8232 відвідувача онлайн

Словаччина виступила проти санкцій ЄС на російське ядерне паливо

ядерне,паливо

Словаччина виступає проти включення ядерного палива для АЕС до 12-го пакету антиросійських санкцій ЄС.

Про це заявив міністр закордонних та європейських справ Словаччини Юрай Бланар, Інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За словами глави словацького МЗС, "червоною лінією" для Словаччини є санкції щодо російського ядерного палива.

"Оскільки [словацькі] атомні електростанції ще не були достатньо трансформовані, щоб працювати на альтернативному паливі, не з Росії", – сказав Бланар.

За його словами, ЄС чітко прислухається до Словаччини щодо цього.

Представник партії "Прогресивна Словаччина" Томаш Валасек, який був опонентом Бланара, також погодився щодо цього. За його словами, будь-який уряд Словаччини наклав би вето на пакет санкцій, якби він містив заходи щодо ядерного палива.

Водночас він став на захист попередніх пакетів санкцій проти РФ, зазначивши, що вони завадили Кремлю озброїти свою армію так, як вони могли б це зробити без запроваджених обмежень.

Бланар у відповідь сказав, що Росію не зупинила політика санкцій, додавши, що обмеження більше вплинули на бізнес в ЄС, в тому числі і на словацький.

Топ коментарі
+12
****** мають здатність до розмноження. Чекаєм румунів та болгарів з подібники заявами.
показати весь коментар
19.11.2023 15:42 Відповісти
+9
Цікаво, а якщо це "паливо" кацапи доставлятимуть ракетами "Сатана"? Словаки теж не будуть проти? 🤔
показати весь коментар
19.11.2023 15:56 Відповісти
+9
Доки відмова підтримки санкції проти РФ та опосередковане фінансування РФ не рівноцінне позбавленою членства в ЄС та НАТО, доти буде купа країн, які закриваючи очі на наше вбивство, своєю співпрацею з РФ будуть його фінансувати...
показати весь коментар
19.11.2023 16:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
****** мають здатність до розмноження. Чекаєм румунів та болгарів з подібники заявами.
показати весь коментар
19.11.2023 15:42 Відповісти
В Болгарії ми маємо таємну зброю на посаді посла!
показати весь коментар
19.11.2023 16:22 Відповісти
Цікаво..мастило у США купували..якщо куплять паливо у сокш - яка реакція штатів буде
показати весь коментар
19.11.2023 16:42 Відповісти
+ Египет, + Индия и иже недоразвитые страны.
показати весь коментар
19.11.2023 17:04 Відповісти
Цікаво, а якщо це "паливо" кацапи доставлятимуть ракетами "Сатана"? Словаки теж не будуть проти? 🤔
показати весь коментар
19.11.2023 15:56 Відповісти
Раніше словаки плювались на них. Не приймали у деяких закладах, нервово реагували на російську..
показати весь коментар
19.11.2023 16:43 Відповісти
Тебя часто бьют? Просто интересно.
показати весь коментар
19.11.2023 17:06 Відповісти
А вас у Ізраїлі били? Просто цікаво.
показати весь коментар
19.11.2023 17:20 Відповісти
Кремлядські шістки працюють.
показати весь коментар
19.11.2023 16:04 Відповісти
Доки відмова підтримки санкції проти РФ та опосередковане фінансування РФ не рівноцінне позбавленою членства в ЄС та НАТО, доти буде купа країн, які закриваючи очі на наше вбивство, своєю співпрацею з РФ будуть його фінансувати...
показати весь коментар
19.11.2023 16:05 Відповісти
Усі ці узгодження санкцій нагадують дуже старий анекдот.
"Дуэль между колобком (К) и чебурашкой (Ч)
К - по голове не стрелять.
Ч - по ушам тоже."
показати весь коментар
19.11.2023 16:09 Відповісти
Ну в цього анекдоту є продовження 18+ .
показати весь коментар
19.11.2023 16:59 Відповісти
Світ зійшов з розуму, - в штатах купка трампістів ставлять раком президента Байдена і уряд, в Европі дві московські повії ставлять раком цілий ЕС з півмільярдом населення....
показати весь коментар
19.11.2023 16:43 Відповісти
Знаєте як про подібне кажуть - але в нашому випадку це виключення з того шо кажуть ( в 80 очікував шо в 20 побачу як люди висаджуються на Марс - в нульові була надія шо побачу вживу по телеку як люди вертаються на Місяць в ті самі 20 , але людство вирішило - але людство вирішило не вирішувати справжні проблеми а вигадувати неіснуючі проблеми і боротися з ними).
показати весь коментар
19.11.2023 16:55 Відповісти
словаки прогнили наскрізь.. верхня мадярщина, пля
показати весь коментар
19.11.2023 17:01 Відповісти
Одразу совдепівські консерви повздувалися у ЄС!
Співпадіння чи по команді з боліт мацкофських! Ось такий він, сруськай мір, достоєвськага-талстога і таборів ГУЛАГУ з психушками КДБ, для антісаветчіни….

Памятаймо та пильнуймо!!
показати весь коментар
19.11.2023 17:01 Відповісти
Ну, вот и стала очевидной причина позы кролика перед кацапами иобиков со словаками... Справка : Украина те паливо заместила амерским... ладно иобики, но словаки шо, пaльцем робленi?
показати весь коментар
19.11.2023 17:01 Відповісти
Західні дерьмократи, їм похрін, що кацапи вбивають, їм лиш би самим нажертися щоб жлукто не стухло!
показати весь коментар
19.11.2023 17:03 Відповісти