Україна розпочала переговори з Німеччиною щодо гарантій безпеки

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.
Німеччина долучилася до п’яти інших держав G7, із якими Україна вже розпочала відповідні двосторонні переговори.
Українську переговорну групу очолив заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква.
Під час переговорів сторони обмінялися баченням підходів до майбутніх двосторонніх гарантій безпеки, їхнього формату й наповнення, а також узгодили план подальших дій.
Потужна робота потужних дипломатів за потужну зарплату...
Знову ОПа вважає всіх українців ідіотами.
На жаль.