9599 відвідувачів онлайн
5 553 37

Іран розглядає можливість надання Росії балістичних ракет, - Білий дім

путін,іран

Розвіддані США вказують на посилення військової співпраці між Іраном та Росією.

Про це заявив координатор Ради Нацбезпеки США Джон Кірбі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  Укрінформ.

"Іран надає Росії значну кількість БПЛА, керованих авіаційних бомб і артилерійських боєприпасів, які РФ використовує для атак проти України та вбивства невинних мирних жителів", - зауважив Кірбі.

Крім того, за його словами, є вірогідність, що військова взаємодія між двома країнами є більш масштабною. Кірбі нагадав, що в вересні Тегеран прийняв міністра оборони РФ Шойгу, продемонструвавши йому можливості нової балістичної ракети ближнього радіусу дії Ababil, а також балістичної системи малої дальності Fateh-110. Це, за словами представника Білого дому, викликає занепокоєння, що Іран розглядає можливість надання РФ балістичних ракет для їх застосування в Україні.

Росія, зі свого боку, також пропонує Тегерану "безпрецедентну співпрацю у сфері оборони", включно з ракетами, електронікою та ППО. Зокрема, Іран уже заявляв про завершення угоди щодо купівлі винищувачів СУ-35 у Росії. Крім того, Тегеран "прагне закупити у Росії додаткову військову техніку, в тому числі ударні гелікоптери, радари та навчально-бойові літаки".

Загалом США оцінюють, що Іран планує отримати від РФ військового обладнання на мільярди доларів для посилення власного військового потенціалу.

Кірбі нагадав, що Сполучені Штати разом з іншими країнами вже застосували безпрецедентні санкції проти Ірану, РФ та інших учасників, щоби заблокувати військову взаємодію між цими двома країнами.

"Ми надалі використовуватимемо ці та інші інструменти, які ми маємо в нашому розпорядженні, щоби викривати та блокувати розширення військового партнерства Росії й Ірану", - підкреслив представник Білого дому.

Топ коментарі
+11
Кірбі нагадав, що Сполучені Штати разом з іншими країнами вже застосували безпрецедентні санкції проти Ірану, РФ та інших учасників, щоби заблокувати військову взаємодію між цими двома країнами


показати весь коментар
21.11.2023 23:11 Відповісти
+9
І шо
Це ви констатуєте вже два роки
показати весь коментар
21.11.2023 23:00 Відповісти
+9
А ти шо ? А вона шо ? Та ти шо !!! Булоб смішно ...як би не шахеди ...
показати весь коментар
21.11.2023 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо
Це ви констатуєте вже два роки
показати весь коментар
21.11.2023 23:00 Відповісти
страна "девочка-статистка". Аж противно
показати весь коментар
21.11.2023 23:59 Відповісти
Для кого це е новина?

( що Іран роками співпрацею з рф).

Для Кірбі? Для Салівана?

Для розвідки США?!

Для розвідки Мі6? Чи « Масад»?

Це аксіома! Інакше і бути не може.

І що тепер, містер Кірбі? Будемо соплі жувати, та «попереджувати партнерів»?

Цікаво,
Що б на це відповів Рональд Рейган?
показати весь коментар
22.11.2023 02:30 Відповісти
Невже? Як ви здогадалися? А самі що??
показати весь коментар
21.11.2023 23:04 Відповісти
бла бла бла
показати весь коментар
21.11.2023 23:04 Відповісти
Тому треба ще вдвічі зменшити допомогу Україні. Дякую, містере Джо
показати весь коментар
21.11.2023 23:05 Відповісти
Кірбі нагадав, що Сполучені Штати разом з іншими країнами вже застосували безпрецедентні санкції проти Ірану, РФ та інших учасників, щоби заблокувати військову взаємодію між цими двома країнами


показати весь коментар
21.11.2023 23:11 Відповісти
"викривати та блокувати розширення військового партнерства Росії й Ірану". От дебіли. Замість дозволити нищити ворога на його території і надавати для цього засоби, вони будуть викривати і блокувати.
показати весь коментар
21.11.2023 23:13 Відповісти
Іран десятиліття під санкціями, і розробляє високотехнологічну зброю, тут без вузькооких не обійшлося. Жаль, що Європа досі не розуміє, що 3 Світова війна між диктатурами та демократіями вже розпочалась, та не збільшуються суттєво військові бюджети.
показати весь коментар
21.11.2023 23:13 Відповісти
А ти шо ? А вона шо ? Та ти шо !!! Булоб смішно ...як би не шахеди ...
показати весь коментар
21.11.2023 23:13 Відповісти
Надіюсь не дадуть…
показати весь коментар
21.11.2023 23:31 Відповісти
Может пора уже тот Иран херачить по взрослому. Или еще неначасе? Изряиль уже доигрался пряча голову в песок думая что все обойдется. Неужели нельзя задавить змею пока она маленькая
показати весь коментар
21.11.2023 23:32 Відповісти
Яка територія Ірану, а яка Ізраілю ? Там і одної бомби буде занадто, не дай Провидіння
показати весь коментар
21.11.2023 23:38 Відповісти
Ну,то дайте Україні балістичні ракети вже,а ми пообіцяємо,що використаємо їх лиш по москалях.
показати весь коментар
21.11.2023 23:44 Відповісти
После мордора придется разбираться с ираном. Кстати, если американцы в конце концов решатся на Бурю в пустыне-2 против ирана, думаю в Украине найдется немало добровольцев готовых спросить с иранских шакалов за сбитый украинский гражданский самолет и за участие в войне против Украины на стороне мордора.
показати весь коментар
21.11.2023 23:45 Відповісти
Ну то і ви не відставайте! Дайте Украєні Томагавки.Але з умовою, щоб Віслюк не піарився на цьому. Якщо Віслюк не зрозуміє - викидайте розвідані на єрмака. Певен, у вас це все є. Шапітолій буде знищено, а його гроші конфісковано!
показати весь коментар
21.11.2023 23:46 Відповісти
томагавк - крилатий рокет
показати весь коментар
21.11.2023 23:50 Відповісти
І що?
показати весь коментар
22.11.2023 00:05 Відповісти
Базуються на кораблях і підлодках. Треба зразу авіаносець просити
показати весь коментар
22.11.2023 00:14 Відповісти
Лучше Звезду Смерти
показати весь коментар
22.11.2023 03:31 Відповісти
😂
показати весь коментар
22.11.2023 06:35 Відповісти
АТАСУКРАIНАMS тактична 300x300 ТА ПЕРЕСТАТИ БОЯТИСЯ ГРОМУ РОСIЯНIЗАЦЬКОГО
У США побоюються, що iран може дати росії балістичні ракети для війни проти України
показати весь коментар
22.11.2023 04:28 Відповісти
Звідки у цих середньовічних бабуїнів, які дотепер забивають жінок камінням, такі технології?
показати весь коментар
21.11.2023 23:48 Відповісти
Какие такие? Ещё Рейх бомбил Британию баллистическими ракетами.
Это Украина настолько деградировала, что ничего подобного уже не может создать, а не Иран так продвинулся.
показати весь коментар
22.11.2023 00:03 Відповісти
2 рік війни країна як тир.С"ки дайте нам зброю як ви за"бали !!!
показати весь коментар
21.11.2023 23:59 Відповісти
А може, така вона і є гірка серм'яжна правда? Може таки для когось і потрібна така країна тир?
показати весь коментар
22.11.2023 07:17 Відповісти
Вона вже діє по повній ,всю зброю новітню яка є проганяють через наш конфлікт.Почалася нова ера озброєння.Ковід нагнув економіку багатьох країн по повній .Зараз на ній заробляють всі і фактично зараз йде новий розподіл світу.Бо архетектура безпеки зруйнована в нуль.ООН це посміховисько.Те що країна жива і бореться з такою навалою для багатьох стала неприємним сурпризом.Скоріше за все були сценарії у рашки не з однгією країною..Також був шанс закінчити війни після харківської операції.Але тоді сталися дуже дивіні рішення і накази.Навіть після Херсону можна було все закінчити на нашу користь,але знову ж таки партнери зробили все щоб цього не було..Також очевидно вже всім що цей конфлікт не спішать закінчувати багато сторін.І головне починається хаос всередині країни і верхівки.ЗСУ і народ України поламали плани всім ,стійкістю і своїм неймовірним подвигом.Реакція влади задавити суспільство на жаль...
показати весь коментар
22.11.2023 22:43 Відповісти
Вже давно час дзеркально давати Першинги і не тільки! Чого в СШ чекають? Поки триндець стане неосяжним?
показати весь коментар
22.11.2023 00:13 Відповісти
Зло завжди таке спільне не свариться один з одним і робить спільну справу дуже продуктивно. Рашка Корея Іран кітай вони один одному допомагають .
а що робить демократичний так званий світ?

ледь допомагають,ледь дружать один з одним,немає єдності .
таке враження що і грошей теж немає.
Маячня якась.
Якісь садомазахісти а не світові демократі.
показати весь коментар
22.11.2023 04:24 Відповісти
І тут на думку напрошується така собі крамольна "мислішка"- а чи дійсно демократія така вже панацея від усього? Виходить, що сильний лідер(політичний,духовний та і не важно ще який ) здатен більше організувати народ. Їх називають диктаторами. Зате демократія з її виборами, референдумами, плебісцитами, "занепокоєннями" щось дуже ****** на вселенський бардак. Дійсно, маячня якась...
показати весь коментар
22.11.2023 06:52 Відповісти
Справа не в демократіії. КАДРИ РЄШАЮТ ВСЬО.
Ізраіль має тісні стосунки з Росією (називаючи її ворогом) і Ізраіль ще тісніші зв'язки зі США.
Ізраіль руками Росії зачистив собі територію під Новий Ієрусалим.
А Байден робить те, що йому накажуть представники впливового лоббі.
показати весь коментар
22.11.2023 07:25 Відповісти
Диктатор має всю повноту влади. У нього в руках економіка, політика, збройні сили. Така форма правління набагато ефективніша за ту, де повноправні громадяни різноспрямовано приймають політичні рішення. Звичайно, ринкова економіка автоматично знаходить оптимальні способи отримання доходу і завжди обганяє у розвитку ручне керування.
показати весь коментар
22.11.2023 07:40 Відповісти
Диктатура ефективніша лиша на короткий проміжок часу -
коли з наявних ресурсів треба витиснути все, що є.
Але створювати нові ресурси диктатура не здатна.
показати весь коментар
22.11.2023 07:56 Відповісти
Терміни правління диктатора прямо пропорційна ситості його громадян і обратно пропорційна жорстокості його правління.
показати весь коментар
22.11.2023 08:31 Відповісти
Цікаві думки і всі вони мають право на життя, але...але що ми бачимо в кінцевому випадку? Виявляється диктатури більш стійкіші і швидше адаптуються до зовнішніх викликів. Парадокс... Допоки демократія розгойдається в своїх "правових" рамках, різних рішеннях-узгодженнях диктатори вже все зроблять, що їм заманеться. Не топлю за диктатуру, але факт лишається фактом...за прикладами не потрібно далеко ходити.
показати весь коментар
22.11.2023 17:46 Відповісти
Ці думки всім відомі і зрозумілі, це вам ні якийсь там біном Ньютона. Набагато цікавіше зрозуміти причини ставлення громадян до влади. Чому в демократичному світі виникають протестні рухи через мізерні дрібниці, а в тоталітарних державах громадяни не тільки зазнають усіх тягарів і негараздів, а й схвалюють диктатуру, і більше того, щиро і від душі гуртуються навколо свого диктатора? І чому демократи не знаючи механізмів важелів управління диктатора, абсолютно марно витрачають свої сили та ресурси для його нейтралізації? Наприклад, абсолютно безглузді санкції, які завдають шкоди самим собі і одночасно посилюють владу диктатора ефектом фортеці, що обложена. Щось тут не так. Не така вона формула життя.
показати весь коментар
22.11.2023 19:59 Відповісти