського міністерства, повідомляє Цензор.НЕТ.

Російський мін’юст вважає, що у діяльності представників ЛГБТ-руху "виявлено різні ознаки та прояви екстремістського скерування, в тому числі розпалювання соціальної та релігійної ворожнечі".

Позов міністерства юстиції про визнання ЛГБТ-руху екстремістським Верховний суд росії має розглянути 30 листопада.

Нагадаємо, в грудні 2022 року путін підписав закон про заборону "ЛГБТ-пропаганди" в інтернеті, ЗМІ, літературі, кіно та рекламі. За порушення закону передбачені штрафи. Іноземців можуть вислати з країни.

Топ коментарі
+17
То що виходить, вся кремлівська підар..сня - екстремісти?
показати весь коментар
17.11.2023 14:49 Відповісти
+8
Іншими словами, підори прибирають конкурентів.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
+7
Ахахаха, фсьо, хана Володіну ))
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То що виходить, вся кремлівська підар..сня - екстремісти?
показати весь коментар
17.11.2023 14:49 Відповісти
Якщо точніше - вони типові фашисти.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2023 14:56 Відповісти
Країна терорист, то усі підари
показати весь коментар
17.11.2023 15:07 Відповісти
Як мінімум - послід соловья. Але йому нічого не загрожує, від міцно сидить на лондонському прутні.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Ще 90% мокшанського патріархату, і всі великі міста!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.11.2023 14:54 Відповісти
Стосовно москолоти слово "п...дор" має морально-етичне значення. Це набагато гірша характеристика, ніж просто гей.
показати весь коментар
17.11.2023 14:58 Відповісти
гей, це орієнтація, а не характеристика
показати весь коментар
17.11.2023 15:00 Відповісти
Не плутайте підЕрастів із підАрасамі!
показати весь коментар
17.11.2023 15:12 Відповісти
немає різниці.
показати весь коментар
17.11.2023 16:42 Відповісти
Разница есть.
"Там дело тонкое, ты только уяви"
Например:
-Вот Сёма *******
-Что деньги не отдает?
Да, нет, в хорошем смысле этого слова.
показати весь коментар
17.11.2023 19:50 Відповісти
Ну так, на чолі з кірієнком, а смугастий прапор несе володін
показати весь коментар
17.11.2023 15:11 Відповісти
То у них такі https://www.youtube.com/watch?v=Z6PXY00R56Y царські традиції.
показати весь коментар
17.11.2023 15:34 Відповісти
Ничего не имею против ЛГБТ
Противно только
Когда те,кто сами ЛГБТ
Громче других
Вопят- бей голубых!
И это их выдает с головой
Надеюсь,наш президент
Чтобы народ не догадался
О его ориентации
Будет в этом смысле умнее кремлевских
И украинские ЛГБТ это оценят
показати весь коментар
17.11.2023 18:00 Відповісти
Ахахаха, фсьо, хана Володіну ))
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Исламизация России. Так будет легче потом принимать шариат.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Іншими словами, підори прибирають конкурентів.
показати весь коментар
17.11.2023 14:51 Відповісти
Хто ж тепер мацкаляндією керувати буде?
показати весь коментар
17.11.2023 14:52 Відповісти
Сами себя экстремистами называют и не экстремисты а экскременты
показати весь коментар
17.11.2023 14:55 Відповісти
є#ля в жопу основна кацапська скрєпа. Фундамент руского міра.
Так що не хвилюйтеся, вони передумають...
показати весь коментар
17.11.2023 14:55 Відповісти
+У москалей что не оскорбление, так угрозы траха в жопу и рот другого мужика. Интересно, таких скрепных комментаторов тоже экстремистами признают?
показати весь коментар
17.11.2023 15:05 Відповісти
пітари проти геїв. Епічно.
показати весь коментар
17.11.2023 14:55 Відповісти
гомики и шмели - ангелы по сравнению с кремлевскими ********
показати весь коментар
17.11.2023 17:35 Відповісти
є чесні гєї, а є гнусні підараси (с)
показати весь коментар
17.11.2023 14:56 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2023 14:56 Відповісти
Сначала разік в попку даш, а вскоре Родіну прадаш! - Навіяне віршиком про джаз.
показати весь коментар
17.11.2023 14:58 Відповісти
Для людства підЄрасти набагато безпечніші ніж рашистські підАраси!
показати весь коментар
17.11.2023 15:09 Відповісти
А на вашу думку генсекі черезвичайной комісії ягода та ежов нащадки яких керують ******** ********** підЕрасти чи підарАси? Можливо точніше буде *********...
показати весь коментар
17.11.2023 17:25 Відповісти
Ягода был просто *********, как все бальшивики, от Ленина до сралина. А ежов счастливо совместил в себе ********* и ********
показати весь коментар
17.11.2023 21:18 Відповісти
Фразеологизму «Содом і Гоморра» в російській мові і з'явилося слово «содомія», що позначає людські відносини, що виникають між представниками однієї статі. З цієї причини набула широкого поширення ще одне трактування вираження, що служить для позначення нетрадиційних сексуальних контактів, осуджуваних в суспільстві, або різного роду збочень. Джерелом походження крилатого вислову служить Біблійне сказання. Згідно з ним, жителі Содому і Гоморри були надзвичайно грішні і злі. Всі їх істота було просякнуте пороками. Господь вирішив покарати жителів цих земель: він пролив на Содом і Гоморру вогонь і сірку. Міста були спалені вщент усіма з усім населенням. Тому і Масква теж має бути спалена.
показати весь коментар
17.11.2023 15:00 Відповісти
ну-ну і шо?
ти вважаєш ці байки ок?
хосподь навіть свій народ так карав шо гоморівцям і не снилось.
до чого тут вигадки древніх збоченців(тих що придумали взагалі цього хосподя і його подвиги?)
показати весь коментар
17.11.2023 15:02 Відповісти
особенно смешно про "религиозность".
в чечне сии деятели просто - если приезжают, то сразу проверяют наличие тюбика вазелина в кармане и своей бутылки в (пока что)руке.
Как Кадыр Рамзанов сказал что Израиль "свободу слова" не уважает. Это даже не троллинг, это полная неадекватность.
показати весь коментар
17.11.2023 15:00 Відповісти
Не може бути геїв в країні підарасів
показати весь коментар
17.11.2023 15:01 Відповісти
А как же спикер госдуры-Володин "голубые дали",тоже экстремист заднеприводной?
показати весь коментар
17.11.2023 15:01 Відповісти
Маршируєт кладбіщє,,,,
показати весь коментар
17.11.2023 15:02 Відповісти
Вони там походу косплеять нацистську Німеччину:

The Nazi regime considered the elimination of all manifestations of homosexuality in Germany one of its goals. Men were often arrested after https://en.m.wikipedia.org/wiki/Denunciation denunciation , police raids, and through information uncovered during interrogations of other homosexuals. Those arrested were presumed guilty, and subjected to harsh interrogation and torture to elicit a confession. Between 1933 and 1945, an estimated 100,000 men were arrested as homosexuals; around 50,000 of these were sentenced by civilian courts, 6,400 to 7,000 by https://en.m.wikipedia.org/w/index.php?title=Military_courts_in_Nazi_Germany&action=edit&redlink=1 military courts [https://de.wikipedia.org/wiki/Milit%C3%A4rgerichtsbarkeit_(Nationalsozialismus) de ], and an unknown number by https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sondergericht special courts . Most of these men served time in regular prisons, and between 5,000 and 6,000 were imprisoned in https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nazi_concentration_camps concentration camps . The death rate of these prisoners has been estimated at 60 percent, a higher rate than those of other prisoner groups. A smaller number of men were sentenced to death or killed at Nazi euthanasia centres.
показати весь коментар
17.11.2023 15:02 Відповісти
то виглядає як племена робили літаки з дерева.
такий "косплей" тобто.
показати весь коментар
17.11.2023 15:04 Відповісти
В даному випадку "літаки" ретельно відтворюють такими, якими вони були.
показати весь коментар
17.11.2023 15:24 Відповісти
ну хоч в воді не тоне
з Твітора була відосіна - всі 10 чуть не заповідей пропаганди - відтворюють путінці. свого - нічого не придумали.
може крім концтаборів, та й то англійці перші придумали.
а у совка - 95% техн. засобів і т.д. - вкрадено\зкозлено\куплено\захоплено(той же ТУ-14 чи як там)
показати весь коментар
17.11.2023 15:30 Відповісти
весело там у них... а ще якщо додати до кучі заборону отримання освіти жінками. це вже можна сміхом вдавитися. далі паранджа й обов'язок кожного їхнього мужика мати по декілька жінок... ну чому це не іслам у всій красі...
показати весь коментар
17.11.2023 15:03 Відповісти
заборону отримання освіти жінками
Можна докладніше? Щось не чув про таке.
показати весь коментар
17.11.2023 15:06 Відповісти
Талібан
показати весь коментар
17.11.2023 15:18 Відповісти
Вона так написала, ніби мова йде про заборону освіти для жінок на росії.
показати весь коментар
17.11.2023 15:20 Відповісти
https://www.ukr.net/news/details/curious/100953909.html?utm_source=share&utm_medium=mobile
показати весь коментар
17.11.2023 15:23 Відповісти
А, от звідки. Одна ТП хрюкнула, більше нічого поки немає. Але було б, звісно, непогано. Та русня не настільки тупа, вони знають: більше освічених - більше конструкторів зброї.
показати весь коментар
17.11.2023 15:30 Відповісти
Членкиня Ради Федерації від Челябінської області Маргарита Павлова заявила, що росіянок потрібно "перестати орієнтувати на вищу освіту". За її словами, вища освіта найчастіше немає користі, а через зацикленість на ній "упускається дітородна функція". Про це вона https://tsargrad.tv/shows/margarita-pavlova-my-na-poroge-demograficheskoj-zimy_906345 заявила в інтерв'ю "Первому русскому".\\\\\\\\\\\\

Так ти не в курсі за те що хрюкали про зеків на каторгу?
років 2 тому?
хрюкають шоб перевірити реакцію стада. от як "коє-гдє", сказати де?
членкінескиня хрюкає, а потім від реакції на хрюканину Безугл, ой, членкінь, владка коригує наміри.
показати весь коментар
17.11.2023 15:38 Відповісти
Якщо з касетними снарядами в майбутньому буде так само добре, як зараз, то ми зовсім не проти.
показати весь коментар
17.11.2023 15:39 Відповісти
так додатковий мільйон орків з ржавими алкоматами парашникова все одно когось вб.є
звісно не тебе, бо так би не писав, тіпа - давай, присилай.те, Шойгу своїх зеків, у нас тут касетки.
лицемірно. бо напр. з окопу би не написали - гигиги, нам дадуть, хай орки лізуть.
(вони лізуть не просто шоб лізти, а якось прикриваються і самі теж мають всякі дрони)
показати весь коментар
17.11.2023 15:48 Відповісти
Краще мільйон орків з FVP дронами та на "Арматах" верхи? Населення сильно більше від деемансипації жінок у них не стане (алкоголізм та побутові вбивства на його грунті ніхто не скасовував), а загальний інтелектуальний рівень впаде істотно, що позначиться на кількості та якості в тому числі зброї.
показати весь коментар
17.11.2023 15:52 Відповісти
аааа, ви про те шоб краще мільйон знищити цих істот, щоб розвалити парашу, перш ніж навчаться грамотно воювати?

тоді Бабченко агент кремля. хоча каже завжди шо вони вчаться і не варто весело ржати на марафонах. я раз 20 секунд подивився - який жах, тупо зомбують. Єлдак в приклад - спеціально, пишуть, бекав, як, думаю - "лец мі спік фром му-му хряк", на фокс-ньюс(респ. канал), щоб викликати огиду.
Аллах проте за нас - рашку ненавидить, так що мені і так ясно шо допоможе Аллах нам, варто тільки підождать.
показати весь коментар
17.11.2023 16:01 Відповісти
Дії, які віддаляють їх від цивілізації - це добре.
показати весь коментар
17.11.2023 16:06 Відповісти
ну вона написала "якщо додати", я так розумію то нагальна пропозиція
показати весь коментар
17.11.2023 15:25 Відповісти
Можливо. Звучить якось спірно. Чи то факт, чи то пропозиція.
показати весь коментар
17.11.2023 15:28 Відповісти
Якщо рахувати статевозформованих істот охлоса рпц, то буде трохи більше 20млн. голів, +війна+закони демографії, то за 30-40 років ********* буде складатися з кількох ісламських утворень, які змусять рпц зжерти "золотьіє купола"
показати весь коментар
17.11.2023 15:36 Відповісти
Як я розумію чогось на кшталд обов'язковості зірок Давіда для євреїв у нацистській Німеччині для якихось верств населення на Московії (т.з. "роССії") чекати вже недовго. Ну що ж, рашисти дійсно, як обіцяли, повторюють, але не перемогу над нацизмом, а сам нацизм!!!
показати весь коментар
17.11.2023 15:05 Відповісти
сММішно, воННи то яППонізм пЕЕремогли, а не соціалізм.
то ААнглія пермООгла Мусоліні, нЄЄ? ой, Гітлера то.
показати весь коментар
17.11.2023 16:04 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2023 15:10 Відповісти
П*дараси будуть рахувати геїв?
Хмм, цікаво...))
показати весь коментар
17.11.2023 15:11 Відповісти
Ну фсьо, пістець пітарам - і тут дістали
показати весь коментар
17.11.2023 15:15 Відповісти
"і тут" - в черговій нацистській хунті
показати весь коментар
17.11.2023 15:21 Відповісти
Похер.
показати весь коментар
17.11.2023 15:16 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2023 15:30 Відповісти
Касабстан, без передастов, не касабстан! Вся, без исключений, работа ляжет на плечи потенциальных лезбиянок! Кстати, "минюст" касабстана, в скором будущем, можно всех баб пересажать!
показати весь коментар
17.11.2023 16:36 Відповісти
Сейчас в Москве действует шесть гей-клубов - кроме уже упомянутых "Шанса", "Трех Обезьян" и "Центральной станции", это "Казарма", "Мачойя" и "Самоволка".
показати весь коментар
17.11.2023 16:39 Відповісти
не переживайте за те клубы, туда они сами ходят (регулярно)!
показати весь коментар
17.11.2023 18:31 Відповісти
просто те кто активно этим занимается (обычно об этом не офиширует) и наоборот кому этого катострофически не хватает, являются ярыми и фанатичными "защитниками"!
показати весь коментар
17.11.2023 18:34 Відповісти
наскільки пам'ятаю до лигибити доповнили ще "к" від "квір", а це ж партнери х...ловських терористів це ж "корпус вартових ісламської революції". То вже нехай визначаться, хто ж екстремісти.
показати весь коментар
17.11.2023 16:47 Відповісти
Логично. россия - страна *********. А ******** - антагонисты геев, хотя сама физиология процесса, так сказать, у них одинакова. Поэтому ******** геев ненавидят. Проблема в том, что если геев в любой популяции (не только Homo Sapiens) не больше 5 %, то ********* в россии не меньше 95 % Так что без шансов!
показати весь коментар
17.11.2023 19:24 Відповісти
Гомиків в московії в рази більше ніж в Європі.
показати весь коментар
17.11.2023 22:20 Відповісти