Вночі рашисти били з артилерії по Очакову

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.
Як зазначається, сьогодні вночі, 19 листопада, о 00:36 ворог завдав артилерійського удару по м. Очаків Очаківської громади. Постраждалих немає.