10463 відвідувача онлайн
12 127 46

Мільйонер Баффет надіслав на допомогу Україні понад 500$ млн

баффет,горвард

З початку повномасштабного вторгення фонд Говарда Баффета витратив на допомогу Україні понад 500 мільйонів доларів.

Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" розповів бізнесмен і філантроп Говард Баффет, інформує Цензор.НЕТ.

У Вашингтоні син 5-ї найбагатшої людини у світі  презентував фотокнигу "Мужність нації". У ній фотороботи Баффета-молодшого з України у війні.

Баффет у рамках роботи свого благодійного фонду побував в багатьох місцях, де точаться збройні конфлікти. Але жоден регіон його не вразив так, як Україна.

"Я бачив конфлікт у Судані, Бурунді, Конго та інших країнах. це жорстоко. Але в Україні це цілеспрямована спроба знищити країну. Втрати, яких зазнає Україна, матимуть вплив на весь світ. Я не думаю, що можна побачити стільки вбитих і поранених людей і щоб це не зачепило. Це війна проти мирного населення, яка забрала десятки тисяч людей, зокрема дітей. Війна забрала їхні руки, забрала їхні ноги, забрала їхні життя. Це очевидно викликає емоції", - сказав Баффет.

Фонд Говарда Баффета витратив на допомогу Україні понад 500 мільйонів доларів з лютого 2022-го. З того часу філантроп побував в Україні вже 9 разів. І планує 10-у поїздку.

"Я не жартую, коли кажу що повертаюсь десятий раз. Недостатньо часу в Україні. Недостатньо часу з людьми в Україні. Недостатньо часу, щоб побачити, що відбувається. Але це найкраще, що я можу зробити", - зауважує Баффет.

Топ коментарі
+38
Велика подяка пану Баффету!
показати весь коментар
22.11.2023 07:04 Відповісти
+18
Мільярдер ахмєтов купив собі пентхаус в Лондоні за 125лямів.
показати весь коментар
22.11.2023 07:07 Відповісти
+16
Спасібі, містер Бафіет!

Що ви е настояною людиною.

Цего не можна сказати про Трампа. Чи Маска. Чи Гейця…
показати весь коментар
22.11.2023 07:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Велика подяка пану Баффету!
показати весь коментар
22.11.2023 07:04 Відповісти
Мільярдер ахмєтов купив собі пентхаус в Лондоні за 125лямів.
показати весь коментар
22.11.2023 07:07 Відповісти
Ради справедливости, не мільйонер Баффет, а его фонд. Большая разница. Ахметов покупает пентхаусы за свои деньги, пусть и украденные.
показати весь коментар
22.11.2023 07:10 Відповісти
Что значит за свои и украденные? У тебя с кукухой все в порядке?
показати весь коментар
22.11.2023 08:04 Відповісти
Формально деньги Ахметова принадлежат Ахметову. Закон охраняет его деньги.
показати весь коментар
22.11.2023 08:16 Відповісти
Ну да. Правильный пацан. Пол Украины на него налимонивает. Пример для подражания: он же не лох какой-то
показати весь коментар
22.11.2023 08:36 Відповісти
Подельщик у витька
показати весь коментар
22.11.2023 09:29 Відповісти
Какой он подельщик? Он уважаемый человек, законы не нарушает А вот Витьку впаяли срок по 111-й статье ККУ
показати весь коментар
22.11.2023 09:33 Відповісти
почему не понимание сказанного вызывает у тебя сомнение в чужой "кукухе" , а не в своей?
показати весь коментар
22.11.2023 11:05 Відповісти
Благодійний Фонд Баффета це неприбуткова організація яка фінансується з прибуткових фондів Баффета. Це 100% є грошима самого Баффета.

Баффет і Маск - це підприємці гатунку "старої правильної Америки" яких меншає з кожним днем. Хайповий хайтек відібрав на себе всі надруковані гроші і не приніс і 1% тих сподівань що на нього покладали.
показати весь коментар
22.11.2023 10:19 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2023 10:55 Відповісти
чорномирдін в ****
свої гроші хоч вкрадені( с)
вітаю, це мем чувак!
показати весь коментар
22.11.2023 10:56 Відповісти
На той світ його не забере, але у пеклі запитають.
показати весь коментар
22.11.2023 07:12 Відповісти
На суде Божьем.
Всех спросят
показати весь коментар
22.11.2023 09:31 Відповісти
Ну Ахмет для виду щось там донатить і навіть на мільйони, але гривень...
показати весь коментар
22.11.2023 09:01 Відповісти
це не ті 200 тон допомоги, які вже рік приховують на складі?невже ще не ясно, що все потрібно контролювати на кожному етапі?
показати весь коментар
22.11.2023 07:08 Відповісти
Спасібі, містер Бафіет!

Що ви е настояною людиною.

Цего не можна сказати про Трампа. Чи Маска. Чи Гейця…
показати весь коментар
22.11.2023 07:10 Відповісти
Коли Трамп знову буде президентом, він обвалить світові ціни на нафту. Це буде набагато важливіше для України, ніж 500 млн. дол.
показати весь коментар
22.11.2023 07:20 Відповісти
Поцікавтесь при нагоді, наскільки радикальними стали вислови і погляди Трампа останнім часом. З американських джерел, напряму, чи перекладачем. Якщо ви готові сприйняти цю інформацію і не назвати її негайно вигадками лівих, то зрозумієте, чому я вже подумую, чи не буде США бомбити нас разом з Росією.
показати весь коментар
22.11.2023 08:49 Відповісти
Світові ціни на нафту як би вже потроху обвалюються і без Трампа: в кінці вересня було 96, зараз до 78-80 упали...
показати весь коментар
22.11.2023 08:57 Відповісти
При Трампе до 35 обваливалось.
показати весь коментар
22.11.2023 11:08 Відповісти
У травні 2020 обвалилося до 15 навіть - але ж то через ковід. Але вже в грудні 2020 нафта виросла до 55...
показати весь коментар
22.11.2023 11:14 Відповісти
Всё равно при Байдене она только растёт. Напомню, что он прикрыл разработку сланцевых месторождений, он же "зелёный".
Только не нужно говорить, что это не повлияло на рынок.
показати весь коментар
22.11.2023 11:19 Відповісти
1. Москалику, вчи математику: у процентному відношенні більший ріст якраз був при Трампі. З 15 до 55 - це ріст більш, ніж у 3 рази, а з 55 до 80 (чи навіть до 96, як було) - це менш, ніж у 2 рази...
2. Вчи економіку. Байден - він-то за екологію, електромобілі і все таке, АЛЕ у випадку зі сланцевою нафтою свою роль грає саме економіка. Собівартість сланцевої нафти - 80-90 баксів за баррель, тобто при світових цінах на нафту менше 100 баксів її ніхто добувати не буде - це просто НЕРЕНТАБЕЛЬНО! Отже, розробка сланцевих родовищ зупинилася не стільки через Байдена, скільки через низькі ціни на нафту. У 2020 при Трампі, якщо що, ця розробка уже не велася саме через це!
показати весь коментар
22.11.2023 13:10 Відповісти
1) Можешь скрутить эти циферки в трубочку и засунуть в попу, идиотина. Факт в том, что при Трампе цены были низкие, а при Байдене полезли вверх. Также факт в том, что это одно из предвыборных обещаний Байдена с его "зелёной" повесткой о сокращении добычи.
2) Конъюнктура рынка постоянно меняется, и нефть не будет постоянно иметь стабильную цену. США занимались разработкой сланцевых месторождений и инфестиции в нефтегазовую отрасль расли как на дрожжах даже когда нефть стоила намного дешевле теперешнего. Да в 2020 году, когда нефть стоила дешевле говна, США почему-то не прекращали добычу.
Да и в целом с чем ты споришь? Что Украине не выгодно наличие США на рынке, которые были чуть ли не топ-1 экспортёром нефти в мире, вследствие чего спрос на энергоресурсы Москвы был гораздо ниже, как и её доходы? А, ну раз так, то лови побольше ракет и шахедов на голову, животное тупое.
показати весь коментар
25.11.2023 16:42 Відповісти
Гарна людина. Приклад справжнього мільярдера.
показати весь коментар
22.11.2023 07:22 Відповісти
Это старший сын Уоррена Баффета, фермер, писатель и филантроп. Он не миллиардер.
показати весь коментар
22.11.2023 07:35 Відповісти
А казали,що старий вже не той)Подяка.
показати весь коментар
22.11.2023 07:31 Відповісти
Гарний приклад для наших крадунчиків- нуворішів, та, мабуть, не коня корм.
показати весь коментар
22.11.2023 08:01 Відповісти
А мільйонер Моніка Зєлупа...ну, ви знаєте
показати весь коментар
22.11.2023 08:21 Відповісти
Яка постать...на тлі зелентх мікробів.
показати весь коментар
22.11.2023 08:22 Відповісти
А на Черчиля трохи схожий
показати весь коментар
22.11.2023 08:26 Відповісти
зразу видно що не кацап
показати весь коментар
22.11.2023 08:33 Відповісти
Миллиардер.
показати весь коментар
22.11.2023 08:37 Відповісти
Не завидуй. Не все они делятся. Спасибо

Проблема в том, как и кому дать, чтоб не на склад и ворам
показати весь коментар
22.11.2023 09:34 Відповісти
А міліонер янелох, чкільки пожертвутв Ураїнський Армії? А Спих...і із своїм зеленим лайном, скільки?
показати весь коментар
22.11.2023 08:42 Відповісти
Гадаю вже мільярдер
показати весь коментар
22.11.2023 09:42 Відповісти
Він доречі десь навесні був в Авдіївці
показати весь коментар
22.11.2023 08:45 Відповісти
Дякуємо, пане Баффет!
показати весь коментар
22.11.2023 08:45 Відповісти
О! Ще Зе-команді, можна прибарохліцца...
показати весь коментар
22.11.2023 09:08 Відповісти
Respect
показати весь коментар
22.11.2023 09:11 Відповісти
Делая добро да не унываем, ибо в свое время пожнем, если не ослабеем
показати весь коментар
22.11.2023 09:35 Відповісти
Дякую, друже.
показати весь коментар
22.11.2023 09:36 Відповісти
А мільярдер зелупський усе до копійчини в офшори тягне
показати весь коментар
22.11.2023 09:44 Відповісти
Хіба шановний пан Баффет "вдало" оженився, що був мільярдером, а став мільйонером?
показати весь коментар
22.11.2023 10:27 Відповісти