4990 посетителей онлайн
5 551 37

Иран рассматривает возможность предоставления России баллистических ракет, - Белый дом

путін,іран

Разведданные США указывают на усиление военного сотрудничества между Ираном и Россией.

Об этом заявил координатор Совета Нацбезопасности США Джон Кирби, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Иран предоставляет России значительное количество БПЛА, управляемых авиационных бомб и артиллерийских боеприпасов, используемых РФ для атак против Украины и убийства невинных мирных жителей", - отметил Кирби.

Кроме того, по его словам, есть вероятность, что военное взаимодействие между двумя странами является более масштабным. Кирби напомнил, что в сентябре Тегеран принял министра обороны РФ Шойгу, продемонстрировав ему возможность новой баллистической ракеты ближнего радиуса действия Ababil, а также баллистической системы малой дальности Fateh-110. Это, по словам представителя Белого дома, вызывает обеспокоенность тем, что Иран рассматривает возможность предоставления РФ баллистических ракет для их применения в Украине.

Россия, со своей стороны, также предлагает Тегерану "беспрецедентное сотрудничество в сфере обороны", включая ракеты, электронику и ПВО. В частности, Иран уже заявлял о завершении соглашения о покупке истребителей СУ-35 у России. Кроме того, Тегеран "стремится закупить у России дополнительную военную технику, в том числе ударные вертолеты, радары и учебно-боевые самолеты".

США оценивают, что Иран планирует получить от РФ военного оборудования на миллиарды долларов для усиления собственного военного потенциала.

Кирби напомнил, что Соединенные Штаты вместе с другими странами уже применили беспрецедентные санкции против Ирана, РФ и других участников, чтобы заблокировать военное взаимодействие между двумя странами.

"Мы будем в дальнейшем использовать эти и другие инструменты, которые у нас есть в нашем распоряжении, чтобы разоблачать и блокировать расширение военного партнерства России и Ирана", - подчеркнул представитель Белого дома.

Топ комментарии
+11
Кірбі нагадав, що Сполучені Штати разом з іншими країнами вже застосували безпрецедентні санкції проти Ірану, РФ та інших учасників, щоби заблокувати військову взаємодію між цими двома країнами


показать весь комментарий
21.11.2023 23:11 Ответить
+9
І шо
Це ви констатуєте вже два роки
показать весь комментарий
21.11.2023 23:00 Ответить
+9
А ти шо ? А вона шо ? Та ти шо !!! Булоб смішно ...як би не шахеди ...
показать весь комментарий
21.11.2023 23:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
І шо
Це ви констатуєте вже два роки
показать весь комментарий
21.11.2023 23:00 Ответить
страна "девочка-статистка". Аж противно
показать весь комментарий
21.11.2023 23:59 Ответить
Для кого це е новина?

( що Іран роками співпрацею з рф).

Для Кірбі? Для Салівана?

Для розвідки США?!

Для розвідки Мі6? Чи « Масад»?

Це аксіома! Інакше і бути не може.

І що тепер, містер Кірбі? Будемо соплі жувати, та «попереджувати партнерів»?

Цікаво,
Що б на це відповів Рональд Рейган?
показать весь комментарий
22.11.2023 02:30 Ответить
Невже? Як ви здогадалися? А самі що??
показать весь комментарий
21.11.2023 23:04 Ответить
бла бла бла
показать весь комментарий
21.11.2023 23:04 Ответить
Тому треба ще вдвічі зменшити допомогу Україні. Дякую, містере Джо
показать весь комментарий
21.11.2023 23:05 Ответить
Кірбі нагадав, що Сполучені Штати разом з іншими країнами вже застосували безпрецедентні санкції проти Ірану, РФ та інших учасників, щоби заблокувати військову взаємодію між цими двома країнами


показать весь комментарий
21.11.2023 23:11 Ответить
"викривати та блокувати розширення військового партнерства Росії й Ірану". От дебіли. Замість дозволити нищити ворога на його території і надавати для цього засоби, вони будуть викривати і блокувати.
показать весь комментарий
21.11.2023 23:13 Ответить
Іран десятиліття під санкціями, і розробляє високотехнологічну зброю, тут без вузькооких не обійшлося. Жаль, що Європа досі не розуміє, що 3 Світова війна між диктатурами та демократіями вже розпочалась, та не збільшуються суттєво військові бюджети.
показать весь комментарий
21.11.2023 23:13 Ответить
А ти шо ? А вона шо ? Та ти шо !!! Булоб смішно ...як би не шахеди ...
показать весь комментарий
21.11.2023 23:13 Ответить
Надіюсь не дадуть…
показать весь комментарий
21.11.2023 23:31 Ответить
Может пора уже тот Иран херачить по взрослому. Или еще неначасе? Изряиль уже доигрался пряча голову в песок думая что все обойдется. Неужели нельзя задавить змею пока она маленькая
показать весь комментарий
21.11.2023 23:32 Ответить
Яка територія Ірану, а яка Ізраілю ? Там і одної бомби буде занадто, не дай Провидіння
показать весь комментарий
21.11.2023 23:38 Ответить
Ну,то дайте Україні балістичні ракети вже,а ми пообіцяємо,що використаємо їх лиш по москалях.
показать весь комментарий
21.11.2023 23:44 Ответить
После мордора придется разбираться с ираном. Кстати, если американцы в конце концов решатся на Бурю в пустыне-2 против ирана, думаю в Украине найдется немало добровольцев готовых спросить с иранских шакалов за сбитый украинский гражданский самолет и за участие в войне против Украины на стороне мордора.
показать весь комментарий
21.11.2023 23:45 Ответить
Ну то і ви не відставайте! Дайте Украєні Томагавки.Але з умовою, щоб Віслюк не піарився на цьому. Якщо Віслюк не зрозуміє - викидайте розвідані на єрмака. Певен, у вас це все є. Шапітолій буде знищено, а його гроші конфісковано!
показать весь комментарий
21.11.2023 23:46 Ответить
томагавк - крилатий рокет
показать весь комментарий
21.11.2023 23:50 Ответить
І що?
показать весь комментарий
22.11.2023 00:05 Ответить
Базуються на кораблях і підлодках. Треба зразу авіаносець просити
показать весь комментарий
22.11.2023 00:14 Ответить
Лучше Звезду Смерти
показать весь комментарий
22.11.2023 03:31 Ответить
😂
показать весь комментарий
22.11.2023 06:35 Ответить
АТАСУКРАIНАMS тактична 300x300 ТА ПЕРЕСТАТИ БОЯТИСЯ ГРОМУ РОСIЯНIЗАЦЬКОГО
У США побоюються, що iран може дати росії балістичні ракети для війни проти України
показать весь комментарий
22.11.2023 04:28 Ответить
Звідки у цих середньовічних бабуїнів, які дотепер забивають жінок камінням, такі технології?
показать весь комментарий
21.11.2023 23:48 Ответить
Какие такие? Ещё Рейх бомбил Британию баллистическими ракетами.
Это Украина настолько деградировала, что ничего подобного уже не может создать, а не Иран так продвинулся.
показать весь комментарий
22.11.2023 00:03 Ответить
2 рік війни країна як тир.С"ки дайте нам зброю як ви за"бали !!!
показать весь комментарий
21.11.2023 23:59 Ответить
А може, така вона і є гірка серм'яжна правда? Може таки для когось і потрібна така країна тир?
показать весь комментарий
22.11.2023 07:17 Ответить
Вона вже діє по повній ,всю зброю новітню яка є проганяють через наш конфлікт.Почалася нова ера озброєння.Ковід нагнув економіку багатьох країн по повній .Зараз на ній заробляють всі і фактично зараз йде новий розподіл світу.Бо архетектура безпеки зруйнована в нуль.ООН це посміховисько.Те що країна жива і бореться з такою навалою для багатьох стала неприємним сурпризом.Скоріше за все були сценарії у рашки не з однгією країною..Також був шанс закінчити війни після харківської операції.Але тоді сталися дуже дивіні рішення і накази.Навіть після Херсону можна було все закінчити на нашу користь,але знову ж таки партнери зробили все щоб цього не було..Також очевидно вже всім що цей конфлікт не спішать закінчувати багато сторін.І головне починається хаос всередині країни і верхівки.ЗСУ і народ України поламали плани всім ,стійкістю і своїм неймовірним подвигом.Реакція влади задавити суспільство на жаль...
показать весь комментарий
22.11.2023 22:43 Ответить
Вже давно час дзеркально давати Першинги і не тільки! Чого в СШ чекають? Поки триндець стане неосяжним?
показать весь комментарий
22.11.2023 00:13 Ответить
Зло завжди таке спільне не свариться один з одним і робить спільну справу дуже продуктивно. Рашка Корея Іран кітай вони один одному допомагають .
а що робить демократичний так званий світ?

ледь допомагають,ледь дружать один з одним,немає єдності .
таке враження що і грошей теж немає.
Маячня якась.
Якісь садомазахісти а не світові демократі.
показать весь комментарий
22.11.2023 04:24 Ответить
І тут на думку напрошується така собі крамольна "мислішка"- а чи дійсно демократія така вже панацея від усього? Виходить, що сильний лідер(політичний,духовний та і не важно ще який ) здатен більше організувати народ. Їх називають диктаторами. Зате демократія з її виборами, референдумами, плебісцитами, "занепокоєннями" щось дуже ****** на вселенський бардак. Дійсно, маячня якась...
показать весь комментарий
22.11.2023 06:52 Ответить
Справа не в демократіії. КАДРИ РЄШАЮТ ВСЬО.
Ізраіль має тісні стосунки з Росією (називаючи її ворогом) і Ізраіль ще тісніші зв'язки зі США.
Ізраіль руками Росії зачистив собі територію під Новий Ієрусалим.
А Байден робить те, що йому накажуть представники впливового лоббі.
показать весь комментарий
22.11.2023 07:25 Ответить
Диктатор має всю повноту влади. У нього в руках економіка, політика, збройні сили. Така форма правління набагато ефективніша за ту, де повноправні громадяни різноспрямовано приймають політичні рішення. Звичайно, ринкова економіка автоматично знаходить оптимальні способи отримання доходу і завжди обганяє у розвитку ручне керування.
показать весь комментарий
22.11.2023 07:40 Ответить
Диктатура ефективніша лиша на короткий проміжок часу -
коли з наявних ресурсів треба витиснути все, що є.
Але створювати нові ресурси диктатура не здатна.
показать весь комментарий
22.11.2023 07:56 Ответить
Терміни правління диктатора прямо пропорційна ситості його громадян і обратно пропорційна жорстокості його правління.
показать весь комментарий
22.11.2023 08:31 Ответить
Цікаві думки і всі вони мають право на життя, але...але що ми бачимо в кінцевому випадку? Виявляється диктатури більш стійкіші і швидше адаптуються до зовнішніх викликів. Парадокс... Допоки демократія розгойдається в своїх "правових" рамках, різних рішеннях-узгодженнях диктатори вже все зроблять, що їм заманеться. Не топлю за диктатуру, але факт лишається фактом...за прикладами не потрібно далеко ходити.
показать весь комментарий
22.11.2023 17:46 Ответить
Ці думки всім відомі і зрозумілі, це вам ні якийсь там біном Ньютона. Набагато цікавіше зрозуміти причини ставлення громадян до влади. Чому в демократичному світі виникають протестні рухи через мізерні дрібниці, а в тоталітарних державах громадяни не тільки зазнають усіх тягарів і негараздів, а й схвалюють диктатуру, і більше того, щиро і від душі гуртуються навколо свого диктатора? І чому демократи не знаючи механізмів важелів управління диктатора, абсолютно марно витрачають свої сили та ресурси для його нейтралізації? Наприклад, абсолютно безглузді санкції, які завдають шкоди самим собі і одночасно посилюють владу диктатора ефектом фортеці, що обложена. Щось тут не так. Не така вона формула життя.
показать весь комментарий
22.11.2023 19:59 Ответить